betbord_head

کالدرون: شایستگی برتری مقابل فولاد را داشتیم

- نظرات : 7 اظهار نظر - بازدید [ 1532 ] - دوشنبه, 13 آبان 1398

کالدرون: شایستگی برتری مقابل فولاد را داشتیم

گابریل کالدرون، سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس تیمش را شایسته برتری مقابل فولاد خوزستان دانست. گابریل کالدرون پس از پیروزی یک بر صفر تیم فوتبال پرسپولیس مقابل فول... 5 out of 5 based on 8 ratings.
کالدرون: شایستگی برتری مقابل فولاد را داشتیم

گابریل کالدرون، سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس تیمش را شایسته برتری مقابل فولاد خوزستان دانست. گابریل کالدرون پس از پیروزی یک بر صفر تیم فوتبال پرسپولیس مقابل فول...

ارتش سرخ دات كام :

گابریل کالدرون، سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس تیمش را شایسته برتری مقابل فولاد خوزستان دانست.

گابریل کالدرون پس از پیروزی یک بر صفر تیم فوتبال پرسپولیس مقابل فولاد خوزستان اظهار داشت: به بازیکنانم تبریک می گویم. آنها خوب بازی کردند و ما هم شایستگی این برد را داشتیم. در نیمه اول چند فرصت را از دست دادیم، وگرنه نتیجه می توانست بهتر از این باشد. ما مقابل تیم خوبی بازی کردیم و به خاطر برتری مقابل این تیم به بازیکنانم تبریک می گویم. در این زمین پیروز شدن، شایستگی زیادی می خواهد. برای من افتخار است که بازیکنان ایرانی دارم، کارم را انجام می دهم و به این بازیکنان ایرانی تبریک می گویم.

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس درباره اینکه پنالتی تیمش را مهدی ترابی زد و آیا پنالتی زن اول سرخپوشان ترابی خواهد بود، گفت: از این پس مهدی ترابی پنالتی ها را خواهد زد.

کالدرون درباره حضور مجدد سیدجلال حسینی در ترکیب پرسپولیس و اینکه آیا با بازگشت شجاع خلیل زاده او بازهم به ترکیب اضافه می شود یا نه، گفت: من همیشه گفته ام که دفاع وسط های خوبی داریم و متأسفانه هر بازی یک نفر بیرون می ماند. ابتدا کنعانی زادگان بود، بعد سیدجلال و حالا شجاع خلیل زاده. به کاپیتان تیمم تبریک می گویم که مدت ها بازی نکرد، اما همان طور که گفتم او حرفه ای بودن و رفتار حرفه ای خود را نشان داد. با اینکه سیدجلال مدت ها بازی نکرده بود، اما همیشه به تیم و مربی و بازیکنان کمک می کند.

وی درباره تیم فولاد خوزستان خاطرنشان کرد: همان طور که دیروز هم از من پرسیده شد، ما فولاد را به خوبی بررسی کرده بودیم و اجازه ندادیم بازی خودشان را انجام دهند. فولاد تیم بسیار خوبی است و این را بارها نشان داده که تیم خوبی است.

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس در واکنش به این مسئله که به نظر می رسد او هنوز از تیمش شناخت پیدا نکرده است، چون بازیکنان را در هر بازی تغییر می دهد، گفت: ما تغییرات زیادی نداشته ایم. وقتی یک مربی تازه به تیم می آید، این شرایط طبیعی است. حضور مربی جدید در پرسپولیس فلسفه چهار سال گذشته را تغییر می دهد، حتی با اینکه نتایج خوبی گرفته شده است. بازیکنانم حالا احتیاج به زمان دارند. من همیشه دوست دارم که برنده باشم و یک تیم بزرگ مانند پرسپولیس دیدید بدون بازیکن خارجی چگونه بازی کرد. به بازیکنانم تبریک می گویم.

کالدرون با اشاره به جو ورزشگاه شهدای فولاد خوزستان خاطرنشان کرد: شاهد جو خوبی در ورزشگاه بودیم، اما پرتاب بطری و اشیا به زمین خوب نبود. برای من به عنوان یک مربی خارجی، افتخاری بود که در این ورزشگاه بازی کردیم. من هواداران را تحسین می کنم، اما حیف که گاهی اشیایی به زمین پرتاب می شد.

وی درباره اینکه آیا جونیور تا نیم فصل از پرسپولیس جدا می شود، گفت: تا نیم فصل هنوز بازی های زیادی باقی مانده است و هر اتفاقی امکان دارد رخ بدهد.


مرتبط با موضوع

تبلیغات
betbord_news
چيدمان به ترتيب :
 • ایبو صامت
  ایبو صامت :
  دیدیدگفتم پیروزمیشیم؟
  دوستانی که ازبردناامیدبودید
  دیدیدناامیدی تان بیخودبود
  دوستانی که ازکالدرون ایرادمیگرید:دیدیچقدرخوب وروان بازی کردیم؟
  دیدیداجازه نفس کشیدن به فولادرادرزمین خودش ندادیم؟
  این همان فولادی بودکه پدیده رادرمشهدبرده بودها
  حال کردید؟
  من به قهرمانی چهارم بسیارامیدوارم
  شماهاهم امیدوارباشدوانرژی مثبت به سوی تیم روانه کنید
 • مهدی ادیب
  مهدی ادیب :
  ایبو جان! از صمیم قلب به شما و هواداران عزیزمون تبریک میگم. نیمه اول رو تونستم ببینم ولی نیمه دوم تلویزیون سوخت.
 • ایبو صامت
  ایبو صامت :
  آقابارتان تلویریون نوآرزومیکنم
  کاش ازطریق سایت آنتن میدیدی
  نیمه دوم راباهشیاری کامل به حفظ نتیجه پرداختیم وبازی منطقی و هدفمندی ارائه دادیم
 • امیر نیکروش
  امیر نیکروش :
  دوست عزیز در اغلب اوقات من با شما هم نظر هستم. به شدت هم معتقدم باید از کالدرون حمایت کرد و حتی فکر میکنم میتواند بیشتر از برانکو به کارمان بیاید و شاید با او قهرمان آسیا شویم. در این بازی در نیمه اول واقعا خوب بودیم ولی نیمه دوم اصلا خوب نبودیم و دفاع عجولانه و مضطرب بدون بازیسازی انجام دادیم. البته از دست رفتن 2 امتیاز بازی قبل باعث استرس شدید بازیکنان شده بود و نبودن عالیشاه هم به شدت به چشم می آمد ولی 2 نکته من را بسیار نگران کرده اول افت شدید بعضی بازیکنان و خصوصا سیامک نعمتیست و دوم نداشتن پلن برای رسیدن به دروازه حریف. ظاهرا کالدرون هیچ اعتقادی به حمله از عمق ندارد و نظرش بر روی حمله از کناره ها به وسیله سانتر و یا پاس های کاتبک هست که در چنین صورتی ما نیاز به دفاع و وینگر های رونده داریم و در دفاع راست اصلا چنین کیفیتی دیده نمیشود، نادری هم اگر دفاع چپ باشد مفید است ولی وقتی می آید یک خط جلو و وینگر یازی میکند بسیار ضعیف عمل میکند،به زعم من بهتر بود بشار وسط بازی میکرد و ترابی وینگر چپ می ایستاد و نادری هم دفاع چپ بود و انصاری روی نیمکت. احمد نوراللهی هم به نظر من دارد افت میکند و باید فکری برای حل این مشکل افت بازیکنان که در نتیجه تغییر مدام پستشان حاصل میشود بکنیم. بهتر است کالدرون کمتر در پست بازیکنان تغییر ایجاد کند.
 • ایبو صامت
  ایبو صامت :
  دردقت نظرشماودیدخوب شماهیچ شکی ندارم
  من ترجیح میدهم نتیجه گرفتن تیم دراهوازودرخانه تیم گردن کلفتی مثل فولادراببینم
  من خوشحال ازنتیجه گیری هستم
  3نتیجه که بگیریم حرف وحدیث پیرامون تیم کم می شود
  آرامش برقرارمی شود
  ومربی میتواندایده هایش راپیاده کند
  وگرنه دیدگاه های شماکم نقص است
 • ایبو صامت
  ایبو صامت :
  قطعاشایسته پیروزی بودیم
  واگریک گلزن تاپ کنارعلی پورداشتیم این بازی باگل های بیشتری تمام می شد
 • OMID PERSI
  OMID PERSI :
  امروز خیلی خوب بازی کردیم و از طرفی واقعا امتیاز گرفتن تو اهواز سخته
  تبریک میگم و امیدوارم روندمون نوسانی نباشه و همینطور رو به جلو بریم

نظرسنجی

بهترین بازیکن پرسپولیس برابر تراکتورسازی کدام بازیکن بود؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
صنعت نفت
صنعت نفت
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : تختی آبادان
داور مسابقه : ؟؟؟
شنبه, 12 بهمن 1398 / ساعت : 15:00
پرسپولیس
پرسپولیس
2 - 0
تراکتور
تراکتور
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : محمدرضا اکبریان
یکشنبه, 6 بهمن 1398 / ساعت : 15:15

گلزنان برتر پرسپولیس

مهدی ترابی
# نام بازیکن تعداد گل
1مهدی ترابی7
2علی علیپور6
3وحید امیری4
4احمد نورالهی2

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2020 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن