head_1xbet

باران سنگ و بطری باز هم در اهواز!

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 717 ] - سه شنبه, 14 آبان 1398

باران سنگ و بطری باز هم در اهواز!

در جریان دیدار تیم های فولاد و پرسپولیس اتفاقاتی در ورزشگاه شهدای فولاد رخ داد که جای تاسف دارد. در طول برگزاری این دیدار بارها و بارها از روی سکوها به سمت با... 5 out of 5 based on 1 ratings.
باران سنگ و بطری باز هم در اهواز!

در جریان دیدار تیم های فولاد و پرسپولیس اتفاقاتی در ورزشگاه شهدای فولاد رخ داد که جای تاسف دارد. در طول برگزاری این دیدار بارها و بارها از روی سکوها به سمت با...

ارتش سرخ دات كام :

در جریان دیدار تیم های فولاد و پرسپولیس اتفاقاتی در ورزشگاه شهدای فولاد رخ داد که جای تاسف دارد. در طول برگزاری این دیدار بارها و بارها از روی سکوها به سمت بازیکنان میهمان بطری های آب و همچنین سنگ هایی کوچک و بزرگ پرتاب شد تا جایی که داور بازی مجبور شد برای زدن ضربات کرنر و ... بازی را متوقف شود.

این اتفاقات در شرایطی رقم خورد که طی سال های گذشته بارها و بارها در اهواز شاهد چنین سنگ پرانی هایی بودیم و حتی فدراسیون فوتبال به خاطر اتفاقات فصل گذشته دیدار داماش و پرسپولیس اعلام کرد تا زمانی که امنیت جانی بازیکنان و تماشاگران در استادیوم ها فراهم نشود مسابقات لیگ را آغاز نخواهد کرد.

با وجود الزاماتی که فدراسیون فوتبال در نظر گرفت اما باز هم شاهد پرتاب بطری های گوناگون به داخل زمین هستیم و مشخص نیست اگر قرار بود مشکلات به همین شکل ادامه داشته باشد پس چرا مسابقات برگزار می شود؟

در شرایطی که پیش از مسابقات همیشه نشست های هماهنگی با مسئولان انتظامی و نمایندگان تیم ها برگزار می شود اما به نظر می رسد اراده ای برای برخورد با تماشاگرنماها وجود ندارد؛ به خصوص در ورزشگاه اهواز که تماشاگران فاصله چندانی با زمین مسابقه ندارند و پرتاب اشیاء مختلف برای آنها کار راحتی محسوب می شود. اکنون این پرسش وجود دارد که دستگاه حراستی و انتظامی چه نقشی در برگزاری یک دیدار دارند؟ آیا حفظ امنیت و نظم عمومی در بازی ها برعهده آنها نیست؟ پس چرا دیشب شاهد بارش سنگ و بطری از سکوها بودیم؟

 این سوال به وجود می آید که اگر سنگ های پرتابی به داخل زمین به سر یک بازیکن برخورد می کرد، چه کسی پاسخگو بود؟ آیا فدراسیون در برخورد با تماشاگرانی که اینگونه نظم ورزشگاه ها را بر هم می ریزند همچنان یک نظاره گر است؟ متاسفانه همچنان در این بین باشگاه ها از رفتارهای تماشاگران بی انضباط، سنگ پران، لیزر انداز و ... متضرر می شوند و هیچ کس نمی تواند با آنها برخوردی قاطع داشته باشد.

با این شرایط اگر قرار است در ورزشگاه ها شاهد پرتاب بطری، سنگ یا بروز رفتارهای غیراخلاقی و غیر متعارف باشیم شاید بهتر باشد لیگ برتر مثل ابتدای فصل که به تاخیر افتاد، اصلا برگزار نشود. 


مرتبط با موضوع

تبلیغات
اخبار پرسپولیس

نظرسنجی

بهترین بازیکن پرسپولیس تا به اینجای فصل کدام بازیکن بوده است؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
نفت م.س
نفت م.س
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : ؟؟؟
جمعه, 1 آذر 1398 / ساعت : 17:30
فولاد
فولاد
0 - 1
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : فولاد آرنا
داور مسابقه : اشکان خورشیدی
دوشنبه, 13 آبان 1398 / ساعت : 17:45

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور3
2مهدی ترابی3
3مهدی عبدی1
4احمد نورالهی1

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2019 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن