پرسپولیس و هنر حفظ نتیجه

- نظرات : 1 اظهار نظر - بازدید [ 1589 ] - سه شنبه, 14 آبان 1398

پرسپولیس و هنر حفظ نتیجه

پرسپولیس با کالدرون هنوز یک تیم بی نقص نیست اما لااقل در یک فاکتور نسبت به بقیه تیم های لیگ برتری قدرتمندتر است. قرمزها در بازی هایی که از حریف پیش می افتند، ... 5 out of 5 based on 6 ratings.
پرسپولیس و هنر حفظ نتیجه

پرسپولیس با کالدرون هنوز یک تیم بی نقص نیست اما لااقل در یک فاکتور نسبت به بقیه تیم های لیگ برتری قدرتمندتر است. قرمزها در بازی هایی که از حریف پیش می افتند، ...

ارتش سرخ دات كام :

پرسپولیس با کالدرون هنوز یک تیم بی نقص نیست اما لااقل در یک فاکتور نسبت به بقیه تیم های لیگ برتری قدرتمندتر است. قرمزها در بازی هایی که از حریف پیش می افتند، می توانند روند بازی را کنترل کنند و نتیجه را نگه دارند.

موقعیت کالدرون در پرسپولیس موقعیت عجیبی است. تیمش در این فصل هیچ وقت به مرز بحران نزدیک هم نشده ولی هنوز محبوبیت فوق العاده ای روی سکوها ندارد. شاید اگر تا پایان نیم فصل همین جایگاه را حفظ کند، هواداران بالاخره تصمیم بگیرند خاطرات دوران برانکو را موقتاً فراموش کنند.

 یکی از تفاوت های دیروز پرسپولیس، منصرف شدن کالدرون از تعویض های عجیب و غریب در جریان بازی بود. مربی آرژانتینی پرسپولیس در این هفته ها گاهی چنان تعویض هایی می کرد که هیچ دلیلی برای آن پیدا نمی شد. شاید بهترین تعبیر این باشد که کالدرون در دیدارهای رسمی، به سبک بازی های دوستانه بازیکنان را جابه جا می کرد. او در نیمه دوم چه با یک اختلاف جلو بود (مثل بازی با پیکان)، چه با 4 اختلاف (مثل بازی با شاهین بوشهر)، چه عقب بود (مثل بازی با تراکتور) و چه مساوی بود (مثل بازی با سپاهان و شهرخودرو) در هر حالتی یکی از عناصر دفاعی خودش را بیرون می کشید اما این بار خبری از تعویض های عجیب و غریبش نبود.

کالدرون در ترکیب اصلی هم غافلگیری خاصی نداشت و این هم نکته ای بود که قبلاً کمتر دیده شده بود.


مرتبط با موضوع

نظرسنجی

کدام دروازه بان را برای ادامه لیگ مناسب می دانید؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پیکان
پیکان
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : شهرقدس
داور مسابقه : ؟؟؟
دوشنبه, 2 تیر 1399 / ساعت : 17:00
پرسپولیس
پرسپولیس
3 - 1
شهرخودرو
شهرخودرو
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : علی صفایی
پنجشنبه, 8 اسفند 1398 / ساعت : 18:30

گلزنان برتر پرسپولیس

مهدی ترابی
# نام بازیکن تعداد گل
1مهدی ترابی8
2علی علیپور7
3وحید امیری5
4احمد نورالهی3

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2020 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن