شیری: مقابل فولاد ان شاءالله جبران می کنیم

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 617 ] - یکشنبه, 12 آبان 1398

شیری: مقابل فولاد ان شاءالله جبران می کنیم

مهدی شیری مدافع راست تیم پرسپولیس از شرایط خاص بازی شان مقابل ماشین سازی حرف می زند و تأکید می کند با برد در بازی های بعدی حتماً بازیشان مقابل ماشین سازی را ج... 5 out of 5 based on 1 ratings.
شیری: مقابل فولاد ان شاءالله جبران می کنیم

مهدی شیری مدافع راست تیم پرسپولیس از شرایط خاص بازی شان مقابل ماشین سازی حرف می زند و تأکید می کند با برد در بازی های بعدی حتماً بازیشان مقابل ماشین سازی را ج...

ارتش سرخ دات كام :

مهدی شیری مدافع راست تیم پرسپولیس از شرایط خاص بازی شان مقابل ماشین سازی حرف می زند و تأکید می کند با برد در بازی های بعدی حتماً بازیشان مقابل ماشین سازی را جبران خواهند کرد.
 
*چرا مقابل ماشین سازی دو امتیاز حساس را از دست دادید ؟!
ما با هدف برد و کسب سه امتیاز به مصاف حریف رفتیم و چند موقعیت خوب گلزنی هم داشتیم اما قدر فرصت های مان را ندانستیم و متأسفانه به ناچار تن به نتیجه تساوی دادیم که اصلاً حق مان نبود.

*خودمان هم از کسب تساوی خیلی ناراحت شدیم چون می خواستیم با برد به استقبال کاپ سوپر جام برویم اما در فوتبال گاهی اتفاقاتی می افتد که خارج از حیطه و اختیار است.
خوب می دانیم که هواداران مان هم می خواستند ما پیروز شویم و با برد به استقبال سوپر جام برویم اما نشد، با وجود این به همه آنها قول می دهم که جبران کنیم.

*چطور؟
با کسب قهرمانی های دیگر مانند سه سال اخیر باز هم کام هواداران مان را شیرین می کنیم و به قولی کاری می کنیم تا آنها یکسری اتفاقات مانند بازی با ماشین سازی را فراموش کنند.

*اما به نظر می رسد امسال چند تیم مدعی دیگر خیلی جدی تر و قدرتمند تر از پرسپولیس دنبال قهرمانی هستند.
لیگ نوزدهم رقابت خیلی سخت تر شده و ما می دانیم که کارمان برای قهرمانی و تکرار آن خیلی سخت تر از سال های قبل است اما حریفان هم می دانند که ما پرسپولیس قهرمان هستیم و تیمی هستیم که به نوعی شخصیت مان با قهرمانی عجین شده است به همین دلیل هم ما شانس اول قهرمانی هستیم و به این راحتی قافیه را به بقیه مدعیان نمی بازیم.

*مقابل فولاد کار سختی را در اهواز پیش رو دارید.
فولاد تیم خوبی است اما ما با آنالیز کالدرون فقط برای برد به مصاف حریف می رویم و هدفمان هم فقط پیروزی است به همین دلیل هم انگیزه اصلی مان فقط برد و جبران امتیاز از دست رفته مقابل ماشین سازی است تا با صدر فاصله مان زیاد نشود و خودمان را در جمع تیم های مدعی حفظ کنیم.


مرتبط با موضوع

نظرسنجی

پرسپولیس برابر آلومینیوم به چه نتیجه ای دست پیدا خواهد کرد؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
آلومینیوم اراک
آلومینیوم اراک
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : امام خمینی اراک
داور مسابقه : وحید کاظمی
دوشنبه, 6 بهمن 1399 / ساعت : 15:00
پرسپولیس
پرسپولیس
2 - 1
فولاد
فولاد
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : محمد حسین زاهدی فرد
دوشنبه, 29 دی 1399 / ساعت : 16:40

گلزنان برتر پرسپولیس

احمد نورالهی
# نام بازیکن تعداد گل
1احمد نورالهی3
2مهدی عبدی2
3میلاد سرلک1
4وحید امیری1

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2021 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن