head_1xbet

شما ترفیع نگیرید چه کسی بگیرد؟

- نظرات : 2 اظهار نظر - بازدید [ 2464 ] - چهارشنبه, 15 آبان 1398

شما ترفیع نگیرید چه کسی بگیرد؟

راستش فکر می کردیم دیگر نوشتن از جونیور براندائو تکراری شده و لطف چندانی ندارد. شوخی های مان با او هم تمام شده بود و چیز دیگری هم به ذهن مان نمی رسید اما تیتر... 5 out of 5 based on 7 ratings.
شما ترفیع نگیرید چه کسی بگیرد؟

راستش فکر می کردیم دیگر نوشتن از جونیور براندائو تکراری شده و لطف چندانی ندارد. شوخی های مان با او هم تمام شده بود و چیز دیگری هم به ذهن مان نمی رسید اما تیتر...

ارتش سرخ دات كام :

راستش فکر می کردیم دیگر نوشتن از جونیور براندائو تکراری شده و لطف چندانی ندارد. شوخی های مان با او هم تمام شده بود و چیز دیگری هم به ذهن مان نمی رسید اما تیتر دیروز یک روزنامه باعث شد یک بار دیگر به موضوع این بازیکن پرتوان و تکنیکی برزیلی بپردازیم!

چند روز پیش بود که در برخی از رسانه ها اعلام شد مبلغ قرارداد او با پرسپولیس بین 550 تا 570 هزار دلار است. حتی یکی دو رسانه مدعی شدند که قرارداد او به یورو بسته شده و این یعنی مبلغ قراردادش نزدیک به یک و نیم برابر چیزی است که فعلا اعلام شده است. اما گفته می شود جونیور بعد از این که متوجه شده این اخبار درباره مبلغ قراردادش در رسانه ها منتشر شده، مدعی شده که خبرها به هیچ وجه درست نیست و قراردادش پایین تر از چیزی است که می گویند. اما این تنها شایعه درباره قرارداد جونیور نیست و همین حالا ابهامات دیگری هم درباره قرارداد او وجود دارد. مثلا چند روز پیش یکی از رسانه ها مدعی شد که طبق یکی از بندهای قرارداد جونیور، اگر او تا نیم فصل 5 گل نزند، باشگاه می تواند قرارداد او را فسخ کند و ضرر و زیان مالی زیادی متحمل نشود! این بند قرارداد هم با وجود این که سر و صدای زیادی به پا کرد، تایید یا تکذیب نشد.

 اما تازه ترین شایعه درباره قرارداد جونیور این است که او طبق بندی در قراردادش، به دلیل این که تا امروز دریافتی خاصی نداشته، می تواند تا یک ماه دیگر، هم به صورت یک طرفه قراردادش را فسخ کند و هم این که به فیفا شکایت کند و ادعای ضرر و زیان آن هم به صورت کامل بکند! هنوز نمی دانیم این خبر درست است یا نه اما فکرش را بکنید، یکی مثل جونیور که نشان داده از استپ کردن یک توپ ساده هم عاجز است، از پرسپولیس شکایت هم بکند و کلی هزینه برای این تیم بتراشد!

یعنی اگر این شایعه حقیقت داشته باشد، باید یک بار دیگر سلام گرمی کنیم به ایرج عرب که چنین دسته گلی را به آب داده و می گویند همین الان هم که پرسپولیسی ها در حال دعای خیر برای جونیور هستند، او در انتظار ترفیع و پست جدید مدیریتی است.


مرتبط با موضوع

تبلیغات
اخبار پرسپولیس
چيدمان به ترتيب :
  • amir abedyan
    amir abedyan :
    با نصف این مبلغ میش پریرا را گرفت یا همین استنلی بعیده ششصد هزارتا بیشتر گرفته باشه..من پیشنهادم اینه هرفورواردی میگیرن کارنامه دار در کنارش یک آفریقایی ارزان قیمتم بگیرن.سال ایول منشا با قرارداد خیلی کمی اومد پیکان یا فصل گذشته فوروارد ذوب که رفت تو آسیا عالی بود.با صدهزارتا یا یکم بیشتر میشه یک آفریقایی رو گرفت..نمیدونم چرا پرسپولیس گران میخره..آدم شک میکنه این قراردادا.شاید صوری باشه چون پولی به بازیکن نمیرسه از اونطرف میگن اینقد دادیم قرارداد..شما خبرنگارا باید تیز باشید میتونید با ایمیلی یا مصاحبه ای یه کانال بزنید بلغارستان ببینید چقدر پول رضایتش شده و غیره..اینن قراردادها مشکوکه ایرانم مث آمریکا یا اروپا خبرنگار دنبال موضوعات مهم نمیره.اوج هنرش دو خط نوشتن راجع به بدیهیاته.با احترام به چند نفری که تو ایران علمی مینویسند.
  • مهدی ادیب
    مهدی ادیب :
    خدا ازت نگذره ایرج عرب!

نظرسنجی

پرسپولیس مقابل نفت مسجد سلیمان به چه نتیجه ای دست پیدا خواهد کرد؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
نفت م.س
نفت م.س
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : پیام حیدری
جمعه, 1 آذر 1398 / ساعت : 16:15
فولاد
فولاد
0 - 1
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : فولاد آرنا
داور مسابقه : اشکان خورشیدی
دوشنبه, 13 آبان 1398 / ساعت : 17:45

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور3
2مهدی ترابی3
3مهدی عبدی1
4احمد نورالهی1

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2019 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن