میناوند: کالدرون باید هر چه زودتر ترکیب اصلی تیمش را پیدا کند

- نظرات : 1 اظهار نظر - بازدید [ 1222 ] - پنجشنبه, 16 آبان 1398

میناوند: کالدرون باید هر چه زودتر ترکیب اصلی تیمش را پیدا کند

پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس گفت: گابریل کالدرون باید هر چه زودتر ترکیب اصلی تیمش را پیدا کند چرا که تغییر مکرر ترکیب آرامش تیم را برهم می زند و موجب می شود با... 4 out of 5 based on 4 ratings.
میناوند: کالدرون باید هر چه زودتر ترکیب اصلی تیمش را پیدا کند

پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس گفت: گابریل کالدرون باید هر چه زودتر ترکیب اصلی تیمش را پیدا کند چرا که تغییر مکرر ترکیب آرامش تیم را برهم می زند و موجب می شود با...

ارتش سرخ دات كام :

پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس گفت: گابریل کالدرون باید هر چه زودتر ترکیب اصلی تیمش را پیدا کند چرا که تغییر مکرر ترکیب آرامش تیم را برهم می زند و موجب می شود بازیکنان دیرتر باهم هماهنگ شوند.

مهرداد میناوند در گفت وگویی با اشاره به عملکرد تیم فوتبال پرسپولیس برابر فولاد خوزستان که با برتری یک بر صفر سرخپوشان تهرانی همراه بود، اظهار داشت: پرسپولیس در این مدت بازی های زیاد و فشرده ای را انجام داده است. در بازی با فولاد هم فشار مضاعفی روی بازیکنان بود اما پرسپولیس توانست با ارائه یک بازی خوب و منطقی سه امتیاز این بازی را تصاحب کند.

وی افزود: همیشه فولاد یکی از سخت ترین حریفان پرسپولیس بوده و بازی در برابر این تیم به ویژه در زمین حریف سخت بود اما بازیکنان با ارائه یک بازی منطقی ابتدا توانستند به گل برسند و سپس بازی را کنترل کنند. در مجموع سه امتیاز خوب و به موقعی را کسب کردیم.

پیشکسوت پرسپولیس اضافه کرد: البته هنوز با تیمی که همه هواداران انتظار دارند فاصله زیادی داریم اما باید امیدوارانه لیگ را دنبال کنیم و با حمایت هواداران تیم دوباره به شانس اصلی قهرمانی تبدیل شود.

وی در مورد انتقاداتی که علیه پرسپولیس مطرح می شود، تصریح کرد: حضور سید جلال حسینی در زمین برای هر تیمی نعمت است و یکی از عوامل اصلی موفقیت تیم در بازی با فولاد هم رهبری سید جلال حسینی در زمین مسابقه بود. نبود او در تیم جای سوال داشت و خوشحالیم که او دوباره به ترکیب اصلی بازگشته است. موضوع دیگر استفاده از بازیکنان در پست های غیر تخصصی بود که این مساله هم روی عملکرد بازیکنان تاثیر داشت و آنها را در زمین عصبی می کرد.

میناوند تصریح کرد: کالدرون باید برای آرامش تیم هم که شده، ترکیب تیمش را انتخاب کند و یازده نفر اصلی را شناسایی کند. اینکه در هر بازی از نفرات جدید در ترکیب استفاده می شود باعث می شود آرامش تیم هم بر هم خورده و بازیکنان دیرتر با یکدیگر هماهنگ شوند.

وی خاطرنشان کرد: موضوع دیگری که باید به آن اشاره کنم این است که پرسپولیس خسته به نظر می رسد و آن شادابی لازم را در بازیکنان شاهد نیستیم. نمی دانم علت آن چیست اما این هم مشکلی است که باید برطرف شود.

میناوند در مورد شانس قهرمانی پرسپولیس اضافه کرد: هنوز به این تیم امیدوار هستیم. البته شرایط لیگ امسال با سال های گذشته تفاوت زیادی دارد. هر سال مدعیان از نیم فصل دوم مشخص می شدند اما حالا تیم های مدعی از چند بازی اول خود را نشان دادند. در این شرایط کار سخت می شود اما در حال حاضر هم می توان به این تیم با این بازیکنان برای قهرمانی امیدوار بود.


مرتبط با موضوع

چيدمان به ترتيب :
  • محسن فهیم
    محسن فهیم :
    هر مربی فلسفه خودش را دارد. برانکو ترجیح میداد با ترکیب ثابت بازی کند و بازیکنان ذخیره هم بیشتر برای نیمکت بودند و بازیکن شاخصی روی نیمکت نبود. ترجیح برانکو این بود. فلسفه کالدرون متفاوت است و البته شرایط پرسپولیس هم متفاوت است. خود کالدرون هم گفت من 16 بازیکن آماده دارم. به طور مثال گفت من سه دفاع وسط آماده دارم که یکیشون بیرون میمونه. کنعانی با توجه به ملی پوش بودن فیکس است و سیدجلال و شجاع هم به تناوب بازی می کنند. واقعاً بیرون گذاشتن هریک از این سه نفر سخت است و یکی باید روی نیمکت باشد یا در پست غیرتخصصی بازی کند. حتی برانکو هم می گفت هر بازیکن باید بتونه حداقل در دو پست بازی کنه. بنابراین قضیه به این راحتی هم که یه عده فکر می کنند نیست و مدیریت تیم مهم است بنابراین تغییر بازیکنان اجتناب ناپذیر است ضمن اینکه در فشردگی بازیها بخصوص در نیم فصل دوم با توجه به خستگی، نمی توان با ترکیب ثابت بازی کرد. ضمن اینکه بازیکنان باید خود را فلسفه مربی وفق دهند نه مربی. بنابراین همه این مشکلات با گذشت زمان حل خواهد شد. منتها پست دوم برای بازیکن خیلی مهم است. مثلاً خلیل زاده در پست هافبک دفاعی خیلی بهتر از دفاع راست میتونه بازی کنه که با شناخت بیشتر کالدرون هم به این موضوع میرسه

نظرسنجی

کدام دروازه بان را برای ادامه لیگ مناسب می دانید؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پیکان
پیکان
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : شهرقدس
داور مسابقه : ؟؟؟
دوشنبه, 2 تیر 1399 / ساعت : 17:00
پرسپولیس
پرسپولیس
3 - 1
شهرخودرو
شهرخودرو
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : علی صفایی
پنجشنبه, 8 اسفند 1398 / ساعت : 18:30

گلزنان برتر پرسپولیس

مهدی ترابی
# نام بازیکن تعداد گل
1مهدی ترابی8
2علی علیپور7
3وحید امیری5
4احمد نورالهی3

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2020 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن