head_1xbet

حاشیه بازی؛ ورود جیمی جامپ به زمین پیش از شروع بازی

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 841 ] - دوشنبه, 13 آبان 1398
حاشیه بازی؛ ورود جیمی جامپ به زمین پیش از شروع بازی

در حالی تا آغاز دیدار بازی تیم های فوتبال فولاد و پرسپولیس زمانی باقی نمانده است، بیشتر سکوهای ورزشگاه فولاد خوزستان پر از تماشاگر شدند. دیدار تیم های فولاد خ...

ارتش سرخ دات كام :

در حالی تا آغاز دیدار بازی تیم های فوتبال فولاد و پرسپولیس زمانی باقی نمانده است، بیشتر سکوهای ورزشگاه فولاد خوزستان پر از تماشاگر شدند.

دیدار تیم های فولاد خوزستان و پرسپولیس در نخستین دیدار هفته دهم لیگ برتر از ساعت 17:45 امروز (یکشنبه) در ورزشگاه شهدای فولاد خوزستان آغاز می شود.

* در فاصله 15 دقیقه تا آغاز این دیدار نزدیک به 30 هزار نفر تماشاگر در ورزشگاه حضور پیدا کرده بودند که بیشتر از 80 درصد ورزشگاه متعلق به هواداران فولاد خوزستان بود و هواداران پرسپولیس بخش کمی از سکوها را به خود اختصاص داده بودند. این در حالی است که در دیدارهای گذشته دو تیم هواداران پرسپولیس نزدیک به نیمی از ورزشگاه را به خود اختصاص می دادند، اما در این بازی سعی شده قانون 90 به 10 اجرا شود.

* با توجه به حضور زود هنگام هزاران هوادار در ورزشگاه فولاد خوزستان، برنامه های فرهنگی از قبیل دعوت از خوانندگان بومی و اجرای حرکات روپایی توسط یک هوادار خوزستانی در نظر گرفته شده بود.

* با وجود استقبال زیاد از این بازی نظم و انضباط خوبی در ورزشگاه حکمفرماست و مورد خاص بی انضباطی یا شلوغی تاکنون به وجود نیامده است.

* بازیکنان تیم فوتبال پرسپولیس رأس ساعت 17 برای گرم کردن پیش از شروع مسابقه وارد زمین شدند. البته بیرانوند و رادوشویچ چند دقیقه ای زودتر در زمین حاضر شده بودند.

* بازیکنان تیم فوتبال فولاد نیز بعد از پرسپولیسی ها به زمین آمدند که باعث تشویق همه جانبه هواداران مواجه شد.

* با توجه به اتفاقاتی که در فصل گذشته رخ داده بود، پیش از آغاز این بازی، بارها روی نمایشگرهای استادیوم بابت رعایت نظم و انضباط از سوی تماشاگران تذکر داده شد. با این وجود با حضور پرسپولیسی ها در زمین دو جیمی جامپ خودشان را به زمین چمن ورزشگاه رساندند.


مرتبط با موضوع

تبلیغات
اخبار پرسپولیس

نظرسنجی

به نظر شما در نیم فصل پرسپولیس نیاز به تقویت در کدام پست دارد؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
صنعت نفت آبادان
صنعت نفت آبادان
ورزشگاه : آزادی (جام حذفی)
داور مسابقه : ؟؟؟
سه شنبه, 5 آذر 1398 / ساعت : 16:15
پرسپولیس
پرسپولیس
0 - 1
نفت م.س
نفت م.س
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : پیام حیدری
جمعه, 1 آذر 1398 / ساعت : 16:15

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور3
2مهدی ترابی3
3مهدی عبدی1
4احمد نورالهی1

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2019 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن