فقط یک بازی خارج از تهران مانده!

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 3032 ] - پنجشنبه, 16 آبان 1398

فقط یک بازی خارج از تهران مانده!

پرسپولیس تا پایان نیم فصل اول و در 5 هفته باقیمانده تنها دو بازی خارج از خانه خواهد داشت اما فقط یک بار از تهران خارج خواهد شد. تیم گابریل کالدرون با شکست فول... 5 out of 5 based on 4 ratings.
فقط یک بازی خارج از تهران مانده!

پرسپولیس تا پایان نیم فصل اول و در 5 هفته باقیمانده تنها دو بازی خارج از خانه خواهد داشت اما فقط یک بار از تهران خارج خواهد شد. تیم گابریل کالدرون با شکست فول...

ارتش سرخ دات كام :

پرسپولیس تا پایان نیم فصل اول و در 5 هفته باقیمانده تنها دو بازی خارج از خانه خواهد داشت اما فقط یک بار از تهران خارج خواهد شد.

تیم گابریل کالدرون با شکست فولاد دوباره به تعطیلات رفت و بعد از این تعطیلات باید آماده 5 بازی باقیمانده نیم فصل اول شود.

بازی پرسپولیس در اهواز پنجمین بازی خارج از خانه سرخ ها در این فصل سومین بازی خارج از تهران بود که سومین برد را برایشان به دنبال داشت. پرسپولیس در بازی های خارج از خانه مقابل استقلال، شاهین و فولاد برنده شده اما به تراکتور و شهر خودرو باخته است.

جالب اینکه در این فصل و قبل از این پرسپولیس دو بار با لباس سفید در تبریز و مشهد به میدان رفته بود که دو شکست تلخ برای شان به دنبال داشت اما در اهواز نخستین برد با لباس دومش را ثبت کرد.

نکته جالب اینجاست که پرسپولیس تا پایان نیم فصل اول و در 5 هفته باقیمانده تنها دو بازی خارج از خانه خواهد داشت اما فقط یک بار از تهران خارج خواهد شد. بازی هفته سیزدهم مقابل ذوب آهن در اصفهان.

دیگر بازی خارج از خانه هم هفته پانزدهم مقابل سایپا برگزار خواهد شد که احتمالاً در ورزشگاه شهر قدس برگزار می شود. احتمال این وجود دارد سرخ ها در آن مسابقه هم از لباس سفید استفاده کنند. در واقع پرسپولیس تا پایان نیم فصل احتمالاً فقط یک بار دیگر در شهر قدس با لباس دومش به میدان خواهد رفت و می تواند دو باخت ابتدایی فصل با این لباس را جبران کند.

در عین حال شرایط برای سرخ ها در مقطع پایانی نیم فصل اول هم راحت خواهد بود و با توجه به برگزاری بیشتر مسابقات در خانه و مقابل حریفانی که می شود روی بیشتر امتیازهای بازی در مصاف با آنها حساب کرد.

برنامه بازی های باقیمانده پرسپولیس در نیم فصل اول به شرح زیر است:
یک) هفته یازدهم، جمعه 1/9/98، پرسپولیس – نفت مسجد سلیمان
2) هفته دوازدهم، شنبه 9/9/98، پرسپولیس – نساجی قائمشهر
3) هفته سیزدهم، پنجشنبه 14/9/98، ذوب آهن – پرسپولیس
4) هفته چهاردهم، سه شنبه 19/9/98، پرسپولیس – گل گهر سیرجان
5) هفته پانزدهم، شنبه 23/9/98، سایپا – پرسپولیس


مرتبط با موضوع

نظرسنجی

کدام دروازه بان را برای ادامه لیگ مناسب می دانید؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پیکان
پیکان
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : شهرقدس
داور مسابقه : ؟؟؟
دوشنبه, 2 تیر 1399 / ساعت : 17:00
پرسپولیس
پرسپولیس
3 - 1
شهرخودرو
شهرخودرو
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : علی صفایی
پنجشنبه, 8 اسفند 1398 / ساعت : 18:30

گلزنان برتر پرسپولیس

مهدی ترابی
# نام بازیکن تعداد گل
1مهدی ترابی8
2علی علیپور7
3وحید امیری5
4احمد نورالهی3

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2020 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن