دایی: به نظر نمی آید براندائو اصلا فوتبالیست باشد

- نظرات : 1 اظهار نظر - بازدید [ 1500 ] - یکشنبه, 12 آبان 1398

دایی: به نظر نمی آید براندائو اصلا فوتبالیست باشد

اسطوره فوتبال ایران درباره اتفاقات جنجالی دیدار پرسپولیس و ماشین سازی و ماجرای پنالتی علی علیپور و حواشی پس از آن صحبت کرد. چیپ علیپور همچنان سوژه داغ و به رو... 5 out of 5 based on 1 ratings.
دایی: به نظر نمی آید براندائو اصلا فوتبالیست باشد

اسطوره فوتبال ایران درباره اتفاقات جنجالی دیدار پرسپولیس و ماشین سازی و ماجرای پنالتی علی علیپور و حواشی پس از آن صحبت کرد. چیپ علیپور همچنان سوژه داغ و به رو...

ارتش سرخ دات كام :

اسطوره فوتبال ایران درباره اتفاقات جنجالی دیدار پرسپولیس و ماشین سازی و ماجرای پنالتی علی علیپور و حواشی پس از آن صحبت کرد.

چیپ علیپور همچنان سوژه داغ و به روز فوتبال ایران است. اتفاقی که زیروزبر باشگاه و تیم پرسپولیس را بهم ریخت و تیمی که می رفت روی نوار برد حرکت کند را ناگهان دچار چالش کرد. از خود اتفاق که بگذریم حرف های کالدرون علیه مهاجم تیمش نقدهای متفاوتی را در پی داشت. این که آیا با این برخورد چکشی آیا علیپور به یک مهاجم کارآمد برای او تبدیل خواهد شد؟ همین نکات بهانه ای شد تا با علی دایی سرمربی سابق پرسپولیس که اتفاقاً خودش هم یکی از مهاجمان کارکشته فوتبال ایران بوده، در این خصوص به گفت وگو بنشینیم. نکته جالب اینکه دایی اگرچه تصمیم علیپور را اشتباه می داند اما مرد سرد و گرم چشیده فوتبال ایران بر این باور است که اشتباه اصلی را سرمربی تیم انجام داده که پنالتی به این حساسی را به بازیکنی سپرده که سابقه خراب کردن پنالتی دارد.

*علی آقا! حتماً شما هم در جریان ماجرای پنالتی علیپور هستید؟ اتفاقی که حسابی پرسپولیسی ها را دلخور کرده و البته خود بازیکن را هم زیر فشار خردکننده ای قرار داده است.
به نظر من اشتباه اصلی را مربی تیم می کند. او نباید اجازه می داد علیپور پشت این ضربه قرار بگیرد. این بازیکن یک پنالتی حساس را در تبریز خراب کرده بود و مشخص بود که تمرکز کافی و لازم را ندارد. بنابراین باید دیگر بازیکنان پشت این ضربه قرار می گرفتند.
 
*همین اتفاق باعث شد که تماشاگران هم به او واکنش تندی نشان دهند. بازیکنی که سابقه آقای گلی برای آن ها دارد و همین هفته پیش هم 3 گل زده بود.
بله همین تصمیم اشتباه چنین هجمه ای را علیه او راه انداخت. متأسفانه همین هجمه زمان جام جهانی در مورد سردار آزمون هم رخ داده بود. به نظر من این روش هم بسیار منسوخ و اشتباه است. این به معنی آن نیست که خود بازیکن هم اشتباه نکرده است. در آن صحنه باید بزرگ ترهای تیم به او تذکر می دادند. همین قدر بگویم که اگر من بودم هزار سال چنین کاری را نمی کردم.

*حرف های کالدرون در کنفرانس خبری هم در مورد علیپور بسیار تند بود. شما هم که می گویید اساساً دادن پنالتی به او هم اشتباه بوده است؟
علیپور سرمایه باشگاه پرسپولیس است و مربی به این بازیکن احتیاج دارد. باید از او حمایت شود و اینکه پنالتی را این طور زد اشتباه بوده اما اشتباه بزرگ تر حمله به علیپور است. کار را خراب کرده ولی وقتی کار از کار گذشته دیگر باید برای حفظ او تلاش کرد. خصوصاً اینکه پرسپولیس برای بازی بعد مهاجمی ندارد.

*طبعا شما هم جونیور را به عنوان مهاجم قبول ندارید؟
این بازیکن که اصلاً نمی داند کجا آمده است. اشتباهات بزرگی در یارگیری صورت گرفته و مطمئنم که هزینه بسیار زیادی هم درخصوص این بازیکن شده اما به نظر من اصلاً نمی آید که فوتبالیست باشد.

*انصاری فرد مدیرعامل باشگاه رسماً اعلام کرد که مبلغ 573 هزار دلار برای این بازیکن قرارداد بسته شده است.
واقعاً جای تأسف دارد با این عدد می توانستیم در فوتبال داخل کشورمان 10 فوروارد عالی بسازیم. این عدد که شما می گویید اعلام شده چیزی در حدود شش میلیارد تومان می شود. آن هم برای بازیکنی که اصلاً رزومه ندارد و معلوم نیست چطور با او قرارداد بسته اند. من از همان روز اول هم گفتم او شرایط حضور در پرسپولیس را ندارد.

*پس معتقدید آن اظهارنظر کالدرون در کنفرانس بعد بازی عملاً علیپور هم اعتمادبه نفس خودش را از دست خواهد داد؟
به نظر من آن رفتار بسیار غیرحرفه ای بود و از سرمربی بزرگی مثل کالدرون بسیار بعید!


مرتبط با موضوع

چيدمان به ترتيب :
  • amir abedyan
    amir abedyan :
    مربی که پشت بازیکنش رو خالی کنه مربی نیست..این شفره پنالتی چیپ اسماعیلی رووانداخت گردن رحمتی ..چقدر کالدرون شفره و استراماچونی برانکو.

نظرسنجی

کدام دروازه بان را برای ادامه لیگ مناسب می دانید؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پیکان
پیکان
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : شهرقدس
داور مسابقه : ؟؟؟
دوشنبه, 2 تیر 1399 / ساعت : 17:00
پرسپولیس
پرسپولیس
3 - 1
شهرخودرو
شهرخودرو
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : علی صفایی
پنجشنبه, 8 اسفند 1398 / ساعت : 18:30

گلزنان برتر پرسپولیس

مهدی ترابی
# نام بازیکن تعداد گل
1مهدی ترابی8
2علی علیپور7
3وحید امیری5
4احمد نورالهی3

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2020 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن