head_1xbet

بشار جلوتر از فرشاد و نعمتی است

- نظرات : 1 اظهار نظر - بازدید [ 1323 ] - دوشنبه, 13 آبان 1398

بشار جلوتر از فرشاد و نعمتی است

ترکیب پرسپولیس هر هفته باید یک معما داشته باشد. در واقع برعکس سه فصل گذشته که برانکو به ترکیب ثابتی رسیده بود و فقط گاهی بالاجبار مجبور به اعمال تغییر می شد، ... 5 out of 5 based on 1 ratings.
بشار جلوتر از فرشاد و نعمتی است

ترکیب پرسپولیس هر هفته باید یک معما داشته باشد. در واقع برعکس سه فصل گذشته که برانکو به ترکیب ثابتی رسیده بود و فقط گاهی بالاجبار مجبور به اعمال تغییر می شد، ...

ارتش سرخ دات كام :

ترکیب پرسپولیس هر هفته باید یک معما داشته باشد. در واقع برعکس سه فصل گذشته که برانکو به ترکیب ثابتی رسیده بود و فقط گاهی بالاجبار مجبور به اعمال تغییر می شد، کالدرون در ده بازی گذشته ده ترکیب متفاوت را به میدان فرستاده است که در این بین برخی تغییرات اجباری و برخی دیگر خودخواسته بوده است.

حتی هفته قبل و در بازی با ماشین سازی هم که تصور می شد او ترکیب تیمش را بدون تغییر به بازی قبلش به میدان خواهد فرستاد با بازی دادن به شجاع خلیل زاده در دفاع راست باز هم رکوردش را خراب نکرد.

حالا برای بازی در اهواز مقابل فولاد، کالدرون غیر از اینکه خلیل زاده را در خط دفاع ندارد عالیشاه را هم در خط حمله نخواهد داشت تا این سؤال پیش بیاید که جانشین این بازیکن کیست؟

کالدرون می گوید تیمش را 3-3-4 به زمین می فرستد. عالیشاه در بازی قبل هافبک چپ تیمش بود و روی دست نادری بازی می کرد. حالا احمدزاده می تواند بهترین گزینه برای جانشینی در این پست باشد در حالی که شماره 10 سرخ ها در 9 بازی قبلی هیچ گاه ثابت نبوده است. کالدرون برای این پست می تواند از بشار رسن نیز در ترکیب اصلی استفاده کند اما شاید با یک جابه جایی رسن را به مرکز و امیری را به جناح چپ بیاورد که این محتمل ترین حالت است.

مرد آرژانتینی چنانچه نخواهد از سیامک نعمتی در دفاع راست استفاده کند، این بازیکن می تواند در هافبک چپ بازی کند که احتمال این اتفاق زیاد نیست.


مرتبط با موضوع

تبلیغات
اخبار پرسپولیس
چيدمان به ترتيب :
  • محسن فهیم
    محسن فهیم :
    ترکیب پرسپولیس با توجه به شناخت نسبی از افکار کالدرون، فکر می کنم اینه باشه: بیرانوند در خط دفاع، انصاری کنعانی، سیدجلال، شیری، ربیع و نوراللهی، هافبک دفاعی و مرکزی، ترابی هافبک چپ، رسن هافبک راست و علی پور و امیری در خط حمله. یه ترکیب عالی واسه یه برد خوب.

نظرسنجی

بهترین بازیکن پرسپولیس تا به اینجای فصل کدام بازیکن بوده است؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
نفت م.س
نفت م.س
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : ؟؟؟
جمعه, 1 آذر 1398 / ساعت : 17:30
فولاد
فولاد
0 - 1
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : فولاد آرنا
داور مسابقه : اشکان خورشیدی
دوشنبه, 13 آبان 1398 / ساعت : 17:45

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور3
2مهدی ترابی3
3مهدی عبدی1
4احمد نورالهی1

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2019 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن