کلانی: برانکو نمی توانست جام چهارم را بگیرد

- نظرات : 1 اظهار نظر - بازدید [ 1907 ] - پنجشنبه, 16 آبان 1398

کلانی: برانکو نمی توانست جام چهارم را بگیرد

پیشکسوت تیم پرسپولیس در مورد حال و روز این تیم با هدایت گابریل کالدرون، گفت: تفکرات دو نفر مثل هم نمی تواند باشد و مقداری متفاوت است. برانکو نزدیک به چهار سال... 3 out of 5 based on 5 ratings.
کلانی: برانکو نمی توانست جام چهارم را بگیرد

پیشکسوت تیم پرسپولیس در مورد حال و روز این تیم با هدایت گابریل کالدرون، گفت: تفکرات دو نفر مثل هم نمی تواند باشد و مقداری متفاوت است. برانکو نزدیک به چهار سال...

ارتش سرخ دات كام :

پیشکسوت تیم پرسپولیس در مورد حال و روز این تیم با هدایت گابریل کالدرون، گفت: تفکرات دو نفر مثل هم نمی تواند باشد و مقداری متفاوت است. برانکو نزدیک به چهار سال با این تیم بود و این تیم را از شرایط نابسامان، به سمت بالا برد و موفقیت هایی را کسب کرد. این تیم بعد از رفتن برانکو در شرایط سختی قرار گرفت و همه تیم ها سعی شان بر این بود که مقابل این تیم بایستند.

وی افزود: ما از دور می بینیم و از داخل تیم و بچه ها باخبر نیستیم. در ماه های اخیر حواشی زیادی برای پرسپولیس و مدیریت آن و نحوه اداره تیم ایجاد شد. پولی که حق تیم است، فیفا نمی تواند بدهد. این مشکلات دامنگیر می شود و تحولاتی که در مدیریت پرسپولیس اتفاق افتاد، خودش سکته بود.

عضو کمیته فنی فدراسیون فوتبال اظهار داشت: من به جز خودم، وطنم و هموطنانم برای هیچ کسی ارزش قائل نیستم. ممکن است حرفی نزنم و گاهی سکوت کنم، اما همیشه برخی می خواهند به خاطر منافع شان از حسن نیت ما سوءاستفاده کنند.

کلانی در مورد اینکه پرسپولیس در رتبه دوم جدول قرار دارد اما انتقاداتی زیادی به این تیم وارد است و خیلی از پیشکسوتان معتقدند این تیم جامی نمی آورد، گفت: آیا در دنیا تیمی بوده که چندسال قهرمان لیگ و جام حذفی بشود؟ ما از رئال مادرید، بایرن مونیخ، بارسلونا، سلتیک و... با آن امکانات بالاتر داریم؟ ما در درون خودمان مبارزه می کنیم و با بیرون خودمان هم مبارزه می کنیم.

وی ادامه داد: برانکو خیلی زرنگ بود، چون امکان اینکه جام چهارم را بیاورد نبود. البته همه سعی خودشان را می کنند. انصاری فر و دیگر دوستانی که در هیأت مدیره هستند، واقعا زحمت می کشند و با بردباری مسائلی که برایشان به وجود می آید، تحمل می کنند و گاهی توهین هایی را هم می شنوند.

پیشکسوت پرسپولیس عنوان کرد: باید بدون تعصب به این مسائل نگاه کرد. استقلال و پرسپولیس دو تیمی هستند که مورد توجه اکثریت مردم هستند.گاهی مشکلاتی برای این تیم ها به وجود می آید و تیم های دیگر هم آن را تشدید می کنند. بعضی از دوستان ما چشمانشان را می بندند و این مشکلات را تشدید می کند. در بعضی قسمت های باشگاه ضعف هایی داریم که در آینده جبران خواهد شد.

وی گفت: رادیو و تلویزیون خیلی از پول ما را نمی دهد، برای چه؟ آنقدر که استفاده می کنند، پول نمی دهند. سازمان لیگ پول ما را درست نمی دهد. می گویند این دو تیم دولتی هستند، اما کدام تیم ها هستند که پولی از بیت المال نمی گیرند؟ یک تیم را نام ببرید که خصوصی باشد و از جیبش خودش خرج کند. البته شهر خودرو خصوصی است. ببینید این پولهایی که هزینه می شود چگونه هزینه می شود و از کجا می آید.

کلانی عنوان کرد: هیچ وقت جستجو کردید که اگر میلیاردها خرج می کنم، از کجا آورده ام؟ مشکلات برای پرسپولیس و استقلال بیشتر است و دوستان ما در رسانه ها باید با دقت و بدون تعصب به مسائل نگاه کنند و کمک کنند.


مرتبط با موضوع

چيدمان به ترتيب :
  • شعبانعلی میردارپاقلعه
    شعبانعلی میردارپاقلعه :
    یک آدم متشخص وباکلاس بایدهمینطورحرف بزنه. دراصل فوتبال وجامعه ورزش وبخشهای اداری واجرایی کشورنیازبه مردان سالم ومتخصص وبااراده وقلب سلیم همچون مهندس کلانی نیازداره تاپله های ترقی وپیشرفت بسرعت طی بشه اماافسوس که دراین مملکت ازرأس قوه مجریه تاذیل وازمجلس شورای اسلامی تابخشهای پایین گرفتارنااهلان وناواردان وبدخواهان شده والاکشوری بااینهمه سرمایه ونیروی کاربایددراوج اقتذارورفاع اجتماعی وفرهنگی زندگی کنه اماافسوس که هدف خدمت نیست یابقول شهیدمظلوم بهشتی ایناتشنه قدرتندنه شیفته خدمت وگرنه پرسپولیس ودیگرباشگاههایی که خرجشان ازجیب طرفذاراست نبایداینجوردرتنگنای مالی ادامه حیات بدهند.. الحق خیلی بیشرف وبی وجدانندبعضیاکه خوشی حداقلی راازمردم میگیرند

نظرسنجی

کدام دروازه بان را برای ادامه لیگ مناسب می دانید؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پیکان
پیکان
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : شهرقدس
داور مسابقه : ؟؟؟
دوشنبه, 2 تیر 1399 / ساعت : 17:00
پرسپولیس
پرسپولیس
3 - 1
شهرخودرو
شهرخودرو
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : علی صفایی
پنجشنبه, 8 اسفند 1398 / ساعت : 18:30

گلزنان برتر پرسپولیس

مهدی ترابی
# نام بازیکن تعداد گل
1مهدی ترابی8
2علی علیپور7
3وحید امیری5
4احمد نورالهی3

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2020 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن