اقدام ارزشمند 3 بازیکن تیم و کمک به کودک بیمار

- نظرات : 1 اظهار نظر - بازدید [ 1008 ] - دوشنبه, 13 آبان 1398

اقدام ارزشمند 3 بازیکن تیم و کمک به کودک بیمار

 تعدادی از بازیکنان تیم فوتبال پرسپولیس به دیدار یک کودک مبتلا به بیماری نادری رفتند و در جریان آخرین وضعیت زندگی این کودک بیمار قرار گرفتند. بیماری SMA ... 5 out of 5 based on 4 ratings.
اقدام ارزشمند 3 بازیکن تیم و کمک به کودک بیمار

 تعدادی از بازیکنان تیم فوتبال پرسپولیس به دیدار یک کودک مبتلا به بیماری نادری رفتند و در جریان آخرین وضعیت زندگی این کودک بیمار قرار گرفتند. بیماری SMA ...

ارتش سرخ دات كام :

 تعدادی از بازیکنان تیم فوتبال پرسپولیس به دیدار یک کودک مبتلا به بیماری نادری رفتند و در جریان آخرین وضعیت زندگی این کودک بیمار قرار گرفتند.

بیماری SMA که آن را با نام بیماری آتروفی عضلانی نخاعی و وردینگ هافمن می شناسیم یک بیماری ژنتیکی است که به صورت عصبی ـ نخاعی پیشرونده است که با گذشت زمان متأسفانه شدت این بیماری نیز افزایش پیدا می کند.

در کشورمان آمار دقیقی از تعداد متبلایان به این بیماری وجود ندارد اما یکی از این کودکان به نام امیرعباس زمرد که 10 ماهه هم هست متأسفانه مبتلا به این نوع بیماری شده و این موضوع باعث شد تا برخی از بازیکنان تیم فوتبال پرسپولیس با حضور در منزل این کودک با او و خانواده اش دیدار کرده و در جریان شرایط سخت زندگی این خانواده قرار گرفتند.

امیرعباس زمرد مبتلا به بیماری SMA تیپ یک است که این تیپ شدیدترین نوع این بیماری بوده و فرد مبتلا به دستگاه اکسیژن وصل می شود به طوری که حتی قدرت بلع هم ندارد. در این بیماری عصب های حرکتی غیرفعال شده و با گذشت زمان، بیماری فرد مبتلا پیشرفت می کند و از آنجایی که داروهای این بیماری بنا به دلایل تحریم در ایران وجود ندارد هزینه بالایی برای این بیماران به وجود می آید.

محمد انصاری در همین رابطه در گفت وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس در خصوص عیادت از این نوزاد خردسال و مشکلاتی که برای آنها وجود دارد گفت: از طریق خانواده محترم شهید هادی با من تماس گرفته شد و با این کودک و بیماری او آشنا شدم. به همین خاطر همراه با تعدادی از بچه های تیم به دیدار امیرعباس رفتیم و در جریان وضعیت سخت زندگی او قرار گرفتیم.

وی ادامه داد: متأسفانه بیماری SMA جزو بیماری های خاص نیست و هزینه های زیادی به خانواده های این عزیزان برای درمان وارد می شود. تا جایی که من شنیدم حدود 300 کودک درگیر این بیماری هستند اما آمار دقیق آنها در کشورمان مشخص نیست. واقعاً برای مسئولان مربوطه متأسف هستم نگاه ویژه ای به این بیماری و بیماران درگیر با آن ندارند.

مدافع پرسپولیس تاکید کرد:امیدوارم که هیچکسی با چنین مشکلات و بیماری هایی درگیر نشود اما در شرایط فعلی باید هر کسی به اندازه وسع خود کمک کند تا مشکلات این خانواده ها کمتر شود. البته قبل از کمک های مردمی این وظیفه مسئولانی است که برای انجام این کارها حقوق می گیرند و باید پیش از هر کسی آنها برای انجام کمک به این بیماران اقدام کنند. از هموطنان درخواست می کنم در صورت توان کمک های نقدی خود را به شماره کارت 5894631117552414 و به نام امیرعباس زمرد واریز کنند.

محمد انصاری، وحید امیری و محسن ربیع خواه از جمله بازیکنان پرسپولیس بودند که به دیدار این کودک خردسال رفتند.


مرتبط با موضوع

چيدمان به ترتيب :
  • مهدی ادیب
    مهدی ادیب :
    خداوند مهربان تمام بیماران و این فرشته ی کوچکمون رو تندرستی و شفای عاجل عنایت کنه! الهی آمین!

نظرسنجی

کدام دروازه بان را برای ادامه لیگ مناسب می دانید؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پیکان
پیکان
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : شهرقدس
داور مسابقه : ؟؟؟
دوشنبه, 2 تیر 1399 / ساعت : 17:00
پرسپولیس
پرسپولیس
3 - 1
شهرخودرو
شهرخودرو
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : علی صفایی
پنجشنبه, 8 اسفند 1398 / ساعت : 18:30

گلزنان برتر پرسپولیس

مهدی ترابی
# نام بازیکن تعداد گل
1مهدی ترابی8
2علی علیپور7
3وحید امیری5
4احمد نورالهی3

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2020 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن