انصاری فرد اشتباه رویانیان را تکرار می کند؟

- نظرات : 2 اظهار نظر - بازدید [ 2632 ] - یکشنبه, 12 آبان 1398

انصاری فرد اشتباه رویانیان را تکرار می کند؟

روزهای اولی که محمدحسن انصاری فرد در رأس مدیریت باشگاه پرسپولیس قرار گرفت با آرامش و طمأنیه خاصی درباره پرونده برانکو و حل این معضل صحبت می کرد که دل هواداران... 3 out of 5 based on 2 ratings.
انصاری فرد اشتباه رویانیان را تکرار می کند؟

روزهای اولی که محمدحسن انصاری فرد در رأس مدیریت باشگاه پرسپولیس قرار گرفت با آرامش و طمأنیه خاصی درباره پرونده برانکو و حل این معضل صحبت می کرد که دل هواداران...

ارتش سرخ دات كام :

روزهای اولی که محمدحسن انصاری فرد در رأس مدیریت باشگاه پرسپولیس قرار گرفت با آرامش و طمأنیه خاصی درباره پرونده برانکو و حل این معضل صحبت می کرد که دل هواداران را قرص کند، اما روزبه روز این مسأله پیچیده تر می شود و آنچه مشخص است اینکه هنوز هیچ اتفاق مثبتی در این زمینه رخ نداده است. در واقع اگر پرونده برانکو حل نشود با توجه به رقم طلب این مربی از پرسپولیس، برای باشگاه پرسپولیس بسیار دشوار خواهد شد و خطر بزرگی این باشگاه را تهدید می کند. در این باره اما انکار انصاری فرد هم دارد اشتباه رویانیان را تکرار می کند. رویانیان در مقابل شکایت مانوئل ژوزه از او شکایت کرد و این کشمکش طولانی در نهایت با ضرر چند میلیاردی پرسپولیس به پایان رسید. حالا انصاری فرد هم برانکو را تهدید به شکایت متقابل کرده که این می تواند ماجرا را پیچیده کند.

انصاری فرد در یک برنامه تلویزیونی درباره روند مذاکره با برانکو گفته: «بحث برانکو دو راه دارد؛ یکی اینکه اگر برانکو راغب باشد با یکدیگر توافق کنیم. پیشنهادمان را هم داده ایم و امیدواریم مورد موافقت قرار بگیرد که هنوز جوابی نداده اند. گزینه دوم این است که برانکو از ما شکایت کند، ولی ما هم از ایشان به خاطر فسخ یکطرفه قراردادش شکایت می کنیم. ما مجبوریم شکایت کنیم هرچند علاقه ای به شکایت نداریم. برانکو افتخارات زیادی برای ما کسب کرده است. از روز اول هم به برانکو گفتیم بیاید با هم تفاهم کنیم.»

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس گفته: «باید مطالبات برانکو را پرداخت کنیم، ولی ایشان قراردادش را یکطرفه فسخ کرده است. اگر کار ما به پروسه شکایت برود یکی دو سال طول می کشد که علاقه نداریم و مصرانه دنبال این هستیم رضایت برانکو را برای توافق جلب کنیم.»

در واکنش به این اظهارات برانکو در مصاحبه ای گفته: «اگر او این صحبت ها را انجام داده حتماً دلایلی برای شکایت از من دارد. همانطور که خودتان می دانید وضعیت پرداخت دستمزد به من اصلاً عادی نبود و کاری که با من انجام شد، قانونی نبوده و نیست. عدم پرداخت به موقع دستمزد من و مسائلی که در این زمینه رخ داده، به هر حال این شرایط را رقم زده و فکر می کنم فیفا دلایل من را بپذیرد.»

برانکو با تأکید بر اینکه هیچ تغییری در روند این پرونده رخ نداده به نوعی به پرسپولیس هشدار داده و اعلام کرده: «تا این لحظه هیچ نتیجه ای نگرفته ایم و توافقی هم حاصل نشده است.»

او در پاسخ به اینکه روی شکایت خودتان از پرسپولیس همچنان مُصر هستید یا نه؟ گفته: «در این باره باشگاه پرسپولیس می تواند منتظر نامه از سوی فیفا باشد.»

سرمربی سابق پرسپولیس در خصوص اینکه احتمال توافق او با این باشگاه وجود دارد یا نه؟ گفت: «همه چیز خیلی ساده است. آنها مطالبات من را بپردازند تا با هم توافق کنیم.»


مرتبط با موضوع

چيدمان به ترتيب :
 • محسن فهیم
  محسن فهیم :
  بحث برانکو با ژوزه کاملاً متفاوت است. ژوزه را اخراج کردند و برانکو خودش یک طرفه فسخ کرده. موضوع مهم این است که آیا برانکو حق فسخ یک طرفه را داشته یا نه. به نظر من نباید با جو داد الکی برانکو را محق بدانیم. باید با وکیل بین المللی مسلط به قوانین فیفا مشورت بشه و مطمئن بشیم فسخ یک طرفه برانکو غیرقانونی بوده. اگر اینچنین باشه مشکلی نیست و هم برانکو و هم الاهلی باید غرامت بدند و سود مالی زیادی را نصیب پرسپولیس می کند. ولی اگر فسخ قانونی بوده، بردن پرونده به فیفا فقط خریدن زمان است و نباید این اشتباه را تکرار کرد و وزیر موظف است همانظور که برای پروپچیچ استقلال هزینه کرده، برای پرسپولیس هم هزینه کنه
 • ایبو صامت
  ایبو صامت :
  ماهیچچچچچچچچچ شانسی دراین پرونده نداریم
  بهتره مثل بچه آدم پول برامکورااززیرسنگ هم که شده فراهم کنیم وبدیم
  واگرنمیتونیم درش راببندیم وبریم
  اسم مون پرهوادارترین تیم آسیاست ودرتامین مخارج مون مونده ایم

  اگرنمیتونیم دستمزدهارابدیم برای چی ادامه میدیم؟
  خلاصه ش باطولانی کردن پروسه هم ضررمالی داریم وهم ضررحیثیتی

نظرسنجی

کدام دروازه بان را برای ادامه لیگ مناسب می دانید؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پیکان
پیکان
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : شهرقدس
داور مسابقه : ؟؟؟
دوشنبه, 2 تیر 1399 / ساعت : 17:00
پرسپولیس
پرسپولیس
3 - 1
شهرخودرو
شهرخودرو
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : علی صفایی
پنجشنبه, 8 اسفند 1398 / ساعت : 18:30

گلزنان برتر پرسپولیس

مهدی ترابی
# نام بازیکن تعداد گل
1مهدی ترابی8
2علی علیپور7
3وحید امیری5
4احمد نورالهی3

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2020 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن