اعتراض باشگاه به احکام کمیته انضباطی

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 1635 ] - سه شنبه, 14 آبان 1398

اعتراض باشگاه به احکام کمیته انضباطی

کمیته انضباطی امروز فرشاد احمدزاده را یک جلسه محروم کرد. حسین قدوسی مدیر روابط عمومی باشگاه پرسپولیس در اعتراض به محروم شدن بازیکنان این تیم در این فصل، به نو... 5 out of 5 based on 2 ratings.
اعتراض باشگاه به احکام کمیته انضباطی

کمیته انضباطی امروز فرشاد احمدزاده را یک جلسه محروم کرد. حسین قدوسی مدیر روابط عمومی باشگاه پرسپولیس در اعتراض به محروم شدن بازیکنان این تیم در این فصل، به نو...

ارتش سرخ دات كام :

کمیته انضباطی امروز فرشاد احمدزاده را یک جلسه محروم کرد.

حسین قدوسی مدیر روابط عمومی باشگاه پرسپولیس در اعتراض به محروم شدن بازیکنان این تیم در این فصل، به نود گفت: خلیل زاده  بر مبنای یک عکس که آن را داور کمیته استیناف دال بر توهین ندانسته دو جلسه محروم شد و به رغم تعلیقی شدن محرومیت، چند ساعت قبل از بازی دوم، دو بازی را از دست داد و متاسفانه  محرومیت تعلیقی هم در پرونده اش باقی ماند و باشگاه نسبت به آن، درخواست رفع تعلیق را ارائه کرده است.

فرشاد احمدزاده هم به خاطر اتفاقات دربی از نگاه باشگاه مستحق محرومیت سه جلسه ای نبود و رفتارهای زیادی در موارد مشابه وجود دارد که با یک جلسه محرومیت همراه بوده یا اصلا احضار هم نشده اند و موارد و مستندات آن وجود دارد. تماشاگران پرسپولیس هم در حالی یک جلسه محروم شده اند که تماشاگران دیگر تیم ها تخلفات به مرتب سنگین تر و بعضا فاجعه بار و غیر قابل بیان داشته اند اما محروم نشده اند.

در مجموع امیدواریم نسبت به این میزان محرومیت ها برای تیم پرسپولیس یک بررسی کلی شود. اکنون نیز عده ای موضوع شعار علیه خطیبی با طرح خانواده شهید بودن  ایشان را به هجمه ای علیه پرسپولیس تبدیل کرده اند تا پرسپولیس را محروم از تماشاگر کنند، در حالی که شعار توهین آمیز در اغلب ورزشگاه ها و باز ی ها وجود داشته و اتفاقا تماشاگران پرسپولیس به واسطه اقدامات خود نامزد جایزه رویای ای اف سی شدند و کمترین شعارهای تند را سر می دهند و افرادی که اکنون روی این مسایل  مانور می کنند تا با ابتدا هجمه علیه پرسپولیس و فشار علیه فدراسیون حکم محرومیت از تماشاگر برای پرسپولیس صادر شود، نسبت به توهین به ارزش ها و آرمان ها و دیگر اتفاقات سکوت کرده اند.


مرتبط با موضوع

نظرسنجی

کدام دروازه بان را برای ادامه لیگ مناسب می دانید؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پیکان
پیکان
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : شهرقدس
داور مسابقه : ؟؟؟
دوشنبه, 2 تیر 1399 / ساعت : 17:00
پرسپولیس
پرسپولیس
3 - 1
شهرخودرو
شهرخودرو
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : علی صفایی
پنجشنبه, 8 اسفند 1398 / ساعت : 18:30

گلزنان برتر پرسپولیس

مهدی ترابی
# نام بازیکن تعداد گل
1مهدی ترابی8
2علی علیپور7
3وحید امیری5
4احمد نورالهی3

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2020 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن