خرافات عجیب فولادی ها و صحنه طلسم کردن دروازه!

- نظرات : 2 اظهار نظر - بازدید [ 1786 ] - دوشنبه, 13 آبان 1398

خرافات عجیب فولادی ها و صحنه طلسم کردن دروازه!

تصویری مربوط به اتفاق عجیبی پیش از آغاز این بازی پرسپولیس و فولاد در فضای مجازی پخش شده است. تیم های فوتبال پرسپولیس ایران و فولاد خوزستان در حالی امروز از سا... 4 out of 5 based on 3 ratings.
خرافات عجیب فولادی ها و صحنه طلسم کردن دروازه!

تصویری مربوط به اتفاق عجیبی پیش از آغاز این بازی پرسپولیس و فولاد در فضای مجازی پخش شده است. تیم های فوتبال پرسپولیس ایران و فولاد خوزستان در حالی امروز از سا...

ارتش سرخ دات كام :

تصویری مربوط به اتفاق عجیبی پیش از آغاز این بازی پرسپولیس و فولاد در فضای مجازی پخش شده است.

تیم های فوتبال پرسپولیس ایران و فولاد خوزستان در حالی امروز از ساعت 17:45 دقیقه در ورزشگاه شهدای خوزستان به مصاف هم رفتند که تصویری مربوط به اتفاق عجیبی پیش از آغاز این بازی در فضای مجازی پخش شد.


بر این اساس فردی که از آن به عنوان تدارکات فولاد نام برده می شود و بی تردید قابل شناسایی است، مایعی را در بطری روی خط دروازه در این دیدار می ریزد. کاری که برخی آن را به طلسم کردن دروازه مربوط می دانند و متاسفانه نشان دهنده وجود خرافات در بالاترین سطح فوتبال کشور دارد. به هرحال برای جلوگیری از چنین اتفاقاتی که در شان مستطیل سبز نیست مراجع قضایی فوتبال باید پیگیر این موضوع باشند.


مرتبط با موضوع

چيدمان به ترتيب :
  • amir abedyan
    amir abedyan :
    خداوند کمک کرد این تیم نیمه اول گل نمیخورد کار سخت میشد.تیم در بازی مث امروز که تیم حریف جلو میاد میتونه رو ضد حملات موقعیت ایجاد کنه.اما مقابل تیمهای مث ماشین یا تیمهای دفاعی دیگه نمیشه مستقیم انتقال توپ داد و باید هافبک توپها رو پخش کنه.کالدرون باید پلن بی برای بازیهای دفاعی حریفان ایجاد کنه..در کل بازم موقعیت سوزی کردیم. این ترکیب خط دفاع خیلی خوبه..توپهای پشت محوطه و توپ سوم رو هافبک دفاعی خوب میخوایم مث کمال یک شوت بازم خوردیم مث تراکتور که اینبار بیرانوند جلوتر بود و گرفت..علیپورم خوبه ولی تنهاست.امیری و ترابی هم خوبه..نادری و ترابی مشکل دارند رو کنترل توپهای زمینی و توپ از پاشون فاصله میگیره..بازم میگم اگه پنالتی رو ترابی رو زمین بزنه دقیق نمیتونه و در پاس دادن زمینی مشکل داره اما بازیکن عالی هست.
  • ایبو صامت
    ایبو صامت :
    مادروازه ما نراغیرت وتوانایی بازیکنان مان طلسم کردیم

نظرسنجی

کدام دروازه بان را برای ادامه لیگ مناسب می دانید؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پیکان
پیکان
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : شهرقدس
داور مسابقه : ؟؟؟
دوشنبه, 2 تیر 1399 / ساعت : 17:00
پرسپولیس
پرسپولیس
3 - 1
شهرخودرو
شهرخودرو
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : علی صفایی
پنجشنبه, 8 اسفند 1398 / ساعت : 18:30

گلزنان برتر پرسپولیس

مهدی ترابی
# نام بازیکن تعداد گل
1مهدی ترابی8
2علی علیپور7
3وحید امیری5
4احمد نورالهی3

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2020 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن