لطفاً به این ترکیب برنده دست نزنید!

- نظرات : 2 اظهار نظر - بازدید [ 3280 ] - چهارشنبه, 15 آبان 1398

لطفاً به این ترکیب برنده دست نزنید!

یک برد حساس مقابل فولاد سرسخت جواد نکونام بهترین اتفاقی بود که می توانست بعد از از دست دادن دو امتیاز خانگی مقابل ماشین سازی برای پرسپولیس بیفتد. گابریل کالدر... 5 out of 5 based on 8 ratings.
لطفاً به این ترکیب برنده دست نزنید!

یک برد حساس مقابل فولاد سرسخت جواد نکونام بهترین اتفاقی بود که می توانست بعد از از دست دادن دو امتیاز خانگی مقابل ماشین سازی برای پرسپولیس بیفتد. گابریل کالدر...

ارتش سرخ دات كام :

یک برد حساس مقابل فولاد سرسخت جواد نکونام بهترین اتفاقی بود که می توانست بعد از از دست دادن دو امتیاز خانگی مقابل ماشین سازی برای پرسپولیس بیفتد. گابریل کالدرون و تیمش موفق شدند با تک گل مهدی ترابی از روی نقطه ی پنالتی خود را به رده ی دوم جدول برسانند تا هم چنان در میان مدعیان باقی بمانند .

پرسپولیس برای دومین بار در این فصل از ترکیب انصاری-نادری در سمت چپ خود استفاده کرد ، ترکیبی که پیش تر در بازی مقابل سپاهان به کار گرفته شده بود و سرخ ها توانسته بودند علاوه بر نفوذ های پر تعداد از جناح چپ در آن مسابقه ،مرتضی منصوری ، مدافع راست رونده ی سپاهان را هم از دایره ی حملات تیمش خارج کنند . در این بازی هم حضور انصاری و نادری در سمت چپ ، باعث شد وحید امیری آزادی بیشتری برای حرکت میان خطوط تیم حریف داشته باشد .

گابریل کالدرون با این تصمیم درست خود به خوبی توانست جای خالی امید عالیشاه را در تیمش پر کند . در روزهایی که به جز علی علیپور ، مهاجم نوک دیگری پتانسیل حضور در ترکیب اصلی سرخ ها را ندارد و نعمتی و رسن هم از روز های خوبشان به دورند ، استفاده ی هم زمان از انصاری و نادری ،هم شعاع حرکتی امیری را افزایش خواهد داد و هم پرسپولیس می تواند بالاترین بازدهی را از قدرت حمل توپ و تکنیک نادری بگیرد .در کنار این ها ، حضور انصاری در سمت چپ خط دفاع باعث می شود تیم در هنگام ضد حملات آسیب پذیری کمتری داشته باشد .

از دیگر نکات قابل توجه این مسابقه ،عملکرد درخشان مهدی شیری در جناح راست پرسپولیس بود .شیری علاوه بر تأثیر گذاری مستقیم روی پنالتی به دست آمده ،با سرعت بسیاری در ضد حملات اضافه می شد و در زمان حملات سازماندهی شده ی سرخ ها هم همیشه در فضای مناسب قرار داشت .عملکرد درخشان شیری هواداران پرسپولیس را به یاد نمایش های پر فروغ صادق محرمی در این پست انداخت .این عملکرد از مرد شماره ی هفده ، در صورت تداوم می تواند به تردید های کالدرون برای پست دفاع راست پایان دهد تا گابریل مجبور نباشد دیگر از نعمتی یا خلیل زاده در این منطقه استفاده کند .

در یازده بازی گذشته (ده مسابقه لیگ و یک مسابقه حذفی)، تغییرات زیاد نفرات استفاده شده و جابه جایی های پست هایشان در ترکیب اولیه ی پرسپولیس ،غیر قابل کتمان است اما همانند اضافه شدن ربیع خواه به نوراللهی در خط هافبک که تعادل را به دفاع و حمله ی سرخ پوشان اضافه کرد و مسئولیت های تهاجمی نوراللهی را افزایش داد ،اضافه شدن انصاری به نادری نیز باعث می شود نادری حضوری گسترده تر در حملات داشته باشد و وحید امیری هم بتواند بیشتر از گذشته به علیپور در خط حمله اضافه شود . به نظر می رسد ترکیب بازی با فولاد بتواند حداقل تا زمان اصافه شدن یک مهاجم جدید ،گره از کار کالدرون و تیمش باز کند .


مرتبط با موضوع

چيدمان به ترتيب :
  • رادوین پرسپولیسی قشقایی
    رادوین پرسپولیسی قشقایی :
    ای ولا...بخدا شیری تو این تیم بهترین دفاع راسته..کالدرون نباید هی تغییر ایجاد کنه..تازه با این ترکیب و بازگشت کمال و جذب مهاجم زهردار به ترکیب عالی میرسیم..تا1400قهرمانی واس ماس
  • amir abedyan
    amir abedyan :
    هافبک ها هم باید گل بزنن.از لحاظ ذهنی حتی دفاع ها و گوش ها هم باید این اعتماد به نفس رو داشته باشند گل بزنن.بازی فبل شیری یک شوت زد که خوب بود.همه تو پها رو نباید سانتر کرد.رامین قبلا گلزن بود الان وریا خودش فورواردیه از لحاظ گلزنی.الانم نادری هم باید این ذهنیت رو داشته باشه گل بزنه هم فیزیکش رو داره هم میتونه شوت بزنه همه توپها رو که نباید پاس داد.الان احمد یا سیامکم دیگه شوت نمیزنن.این شوت زدن و ریباند یکی از تاکتیک های اصلی گلزدنه..امیدوارم ترکیب رو ثابت کنه تا بازیکنا از لحاظ روحی اعتماد به نفس پیدا کنند.

نظرسنجی

کدام دروازه بان را برای ادامه لیگ مناسب می دانید؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پیکان
پیکان
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : شهرقدس
داور مسابقه : ؟؟؟
دوشنبه, 2 تیر 1399 / ساعت : 17:00
پرسپولیس
پرسپولیس
3 - 1
شهرخودرو
شهرخودرو
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : علی صفایی
پنجشنبه, 8 اسفند 1398 / ساعت : 18:30

گلزنان برتر پرسپولیس

مهدی ترابی
# نام بازیکن تعداد گل
1مهدی ترابی8
2علی علیپور7
3وحید امیری5
4احمد نورالهی3

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2020 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن