خبر بد برای باشگاه: دادگاه تجدیدنظر بهنام پيشرو را برنده کرد

- نظرات : 3 اظهار نظر - بازدید [ 2812 ] - پنجشنبه, 16 آبان 1398

خبر بد برای باشگاه: دادگاه تجدیدنظر بهنام پيشرو را برنده کرد

دادگاه تجديد نظر استان تهران، حميدرضا سياسي رييس سابق هيات مديره و مديرعامل پيشين پرسپوليس را به اتهام انتقال منافع مال غير مجرم شناخت و با لحاظ تخفيف مجازات ... 3 out of 5 based on 2 ratings.
خبر بد برای باشگاه: دادگاه تجدیدنظر بهنام پيشرو را برنده کرد

دادگاه تجديد نظر استان تهران، حميدرضا سياسي رييس سابق هيات مديره و مديرعامل پيشين پرسپوليس را به اتهام انتقال منافع مال غير مجرم شناخت و با لحاظ تخفيف مجازات ...

ارتش سرخ دات كام :

دادگاه تجديد نظر استان تهران، حميدرضا سياسي رييس سابق هيات مديره و مديرعامل پيشين پرسپوليس را به اتهام انتقال منافع مال غير  مجرم شناخت و با لحاظ تخفيف مجازات و فقدان سابقه كيفري به او حبس نداد و تنها ده ميليون تومان جزاي نقدي در نظر گرفت.

سياسي در دوران مدير عاملي اش ، قرارداد اسپانسري بهنام پيشرو را لغو كرده بود . اين شركت از وي شكايت كرد ، دادگاه بدوي سياسي را تبرئه كرد اما محكمه تجديد نظر او را مجرم شناخت.

دادگاه در راي نهايي خود اعلام كرده راجع به ايام تصرفي كه منافع آن به غير واگذار شده ، شركت بهنام پيشرو مي تواند از باب ضرر و زيان دعوي اجرت المثل ايام تصرف را مطرح كند.

بر اساس ماده ١٣٥ قانون تجارت، اقدامات مديران شركت ها در قبال اشخاص ثالث نافذ و معتبر است و اكنون كه گفته مي شود بهنام پيشرو دعوي مطالبه اجرت المثل را برابر ارشاد مندرج در راي مطرح كرده اقدام حميدرضا سياسي گريبانگير پرسپوليس است و البته پرسپوليس مستند به ماده ١٤٢ همان قانون حق طرح دعوي و مطالبه به طرفيت سياسي را دارد.

مبلغ قرارداد بهنام پيشرو ٢٥ ميليارد تومان بود.


مرتبط با موضوع

چيدمان به ترتيب :
 • jamshid azarkia
  jamshid azarkia :
  قانون و صدور حکم و ..... بیشتر شبیه جوک هستش سیاسی یک شارلتان به تمام که وزارت ورزش او را بر مسند باشگاه پرسپولیس گذاشت مانند بمب اتمی بود که هیروشیما و نازاکی تجربه کردند که اثار او چند دهه گریبانگیر بود چه راحت حکم نصب و چه راحت حکم مجازات..... در بلخ گنه کرد اهنگری زشوشتر زدند گردن مسکری .. ان نابخرد که به سیاسی حکم منصوب مدیرعاملی داد اکنون جوابی دارد چرا یکی از این نابخردان جوابگو نیستند.... همین کسانی هستند که......
 • حسین چهارنائی گرگان
  حسین چهارنائی گرگان :
  الطاف ویژه اقای سلطانی فر و وزیر وقتشون که شهریار رو با بدترین برخورد اخراج کردن و رحیمی ک شاید مدیر خوبی بود پشت مربیش در اومد و استعفا داد .تا صد سال دیگه هم دشمنی بابا مسعود استقلال رو در حق پرسپولیس ک روی گودرزی و دکتر احمدی نژاد رو سفید کرده یادمون نمیره قطعا اسفند ماه جبران میکنیم
 • حسین چهارنائی گرگان
  حسین چهارنائی گرگان :
  اولین اقدام مجلس یازدهم =استیضاح سلطانی فر

نظرسنجی

کدام دروازه بان را برای ادامه لیگ مناسب می دانید؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پیکان
پیکان
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : شهرقدس
داور مسابقه : ؟؟؟
دوشنبه, 2 تیر 1399 / ساعت : 17:00
پرسپولیس
پرسپولیس
3 - 1
شهرخودرو
شهرخودرو
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : علی صفایی
پنجشنبه, 8 اسفند 1398 / ساعت : 18:30

گلزنان برتر پرسپولیس

مهدی ترابی
# نام بازیکن تعداد گل
1مهدی ترابی8
2علی علیپور7
3وحید امیری5
4احمد نورالهی3

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2020 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن