شیری: مقابل فولاد ان شاءالله جبران می کنیم

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 608 ] - یکشنبه, 12 آبان 1398

شیری: مقابل فولاد ان شاءالله جبران می کنیم

مهدی شیری مدافع راست تیم پرسپولیس از شرایط خاص بازی شان مقابل ماشین سازی حرف می زند و تأکید می کند با برد در بازی های بعدی حتماً بازیشان مقابل ماشین سازی را ج... 5 out of 5 based on 1 ratings.
شیری: مقابل فولاد ان شاءالله جبران می کنیم

مهدی شیری مدافع راست تیم پرسپولیس از شرایط خاص بازی شان مقابل ماشین سازی حرف می زند و تأکید می کند با برد در بازی های بعدی حتماً بازیشان مقابل ماشین سازی را ج...

ارتش سرخ دات كام :

مهدی شیری مدافع راست تیم پرسپولیس از شرایط خاص بازی شان مقابل ماشین سازی حرف می زند و تأکید می کند با برد در بازی های بعدی حتماً بازیشان مقابل ماشین سازی را جبران خواهند کرد.
 
*چرا مقابل ماشین سازی دو امتیاز حساس را از دست دادید ؟!
ما با هدف برد و کسب سه امتیاز به مصاف حریف رفتیم و چند موقعیت خوب گلزنی هم داشتیم اما قدر فرصت های مان را ندانستیم و متأسفانه به ناچار تن به نتیجه تساوی دادیم که اصلاً حق مان نبود.

*خودمان هم از کسب تساوی خیلی ناراحت شدیم چون می خواستیم با برد به استقبال کاپ سوپر جام برویم اما در فوتبال گاهی اتفاقاتی می افتد که خارج از حیطه و اختیار است.
خوب می دانیم که هواداران مان هم می خواستند ما پیروز شویم و با برد به استقبال سوپر جام برویم اما نشد، با وجود این به همه آنها قول می دهم که جبران کنیم.

*چطور؟
با کسب قهرمانی های دیگر مانند سه سال اخیر باز هم کام هواداران مان را شیرین می کنیم و به قولی کاری می کنیم تا آنها یکسری اتفاقات مانند بازی با ماشین سازی را فراموش کنند.

*اما به نظر می رسد امسال چند تیم مدعی دیگر خیلی جدی تر و قدرتمند تر از پرسپولیس دنبال قهرمانی هستند.
لیگ نوزدهم رقابت خیلی سخت تر شده و ما می دانیم که کارمان برای قهرمانی و تکرار آن خیلی سخت تر از سال های قبل است اما حریفان هم می دانند که ما پرسپولیس قهرمان هستیم و تیمی هستیم که به نوعی شخصیت مان با قهرمانی عجین شده است به همین دلیل هم ما شانس اول قهرمانی هستیم و به این راحتی قافیه را به بقیه مدعیان نمی بازیم.

*مقابل فولاد کار سختی را در اهواز پیش رو دارید.
فولاد تیم خوبی است اما ما با آنالیز کالدرون فقط برای برد به مصاف حریف می رویم و هدفمان هم فقط پیروزی است به همین دلیل هم انگیزه اصلی مان فقط برد و جبران امتیاز از دست رفته مقابل ماشین سازی است تا با صدر فاصله مان زیاد نشود و خودمان را در جمع تیم های مدعی حفظ کنیم.


مرتبط با موضوع

نظرسنجی

کدام دروازه بان را برای ادامه لیگ مناسب می دانید؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پیکان
پیکان
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : شهرقدس
داور مسابقه : ؟؟؟
دوشنبه, 2 تیر 1399 / ساعت : 17:00
پرسپولیس
پرسپولیس
3 - 1
شهرخودرو
شهرخودرو
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : علی صفایی
پنجشنبه, 8 اسفند 1398 / ساعت : 18:30

گلزنان برتر پرسپولیس

مهدی ترابی
# نام بازیکن تعداد گل
1مهدی ترابی8
2علی علیپور7
3وحید امیری5
4احمد نورالهی3

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2020 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن