عملکرد کالدرون در مقایسه با مربی گذشته

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 1693 ] - جمعه, 17 آبان 1398

عملکرد کالدرون در مقایسه با مربی گذشته

با پایان یافتن هفته دهم لیگ برتر برای پرسپولیس، زمان خوبی برای قضاوت عملکرد کادرفنی این تیم به دست آمده است. یک سوم از لیگ نوزدهم گذشته و عملکرد پرسپولیس با ه... 5 out of 5 based on 7 ratings.
عملکرد کالدرون در مقایسه با مربی گذشته

با پایان یافتن هفته دهم لیگ برتر برای پرسپولیس، زمان خوبی برای قضاوت عملکرد کادرفنی این تیم به دست آمده است. یک سوم از لیگ نوزدهم گذشته و عملکرد پرسپولیس با ه...

ارتش سرخ دات كام :

با پایان یافتن هفته دهم لیگ برتر برای پرسپولیس، زمان خوبی برای قضاوت عملکرد کادرفنی این تیم به دست آمده است.

یک سوم از لیگ نوزدهم گذشته و عملکرد پرسپولیس با هدایت کالدرون به گونه ای بود که منتقدانش، تیم او را در مقایسه با تیم برانکو ضعیف تر می دانند. در سوی دیگر، هواداران مرد آرژانتینی هم معتقدند او مظلوم واقع شده و با وجود اینکه بین هواداران چندان محبوب نیست و از سوی پیشکسوتان هم حمایت نمی شود، اما عملکرد خوبی داشته است.

*شروع کالدرون بهتر از برانکو
با مقایسه عملکرد این دو مربی خارجی در 10 هفته ابتدایی لیگ می توان قضاوت بهتری از مدل نتیجه گیری کالدرون و برانکو داشت. برانکو ایوانکویچ از هفته بیست و ششم لیگ چهاردهم روی نیمکت پرسپولیس نشست و لیگ پانزدهم را از ابتدا همراه با سرخپوشان آغاز کرد. تیم پروفسور در آن فصل ضعیف‎ ترین شروع پرسپولیس در ادوار لیگ برتر را داشت و در پایان هفته دهم، رتبه هشتم جدول را به خود اختصاص داد در حالی که شاگردان کالدرون اکنون در رتبه دوم جدول قرار دارند.

*برانکو بهتر از کالدرون
در لیگ شانزدهم وضعیت تیم برانکو خیلی بهتر بود و آن ها در این مقطع زمانی با 6 برد، صدرنشین بودند. پرسپولیس در فصل جاری هم توانسته 6 پیروزی به دست بیاورد و سپاهان صدرنشین هم همین تعداد پیروزی را کسب کرده است ولی به دلیل آن که شکستی در کارنامه ندارد، صدرنشین جدول است. در لیگ هفدهم هم اقتدار پرسپولیس برانکو ادامه داشت و شاگردان او در پایان هفته دهم، با کسب 7 پیروزی و تنها یک شکست، صدرنشین بودند. این آمار بسیار بهتر از شاگردان کالدرون با 3 شکست است.

*پرسپولیس کالدرون با گل زده و خورده بیشتر
فصل گذشته هم تیم برانکو در مقطع زمانی مشابه با یک بازی کم تر و بدون شکست، در رتبه سوم جدول قرار داشت. تفاوت پرسپولیس فصل جاری نسبت به فصل قبل این است که هم بیشتر گل زده اند و هم بیشتر گل خورده اند. در مجموع به نظر می رسد تا اینجا عملکرد پرسپولیس کالدرون بد نبوده و شاید بخشی از حجم انتقاداتی که از او می شود به خاطر این است که مرد آرژانتینی جانشین برانکو محبوب شده است. 


مرتبط با موضوع

نظرسنجی

کدام دروازه بان را برای ادامه لیگ مناسب می دانید؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پیکان
پیکان
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : شهرقدس
داور مسابقه : ؟؟؟
دوشنبه, 2 تیر 1399 / ساعت : 17:00
پرسپولیس
پرسپولیس
3 - 1
شهرخودرو
شهرخودرو
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : علی صفایی
پنجشنبه, 8 اسفند 1398 / ساعت : 18:30

گلزنان برتر پرسپولیس

مهدی ترابی
# نام بازیکن تعداد گل
1مهدی ترابی8
2علی علیپور7
3وحید امیری5
4احمد نورالهی3

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2020 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن