خرافات عجیب فولادی ها و صحنه طلسم کردن دروازه!

- نظرات : 2 اظهار نظر - بازدید [ 1827 ] - دوشنبه, 13 آبان 1398

خرافات عجیب فولادی ها و صحنه طلسم کردن دروازه!

تصویری مربوط به اتفاق عجیبی پیش از آغاز این بازی پرسپولیس و فولاد در فضای مجازی پخش شده است. تیم های فوتبال پرسپولیس ایران و فولاد خوزستان در حالی امروز از سا... 4 out of 5 based on 3 ratings.
خرافات عجیب فولادی ها و صحنه طلسم کردن دروازه!

تصویری مربوط به اتفاق عجیبی پیش از آغاز این بازی پرسپولیس و فولاد در فضای مجازی پخش شده است. تیم های فوتبال پرسپولیس ایران و فولاد خوزستان در حالی امروز از سا...

ارتش سرخ دات كام :

تصویری مربوط به اتفاق عجیبی پیش از آغاز این بازی پرسپولیس و فولاد در فضای مجازی پخش شده است.

تیم های فوتبال پرسپولیس ایران و فولاد خوزستان در حالی امروز از ساعت 17:45 دقیقه در ورزشگاه شهدای خوزستان به مصاف هم رفتند که تصویری مربوط به اتفاق عجیبی پیش از آغاز این بازی در فضای مجازی پخش شد.


بر این اساس فردی که از آن به عنوان تدارکات فولاد نام برده می شود و بی تردید قابل شناسایی است، مایعی را در بطری روی خط دروازه در این دیدار می ریزد. کاری که برخی آن را به طلسم کردن دروازه مربوط می دانند و متاسفانه نشان دهنده وجود خرافات در بالاترین سطح فوتبال کشور دارد. به هرحال برای جلوگیری از چنین اتفاقاتی که در شان مستطیل سبز نیست مراجع قضایی فوتبال باید پیگیر این موضوع باشند.


مرتبط با موضوع

چيدمان به ترتيب :
  • amir abedyan
    amir abedyan :
    خداوند کمک کرد این تیم نیمه اول گل نمیخورد کار سخت میشد.تیم در بازی مث امروز که تیم حریف جلو میاد میتونه رو ضد حملات موقعیت ایجاد کنه.اما مقابل تیمهای مث ماشین یا تیمهای دفاعی دیگه نمیشه مستقیم انتقال توپ داد و باید هافبک توپها رو پخش کنه.کالدرون باید پلن بی برای بازیهای دفاعی حریفان ایجاد کنه..در کل بازم موقعیت سوزی کردیم. این ترکیب خط دفاع خیلی خوبه..توپهای پشت محوطه و توپ سوم رو هافبک دفاعی خوب میخوایم مث کمال یک شوت بازم خوردیم مث تراکتور که اینبار بیرانوند جلوتر بود و گرفت..علیپورم خوبه ولی تنهاست.امیری و ترابی هم خوبه..نادری و ترابی مشکل دارند رو کنترل توپهای زمینی و توپ از پاشون فاصله میگیره..بازم میگم اگه پنالتی رو ترابی رو زمین بزنه دقیق نمیتونه و در پاس دادن زمینی مشکل داره اما بازیکن عالی هست.
  • ایبو صامت
    ایبو صامت :
    مادروازه ما نراغیرت وتوانایی بازیکنان مان طلسم کردیم

نظرسنجی

پرسپولیس برابر آلومینیوم به چه نتیجه ای دست پیدا خواهد کرد؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
آلومینیوم اراک
آلومینیوم اراک
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : امام خمینی اراک
داور مسابقه : وحید کاظمی
دوشنبه, 6 بهمن 1399 / ساعت : 15:00
پرسپولیس
پرسپولیس
2 - 1
فولاد
فولاد
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : محمد حسین زاهدی فرد
دوشنبه, 29 دی 1399 / ساعت : 16:40

گلزنان برتر پرسپولیس

احمد نورالهی
# نام بازیکن تعداد گل
1احمد نورالهی3
2مهدی عبدی2
3میلاد سرلک1
4وحید امیری1

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2021 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن