ناگفته های عجیب دیگر در مورد قرارداد جونیور

- نظرات : 2 اظهار نظر - بازدید [ 3009 ] - چهارشنبه, 15 آبان 1398

ناگفته های عجیب دیگر در مورد قرارداد جونیور

باشگاه پرسپولیس برای فسخ قرارداد با خرید بحث برانگیز خود با چالش بزرگی مواجه شده است. جذب جونیور براندائو برای باشگاه پرسپولیس آن قدر حاشیه و دردسر به همراه د... 3 out of 5 based on 2 ratings.
ناگفته های عجیب دیگر در مورد قرارداد جونیور

باشگاه پرسپولیس برای فسخ قرارداد با خرید بحث برانگیز خود با چالش بزرگی مواجه شده است. جذب جونیور براندائو برای باشگاه پرسپولیس آن قدر حاشیه و دردسر به همراه د...

ارتش سرخ دات كام :

باشگاه پرسپولیس برای فسخ قرارداد با خرید بحث برانگیز خود با چالش بزرگی مواجه شده است.

جذب جونیور براندائو برای باشگاه پرسپولیس آن قدر حاشیه و دردسر به همراه داشته است که تمامی ندارد. در حال حاضر از نظر فنی گابریل کالدرون به طور کل قید استفاده از این بازیکن را زده است و مسئولان باشگاه پرسپولیس هم به دنبال راه حلی برای خلاصی از این بازیکن هستند که در این راه با چالش های بزرگی مواجه شده اند.

جونیور در واقع بازیکن باشگاه لوگودورس بلغارستان است که یک سال و نیم پیش توسط این باشگاه از سری B برزیل خریداری شده است. جالب اینکه به مدیرعامل پیشین باشگاه پرسپولیس اطلاع داده شده؛ باشگاه بلغاری یک و نیم میلیون دلار برای جذب جونیور هزینه کرده است که درک این موضوع با شناختی که از جونیور بدست آمده و هزینه هایی که باشگاه های درجه دو و سه اروپایی می کنند، خیلی سخت است. به هر حال جونیور بعد از یک سال نیمکت نشینی در باشگاه بلغاری به باشگاه خود در برزیل قرض داده  شده و جالب اینکه این بار  او به دلیل افت شدید در تیم دوم این باشگاه به کار گرفته می شود.

باشگاه پرسپولیس در این شرایط در یک اقدام قابل توجه خواهان جذب جونیور می شود و جالب اینکه باشگاه بلغاری که در واقع مالک جونیور است حاضر می شود بدون دردسر و با اشتیاق فراوان این بازیکن را در اختیار پرسپولیس قرار دهد. با این وجود کمیته نقل و انتقالات باشگاه پرسپولیس متشکل از ایرج عرب، محسن خلیلی و علی رغبتی جونیور را با مبلغ 550 هزار یورو برای یک فصل قرضی  جذب می کنند. رقمی که پیش از این باشگاه پرسپولیس برای هیچ بازیکن خارجی کارنامه داری هم هزینه نکرده بود. عجیب تر اینکه با وجود مشکلات مالی فراوان باشگاه پرسپولیس در آن مقطع و در حالی که پیش پرداخت اولیه کالدرون و دستیارانش هم مدتی عقب افتاده بود، 150 هزار یورو از قرارداد جونیور در همان ابتدای کار توسط مدیریت وقت پرداخت می شود.

اینکه حالا جونیور بخشی از قراردادش را به باشگاه بلغاری داده است یا نه به خود آنها برمی گردد اما آنچه مشخص است باشگاه پرسپولیس برای فسخ قرارداد با جونیور باید با باشگاه لوگودورس وارد مذاکره شود. باشگاهی که اصلا تمایلی برای بازگرداندن بازیکن خود ندارد و در این شرایط جونیور باید به تیم دوم تیم برزیلی پیشینش برگردد.


مرتبط با موضوع

چيدمان به ترتيب :
  • محسن فهیم
    محسن فهیم :
    انصاری فرد میگه اگه با جونیور فسخ کنند لیست خالی نمیشه که اصلاً بحث لیست نیست. بحث ضرر و زیان مالی است. اگر همین امروز قرارداد جونیور فسخ بشه میشه با مبلغ کمتری فسخ کرد. من دو ماهه دارم میگم این جونیور واسه پرسپولیس بازیکن بشو نیست و فسخ کنید. واقعاً هر روزی که از این موضوع بگذره وضعیت را بدتر میکنه
  • amir abedyan
    amir abedyan :
    باید قرارداد رو مطالعه کرد تا وقتی متن قرارداد رو نخونی امکان هیچ اظهار نظری نیست و این گمانه زنی ست.اگر قرارداد رول عادی قراردادها باشه و هیچ شرط و حق فسخی در نظر گرفته نشده باشه که معمولا همینطوره چه یک بازی کنه چه تمام فصل باید تمام حق و حقوقش رو بدید.مگر با خودش توافق کنن که با توجه به وگیلان زبردست اینا و عدم اطلاع وکلای ما از قرادادهای ورزشی معمولا تمام پول رو میگیرن..بنابراین در هر موضوعی باید قراداد رو خوند و حق فسخ ها و شرطی اگه باشه رو مطالعه کرد گاهی یک یا تو قراداد باعث نجات میشه..بالاخره این قرارداد که بسته شده از طرف باشگاه پرسپولیس هم وکیلی بوده که بندها رو تنظیم کنند.اون آدم رو پیدا کنید و ازش سوال کنید.و گرنه روزی ده صفحه هم راجع به قرارداد جونیور بدون تحقیق بنویسید فقط مطلب پر کردنه.

نظرسنجی

پرسپولیس برابر آلومینیوم به چه نتیجه ای دست پیدا خواهد کرد؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
آلومینیوم اراک
آلومینیوم اراک
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : امام خمینی اراک
داور مسابقه : وحید کاظمی
دوشنبه, 6 بهمن 1399 / ساعت : 15:00
پرسپولیس
پرسپولیس
2 - 1
فولاد
فولاد
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : محمد حسین زاهدی فرد
دوشنبه, 29 دی 1399 / ساعت : 16:40

گلزنان برتر پرسپولیس

احمد نورالهی
# نام بازیکن تعداد گل
1احمد نورالهی3
2مهدی عبدی2
3میلاد سرلک1
4وحید امیری1

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2021 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن