اولتیماتوم دوباره کالدرون به باشگاه

- نظرات : 1 اظهار نظر - بازدید [ 2085 ] - پنجشنبه, 16 آبان 1398

اولتیماتوم دوباره کالدرون به باشگاه

سرمربی آرژانتینی سرخپوشان پایتخت به مدیران این تیم اولتیماتوم داد. در حالی که بازیکنان پرسپولیس حدود 10 - 12 درصد دریافتی داشتند و کادرفنی هم پول کمی دریافت کر... 5 out of 5 based on 1 ratings.
اولتیماتوم دوباره کالدرون به باشگاه

سرمربی آرژانتینی سرخپوشان پایتخت به مدیران این تیم اولتیماتوم داد. در حالی که بازیکنان پرسپولیس حدود 10 - 12 درصد دریافتی داشتند و کادرفنی هم پول کمی دریافت کر...

ارتش سرخ دات كام : سرمربی آرژانتینی سرخپوشان پایتخت به مدیران این تیم اولتیماتوم داد.


در حالی که بازیکنان پرسپولیس حدود 10 - 12 درصد دریافتی داشتند و کادرفنی هم پول کمی دریافت کرده، کالدرون، سرمربی پرسپولیس به مدیران این تیم اولتیماتوم داد تا هرچه زودتر طلب او و کادرفنی اش پرداخت شود.

سرمربی آرژانتینی سرخ ها پیش از این بیان کرد که من از مدیر باشگاه خواستم که طلب های سال گذشته بازیکنان پرداخت شود. من هم چهار ماه اینجا هستم و انتظار دارم قرارداد من و دستیارانم پرداخت شود. من از جیب خودم هزینه هایی کردم که باشگاه هنوز آن را به من پس نداده است. این ها اولویت های ما است و باید تا دسامبر مشکلات ما را حل کنند.

البته پس از آن مهدی محمد نبی اعلام کرد به زودی مطالبات کالدرون پرداخت خواهد شد و مشکلی وجود ندارد. همچنین او گفت که مطالبات سال گذشته بازیکنان تسویه و درصدد هستند تا پول امسال بازیکنان نیز پرداخت کنند.

همچنین باید بدانید که سرمربی پرسپولیس در جلسه با انصاری فرد به او گفت که باید هرچه زودتر مطالباتش پرداخت شود و اگر این اتفاق رخ ندهد، شرایط برای ادامه همکاری سخت خواهد شد.

به همین دلیل انصاری فرد زمان زیادی برای پرداختی به مربیان خارجی خود ندارد تا مانع فسخ یکطرفه قرارداد آن ها شود. همچنین بشار رسن و بوژیدار رادوشویچ نیز همچنان بخش عمده ای از قرارداد فصل پیش شان را از باشگاه پرسپولیس طلبکارند و آن ها هم این باشگاه را تهدید به جدایی کرده اند.


مرتبط با موضوع

چيدمان به ترتيب :
  • محسن فهیم
    محسن فهیم :
    اولتیماتوم کالدرون درسته. اگر حرفه ای هستیم باید تابع قوانین حرفه ای باشیم و دستمزد مربیان و بازیکنان را به موقع پرداخت کنیم و داخلی و خارجی هم نباید باهم تفاوتی داشته باشند. ضمن اینکه وقتی باشگاه به وظایف خودش عمل کنه میتونه به کالدرون هم بابت نتایج و نوع بازی اولتیماتوم بده. مربی استقلال قطعاً حداقل سی درصد دریافتی داشته و می بینید که 4 ماهه داخل ایران مونده و بیرون نرفته. کالدرون هم باید بمونه و با تیم کار کنه. با تعطیل کردن تمرین تیم ساخته نمیشه. باید تلاش و تمرین بیشتری صورت بگیره

نظرسنجی

کدام دروازه بان را برای ادامه لیگ مناسب می دانید؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پیکان
پیکان
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : شهرقدس
داور مسابقه : ؟؟؟
دوشنبه, 2 تیر 1399 / ساعت : 17:00
پرسپولیس
پرسپولیس
3 - 1
شهرخودرو
شهرخودرو
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : علی صفایی
پنجشنبه, 8 اسفند 1398 / ساعت : 18:30

گلزنان برتر پرسپولیس

مهدی ترابی
# نام بازیکن تعداد گل
1مهدی ترابی8
2علی علیپور7
3وحید امیری5
4احمد نورالهی3

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2020 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن