رودنیل: داور بازی پرسپولیس اشتباه تاثیرگذاری نداشت

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 969 ] - دوشنبه, 13 آبان 1398

رودنیل: داور بازی پرسپولیس اشتباه تاثیرگذاری نداشت

 کارشناس داوری فوتبال گفت: داور بازی پرسپولیس و فولاد خوزستان اشتباه تاثیرگذاری نداشت. نوذر رودنیل در گفت و گویی در مورد نحوه قضاوت اشکان خورشیدی اظهار د... 5 out of 5 based on 1 ratings.
رودنیل: داور بازی پرسپولیس اشتباه تاثیرگذاری نداشت

 کارشناس داوری فوتبال گفت: داور بازی پرسپولیس و فولاد خوزستان اشتباه تاثیرگذاری نداشت. نوذر رودنیل در گفت و گویی در مورد نحوه قضاوت اشکان خورشیدی اظهار د...

ارتش سرخ دات كام :

 کارشناس داوری فوتبال گفت: داور بازی پرسپولیس و فولاد خوزستان اشتباه تاثیرگذاری نداشت.

نوذر رودنیل در گفت و گویی در مورد نحوه قضاوت اشکان خورشیدی اظهار داشت: تیم داوری در این مسابقه اشتباه تاثیرگذاری نداشت. اعلام پنالتی در دقیقه 7 هم درست بود البته جرات تکرار این حرفم را ندارم که ضربه پنالتی باید تجدید می شد. زیرا بازیکنان مدافع و مهاجم قبل از زدن سوت داور و زدن ضربه وارد محوطه جریمه شدند.

وی افزود: داور یک خطای بی مورد روی سیدجلال حسینی اعلام کرد. در آن صحنه هیچ خطا و اتفاق خاصی رخ نداد. در دقیقه 38 مسابقه هم داور کنار زمین امد و  لحظاتی با سرمربی فولاد صحبت کرد و در نهایت به جواد نکونام کارت زرد نشان داد. داور دلیلی ندارد که کنار زمین بیاید و دو دقیقه با سرمربی صحبت کند! صحبت با مربی چه لزومی دارد اگر مربی کار بدی کرده باید کارت زرد بگیرد و اگر کاری انجام نداده دلیلی ندارد با او صحبت شود. عامل اصلی این کارت زرد خود داور بود.

رودنیل تصریح کرد: در دقیقه 45 مسابقه هم هیچ خطای پنالتی در محوطه جریمه پرسپولیس رخ نداد. در دقیقه 69 هم ابوالفضلی در اعلام آفساید مهاجم فولاد عجله کرد و مهاجم در این صحنه در آفساید نبود.

کارشناس داوری فوتبال با اشاره به تعطیلی مسابقه گفت: داور در دقیقه 88 بخاطر پرتاب ترقه مسابقه را تعطیل کرد این کار داور درست نبود زیرا وقتی که بازیکنان و تیم داوری در خطر باشند داور می تواند مسابقه را تعطیل کند اما پرتاب یک ترقه در کنار زمین نباید باعث تعطیلی مسابقه شود.

رودنیل با اشاره به پرتاب اشیا و لیزر به سوی زمین و بازیکنان گفت: تنها نکته آزار دهنده این مسابقه پرتاب لیزر و اشیا از سوی تماشاگران هر دو تیم بود. پرتاب اشیا جلوه زشتی را به نمایش گذاشت. جام جهانی بزرگترین جشنواره ورزشی دنیاست آیا تا به حال دیده اید که یک تماشاگر لیزری به سوی بازیکن پرتاب کند؟!


مرتبط با موضوع

نظرسنجی

کدام دروازه بان را برای ادامه لیگ مناسب می دانید؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پیکان
پیکان
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : شهرقدس
داور مسابقه : ؟؟؟
دوشنبه, 2 تیر 1399 / ساعت : 17:00
پرسپولیس
پرسپولیس
3 - 1
شهرخودرو
شهرخودرو
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : علی صفایی
پنجشنبه, 8 اسفند 1398 / ساعت : 18:30

گلزنان برتر پرسپولیس

مهدی ترابی
# نام بازیکن تعداد گل
1مهدی ترابی8
2علی علیپور7
3وحید امیری5
4احمد نورالهی3

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2020 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن