حاشیه بازی؛ ورود جیمی جامپ به زمین پیش از شروع بازی

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 888 ] - دوشنبه, 13 آبان 1398
حاشیه بازی؛ ورود جیمی جامپ به زمین پیش از شروع بازی

در حالی تا آغاز دیدار بازی تیم های فوتبال فولاد و پرسپولیس زمانی باقی نمانده است، بیشتر سکوهای ورزشگاه فولاد خوزستان پر از تماشاگر شدند. دیدار تیم های فولاد خ...

ارتش سرخ دات كام :

در حالی تا آغاز دیدار بازی تیم های فوتبال فولاد و پرسپولیس زمانی باقی نمانده است، بیشتر سکوهای ورزشگاه فولاد خوزستان پر از تماشاگر شدند.

دیدار تیم های فولاد خوزستان و پرسپولیس در نخستین دیدار هفته دهم لیگ برتر از ساعت 17:45 امروز (یکشنبه) در ورزشگاه شهدای فولاد خوزستان آغاز می شود.

* در فاصله 15 دقیقه تا آغاز این دیدار نزدیک به 30 هزار نفر تماشاگر در ورزشگاه حضور پیدا کرده بودند که بیشتر از 80 درصد ورزشگاه متعلق به هواداران فولاد خوزستان بود و هواداران پرسپولیس بخش کمی از سکوها را به خود اختصاص داده بودند. این در حالی است که در دیدارهای گذشته دو تیم هواداران پرسپولیس نزدیک به نیمی از ورزشگاه را به خود اختصاص می دادند، اما در این بازی سعی شده قانون 90 به 10 اجرا شود.

* با توجه به حضور زود هنگام هزاران هوادار در ورزشگاه فولاد خوزستان، برنامه های فرهنگی از قبیل دعوت از خوانندگان بومی و اجرای حرکات روپایی توسط یک هوادار خوزستانی در نظر گرفته شده بود.

* با وجود استقبال زیاد از این بازی نظم و انضباط خوبی در ورزشگاه حکمفرماست و مورد خاص بی انضباطی یا شلوغی تاکنون به وجود نیامده است.

* بازیکنان تیم فوتبال پرسپولیس رأس ساعت 17 برای گرم کردن پیش از شروع مسابقه وارد زمین شدند. البته بیرانوند و رادوشویچ چند دقیقه ای زودتر در زمین حاضر شده بودند.

* بازیکنان تیم فوتبال فولاد نیز بعد از پرسپولیسی ها به زمین آمدند که باعث تشویق همه جانبه هواداران مواجه شد.

* با توجه به اتفاقاتی که در فصل گذشته رخ داده بود، پیش از آغاز این بازی، بارها روی نمایشگرهای استادیوم بابت رعایت نظم و انضباط از سوی تماشاگران تذکر داده شد. با این وجود با حضور پرسپولیسی ها در زمین دو جیمی جامپ خودشان را به زمین چمن ورزشگاه رساندند.


مرتبط با موضوع

نظرسنجی

کدام دروازه بان را برای ادامه لیگ مناسب می دانید؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پیکان
پیکان
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : شهرقدس
داور مسابقه : ؟؟؟
دوشنبه, 2 تیر 1399 / ساعت : 17:00
پرسپولیس
پرسپولیس
3 - 1
شهرخودرو
شهرخودرو
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : علی صفایی
پنجشنبه, 8 اسفند 1398 / ساعت : 18:30

گلزنان برتر پرسپولیس

مهدی ترابی
# نام بازیکن تعداد گل
1مهدی ترابی8
2علی علیپور7
3وحید امیری5
4احمد نورالهی3

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2020 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن