میکسدزون بازیکنان پرسپولیس پس از بازی با فولاد

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 1430 ] - دوشنبه, 13 آبان 1398

میکسدزون بازیکنان پرسپولیس پس از بازی با فولاد

*حسینی: کمیته های اخلاق و انضباطی راه اشتباهی را دنبال می کنند سیدجلال حسینی، کاپیتان تیم پرسپولیس اعتقاد دارد کمیته های اخلاق و انضباطی فدراسیون فوتبال، راه ... 5 out of 5 based on 3 ratings.
میکسدزون بازیکنان پرسپولیس پس از بازی با فولاد

*حسینی: کمیته های اخلاق و انضباطی راه اشتباهی را دنبال می کنند سیدجلال حسینی، کاپیتان تیم پرسپولیس اعتقاد دارد کمیته های اخلاق و انضباطی فدراسیون فوتبال، راه ...

ارتش سرخ دات كام :

*حسینی: کمیته های اخلاق و انضباطی راه اشتباهی را دنبال می کنند
سیدجلال حسینی، کاپیتان تیم پرسپولیس اعتقاد دارد کمیته های اخلاق و انضباطی فدراسیون فوتبال، راه اشتباهی می روند.
سیدجلال حسینی پس از برتری یک بر صفر تیم فوتبال پرسپولیس مقابل فولاد خوزستان گفت: بازی خیلی سختی بود. به نکونام بابت تیم بسیار خوبی که دارد تبریک می گویم. بچه های ما هم خیلی زحمت کشیدند و یک پیروزی خوب به دست آوردیم.
وی در مورد شعارهای نژادپرستانه در برخی ورزشگاه های کشور گفت: امیدوارم این مسائل تمام شود. از این اتفاقات لذت نمی بریم و ما هم خیلی نمی توانیم در این باره صحبت کنیم.  امیدوارم به این اتفاقات رسیدگی شود. فکر می کنم کمیته های اخلاق و انضباطی، راه اشتباهی را دنبال می کنند. آنها با دقت بیشتری می توانند موضوع را بررسی و آن را حل کنند.
کاپیتان پرسپولیس در مورد اینکه محرومیت هواداران سایر تیم ها بر خلاف استقلال و پرسپولیس بخشیده می شود، تصریح کرد: فکر می کنم با پرسپولیس و استقلال بد رفتار می شود. امیدوارم اینگونه نباشد و هر تیمی تخلف می کند، باید با او برخورد شود. وقتی با سایر تیم ها این کار را نمی کنند، شرایط ورزشگاه ها بدتر هم می شود.

*بیرانوند: از فردا تمرکزمان روی بازی با عراق است
 دروازه بان تیم فوتبال پرسپولیس گفت: از فردا تمام تمرکز ما بر روی بازی حساس تیم ملی با عراق است.
علیرضا بیرانوند بعد از پیروزی یک بر صفر مقابل فولاد خوزستان گفت: خدا را شکر بازی سنگینی را بردیم. به هواداران پرسپولیس و فولاد هم تبریک می گویم من این برد را به هواداران عزیز خودمان تقدیم می کنم زیرا بازی قبل شرمنده آنها شدیم و این بازی جبران کردیم.
دروازه بان تیم ملی در مورد بازی با عراق گفت: به هر حال برخی از بازیکنان پرسپولیس به تیم ملی دعوت می شوند و تمام تمرکز ما فردا بر روی بازی حساس با عراق است. ما بازی با بحرین را باخته ایم و به پیروزی مقابل عراق صددرصد نیاز داریم.
وی در مورد پرتاب اشیا از سوی هواداران فولاد به زمین گفت: هواداران فولاد برای تیم شان سنگ تمام گذاشتند البته چیزهایی هم که می آمد از طرف هواداران فولاد بود اما واقعیت این است من چیز خاصی ندیدم و اولین بار بود که اینقدر راحت بازی کردیم، هواداران فولاد هم تیم خودشان را تشویق کردند.

*امیری: مهم 3 امتیاز بود که گرفتیم
 مهاجم تیم فوتبال پرسپولیس گفت: مهم 3 امتیاز مسابقه بود که به آن دست پیدا کردیم.
وحید امیری بعد از برتری پرسپولیس مقابل فولاد در جمع خبرنگاران اظهار داشت: بازی حساسی بود و بازی کردن مقابل فولاد در اهواز کار سختی است. خدا را شکر توانستیم بازی را ببریم و موقعیت های زیادی هم داشتیم اما مهم سه امتیاز بود که به آن دست پیدا کردیم.
وی در خصوص اینکه در بازی امروز عصبی بود، گفت: نه، عصبی نبودم. ولی شرایط به شکلی بود که می خواستیم همه جدی باشیم و برنده از زمین خارج شویم. 

*ترابی: می توانستیم گل های بیشتری به فولاد بزنیم
 مهاجم تیم فوتبال پرسپولیس گفت: ما در نیمه اول می توانستیم گل های بیشتری به فولاد بزنیم.
مهدی ترابی در خصوص برتری پرسپولیس مقابل فولاد اظهار داشت: بازی خوبی انجام دادیم و مسابقه خوب و جان داری برگزار شد. خدا را شکر که توانستیم خیلی زود به گل برسیم و موقعیت های بیشتری هم در نیمه اول داشتیم ولی قسمت نشد که این توپ ها تبدیل به گل شود. مهم سه امتیاز بود که گرفتیم.
وی در پاسخ به این سؤال که پنالتی زدن با توجه به شرایط هفته گذشته برای وی سخت نبود، گفت: نه، خدا کمک کرد و توپ من تبدیل به گل شد.
ترابی در خصوص اینکه آیا تصمیم داشت پنالتی را چیپ بزند، گفت: نه، آدم یک اشتباه را دو بار تکرار نمی کند.
وی در پاسخ به این سؤال که کارشناسان معتقدند وی هرچه به دروازه نزدیک تر بازی کند عملکردش بهتر است، گفت: من هافبک کنار هستم و مربی این را از من می خواهد امیدوارم در بازی های آینده بهتر از این ظاهر شوم.
ترابی با اشاره به تغییراتی که در ترکیب پرسپولیس رخ می دهد، گفت:  به نظرم ما فوتبال بدی انجام نمی دهیم ولی در خیلی از بازی ها بدشانسی می آوریم. علی الخصوص در بازی های رودر رو با تیم های بالای جدول خوش شانس نبودیم ولی در نیم فصل دوم همه این مسائل را جبران می کنیم.
وی در خصوص اینکه کالدرون مدعی شده از این به بعد او پنالتی زن است، گفت: من در این زمینه تصمیم گیر نیستم و همه چیز بستگی به شرایط مسابقه دارد.

*کنعانی زادگان: فقط موفقیت پرسپولیس مهم است نه بازی کردن ما
 محمدحسین کنعانی زادگان، مدافع تیم فوتبال پرسپولیس موفقیت این تیم را به حضورش در ترکیب اصلی سرخپوشان ترجیح می دهد.
محمدحسین کنعانی زادگان، مدافع تیم فوتبال پرسپولیس در خصوص دیدار این تیم مقابل فولاد که با برتری یک بر صفر تیمش خاتمه یافت، گفت: خدا را شکر بازی خیلی خوبی بود و از دقیقه اول روی تیم فولاد فشار آوردیم، به نتیجه رسیدیم و پنالتی گرفتیم که آن را تبدیل به گل کردیم. دو سه موقعیت صد درصد گلزنی پس از پنالتی داشتیم و می توانستیم به گل های خودمان اضافه کنیم. خدا را شکر حاصل زحمت بچه ها این برد بود که هوادارانی که به ورزشگاه آمدند، دست خالی به خانه برنگردند.
وی درباره درگیری اش با حسن بیت سعید و بازیکنان فولاد خاطرنشان کرد: با هواداران خودمان بودم که ما را تشویق کردند و به سمت آنها رفتم تا تشکر کنم و من هم آنها را تشویق کنم. فولادی ها بد متوجه شدند و من هم سرم را پایین انداختم و کار خودم را انجام دادم.
مدافع تیم فوتبال پرسپولیس در مورد اینکه همیشه رقص محلی اش را پس از گلزنی به عنوان شادی گل انجام می داد و این بار بعد از برد هم به همان شیوه شادی کرد، اظهار داشت: خیلی ها گفتند و من هم به خواسته آنها عمل کردم.
کنعانی زادگان درباره حضور مجدد سیدجلال حسینی در ترکیب و بازی کردن کنار کاپیتان پرسپولیس گفت: فرق ندارد چه کسی برای این تیم بازی کند. چه من یا آقا سیدجلال، یا شجاع خلیل زاده، محمد انصاری و محمد نادری. برای من هم چه یک دقیقه در زمین باشم یا 90 دقیقه، فقط موفقیت پرسپولیس مهم است.

*شیری: بازی سنگینی را از فولاد بردیم
مدافع تیم پرسپولیس گفت: بازی سنگینی را از فولاد بردیم و خوشحالیم که این اتفاق در اهواز رخ داد.
 مهدی شیری بعد از برتری پرسپولیس مقابل فولاد گفت: بازی سنگین و سختی را پشت سر گذاشتیم در نیمه اول توانستیم به گل برسیم و خدا را شکر که بازی را مدیریت کردم و به سه امتیاز رسیدیم.
شیری در خصوص تغییراتی که در ترکیب پرسپولیس رخ می دهد، گفت: به نظر من بازی کردن اشخاص مهم نیست مهم موفقیت تیم است که ما بتوانیم در مسابقات به سه امتیاز برسیم.


مرتبط با موضوع

نظرسنجی

به نظر شما فدراسیون قانون 3-0 کردن بازی به نفع پرسپولیس را اجرا می کند؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
شهرخودرو
شهرخودرو
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : ؟؟؟
پنجشنبه, 8 اسفند 1398 / ساعت : 18:30
پرسپولیس
پرسپولیس
2 - 2
الشارجه امارات
الشارجه امارات
ورزشگاه : شارجه
داور مسابقه : کریستوفر جیمز
سه شنبه, 29 بهمن 1398 / ساعت : 19:05

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور7
2مهدی ترابی7
3وحید امیری4
4احمد نورالهی3

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2020 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن