انصاری: امیرعباس زندگی سختی دارد، کمکش کنید

- نظرات : 2 اظهار نظر - بازدید [ 2083 ] - چهارشنبه, 15 آبان 1398

انصاری: امیرعباس زندگی سختی دارد، کمکش کنید

محمد انصاری در خصوص عیادتش از از کودک مبتلا به SMA گفت: متأسفانه این بیماری جزو بیماری های خاص نیست و هزینه های زیادی به خانواده های این عزیزان برای درمان وار... 3 out of 5 based on 2 ratings.
انصاری: امیرعباس زندگی سختی دارد، کمکش کنید

محمد انصاری در خصوص عیادتش از از کودک مبتلا به SMA گفت: متأسفانه این بیماری جزو بیماری های خاص نیست و هزینه های زیادی به خانواده های این عزیزان برای درمان وار...

ارتش سرخ دات كام :

محمد انصاری در خصوص عیادتش از از کودک مبتلا به SMA گفت: متأسفانه این بیماری جزو بیماری های خاص نیست و هزینه های زیادی به خانواده های این عزیزان برای درمان وارد می شود.

امیرعباس زمرد مبتلا به بیماری SMA تیپ یک است که این تیپ شدیدترین نوع این بیماری بوده و فرد مبتلا به دستگاه اکسیژن وصل می شود به طوری که حتی قدرت بلع هم ندارد. شاید ندانید بیماری SMA که آن را با نام بیماری آتروفی عضلانی نخاعی و وردینگ هافمن می شناسیم یک بیماری ژنتیکی است که به صورت عصبی ـ نخاعی پیش رونده است که با گذشت زمان متأسفانه شدت این بیماری نیز افزایش پیدا می کند.

در کشورمان آمار دقیقی از تعداد مبتلایان به این بیماری وجود ندارد، اما یکی از این کودکان به نام امیرعباس زمرد که 10 ماهه هم هست متأسفانه مبتلا به این نوع بیماری شده و این موضوع باعث شد برخی از بازیکنان تیم فوتبال پرسپولیس با حضور در منزل این کودک با او و خانواده اش دیدار کرده و در جریان شرایط سخت زندگی این خانواده قرار گرفتند.

امیرعباس زمرد مبتلا به بیماری SMA تیپ یک است که این تیپ شدیدترین نوع این بیماری بوده و فرد مبتلا به دستگاه اکسیژن وصل می شود به طوری که حتی قدرت بلع هم ندارد. در این بیماری عصب های حرکتی غیر فعال شده و با گذشت زمان، بیماری فرد مبتلا پیشرفت می کند و از آنجایی که دارو های این بیماری بنا به دلایل تحریم در ایران وجود ندارد هزینه بالایی برای این بیماران به وجود می آید.
محمد انصاری در همین رابطه در خصوص عیادت از این نوزاد خردسال و مشکلاتی که برای آن ها وجود دارد گفت: از طریق خانواده محترم شهید هادی با من تماس گرفته شد و با این کودک و بیماری او آشنا شدم. به همین خاطر همراه با تعدادی از بچه های تیم به دیدار امیرعباس رفتیم و در جریان وضعیت سخت زندگی او قرار گرفتیم.

وی ادامه داد: متأسفانه بیماری SMA جزو بیماری های خاص نیست و هزینه های زیادی به خانواده های این عزیزان برای درمان وارد می شود. تا جایی که من شنیدم حدود 300 کودک درگیر این بیماری هستند، اما آمار دقیق آن ها در کشورمان مشخص نیست. واقعاً برای مسئولان مربوطه متأسف هستم که نگاه ویژه ای به این بیماری و بیماران درگیر با آن ندارند.

مدافع پرسپولیس تأکید کرد: امیدوارم هیچ کس با چنین مشکلات و بیماری هایی درگیر نشود، اما در شرایط فعلی باید هر کسی به اندازه وسع خود کمک کند تا مشکلات این خانواده ها کمتر شود. البته قبل از کمک های مردمی این وظیفه مسئولانی است که برای انجام این کار ها حقوق می گیرند و باید پیش از هر کسی آن ها برای انجام کمک به این بیماران اقدام کنند. از هموطنان درخواست می کنم در صورت توان کمک های نقدی خود را به شماره کارت 5894631117552414 و به نام امیرعباس زمرد واریز کنند.

محمد انصاری، وحید امیری و محسن ربیع خواه از جمله بازیکنان پرسپولیس بودند که به دیدار این کودک خردسال رفتند.


مرتبط با موضوع

چيدمان به ترتيب :
 • رادوین پرسپولیسی قشقایی
  رادوین پرسپولیسی قشقایی :
  آخی..ایشالااا امیرعباس جان بزودی خوب میشه..مرسی حاجی
 • ایبو صامت
  ایبو صامت :
  آقامطمئن؟شماره راحاج ممداعلام کرده؟
  من به اعتبارحاج ممواریزمیکنم ها
  کس دیگه راقبول ندارم

  پاسخ مديريت : بله. در صفحه اینستاگرامش هم اعلام کرده است.

نظرسنجی

پرسپولیس برابر آلومینیوم به چه نتیجه ای دست پیدا خواهد کرد؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
آلومینیوم اراک
آلومینیوم اراک
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : امام خمینی اراک
داور مسابقه : وحید کاظمی
دوشنبه, 6 بهمن 1399 / ساعت : 15:00
پرسپولیس
پرسپولیس
2 - 1
فولاد
فولاد
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : محمد حسین زاهدی فرد
دوشنبه, 29 دی 1399 / ساعت : 16:40

گلزنان برتر پرسپولیس

احمد نورالهی
# نام بازیکن تعداد گل
1احمد نورالهی3
2مهدی عبدی2
3میلاد سرلک1
4وحید امیری1

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2021 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن