دفاع راست پرسپولیس مقابل فولاد کیست؟

- نظرات : 2 اظهار نظر - بازدید [ 952 ] - یکشنبه, 12 آبان 1398

دفاع راست پرسپولیس مقابل فولاد کیست؟

پس از این که در بازی با ماشین سازی گابریل کالدرون شجاع خلیل زاده را در پست دفاع راست قرار داد، حالا احتمالا یک بازیکن با تخصصی در سمت راست دفاع قرار خواهد گرف... 5 out of 5 based on 1 ratings.
دفاع راست پرسپولیس مقابل فولاد کیست؟

پس از این که در بازی با ماشین سازی گابریل کالدرون شجاع خلیل زاده را در پست دفاع راست قرار داد، حالا احتمالا یک بازیکن با تخصصی در سمت راست دفاع قرار خواهد گرف...

ارتش سرخ دات كام :

پس از این که در بازی با ماشین سازی گابریل کالدرون شجاع خلیل زاده را در پست دفاع راست قرار داد، حالا احتمالا یک بازیکن با تخصصی در سمت راست دفاع قرار خواهد گرفت.

پرسپولیس این فصل دو مدافع راست در ترکیب خود دارد که هر دو حالا آماده بازی هستند. علاوه بر حسین ماهینی و مهدی شیری که در این پست تخصص دارند، سیامک نعمتی هم در دوران برانکو نشان داد که توانایی خوبی برای بازی در این منطقه از زمین دارد و در بازی این فصل برابر سپاهان نیز درخشان عمل کرد.

اما با این حال در بازی قبلی که پرسپولیس به نفوذ مدافعان کناری اش احتیاج داشت، کالدرون شجاع خلیل زاده را در این پست قرار داد تا باعث تعجب فوتبال دوستان شود. شجاع که یکی از بهترین دفاع وسط های ایران است، در سمت راست دفاع نتوانست وظایف خود را به خوبی انجام دهد و یک کارت زرد هم گرفت تا 4 کارته و محروم شود.

حالا باتوجه به این که نعمتی، شیری و ماهینی آمادگی قبلی را بازیافته اند انتظار می رود که کالدرون بدون سورپرایزهای عجیب یکی از این سه را در زمین قرار دهد که در این بین شاید شانس مهدی شیری بیشتر از بقیه است او در دوران برانکو ایوانکوویچ نیز فیکس بود و عملکرد خوبی هم داشت.


مرتبط با موضوع

چيدمان به ترتيب :
 • ایبو صامت
  ایبو صامت :
  علاوه براین 3نفرفرشادراهم داریم
  دست مون پره
  کلی بازیکن خوب وباغیرت داریم
  ماشالاارتش سرخ
 • رادوین پرسپولیسی قشقایی
  رادوین پرسپولیسی قشقایی :
  همانطوریکه جناب صامت فرمودن ما بازیکنان باغیرت و تکنیکی داریم..اگه کمال گتوزو زود بیاد بجز مهاجم نوک چیزی کم نداریم..در دفاع راست ماهینی،شیری،داش سیا و فرشاد رو داریم..فرشاد باید به خودش بیاد و مث قبل تندوتیز و بدون حاشیه بازی کنه..ایشالا اگه کالدرون توانایی بچه هارو بهتربشناسه و از نظربدنی بهتر تمرین کنه بازم قهرمانیم..ماشالااا بچه هااااا

نظرسنجی

کدام دروازه بان را برای ادامه لیگ مناسب می دانید؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پیکان
پیکان
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : شهرقدس
داور مسابقه : ؟؟؟
دوشنبه, 2 تیر 1399 / ساعت : 17:00
پرسپولیس
پرسپولیس
3 - 1
شهرخودرو
شهرخودرو
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : علی صفایی
پنجشنبه, 8 اسفند 1398 / ساعت : 18:30

گلزنان برتر پرسپولیس

مهدی ترابی
# نام بازیکن تعداد گل
1مهدی ترابی8
2علی علیپور7
3وحید امیری5
4احمد نورالهی3

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2020 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن