تعهد ابتدایی فصل پرسپولیس به بشار چه بود؟

- نظرات : 1 اظهار نظر - بازدید [ 989 ] - جمعه, 17 آبان 1398

تعهد ابتدایی فصل پرسپولیس به بشار چه بود؟

رقم طلب بازیکن عراقی تیم فوتبال پرسپولیس برای فصل گذشته و این فصل از باشگاه اش مشخص شد. روز سه شنبه بشار رسن بازیکن عراقی تیم فوتبال پرسپولیس در مصاحبه با یکی... 5 out of 5 based on 3 ratings.
تعهد ابتدایی فصل پرسپولیس به بشار چه بود؟

رقم طلب بازیکن عراقی تیم فوتبال پرسپولیس برای فصل گذشته و این فصل از باشگاه اش مشخص شد. روز سه شنبه بشار رسن بازیکن عراقی تیم فوتبال پرسپولیس در مصاحبه با یکی...

ارتش سرخ دات كام :

رقم طلب بازیکن عراقی تیم فوتبال پرسپولیس برای فصل گذشته و این فصل از باشگاه اش مشخص شد.

روز سه شنبه بشار رسن بازیکن عراقی تیم فوتبال پرسپولیس در مصاحبه با یکی از رسانه های کشور عراق از پرداخت نشدن مطالباتش از سوی باشگاه پرسپولیس صحبت کرد و حتی در این مصاحبه اعلام داشت که در قرارداد او بندی وجود دارد که اگر تا 24 آبان ماه پولش پرداخت نشود می تواند قرارداد خود را با سرخ پوشان فسخ کند.

در قرارداد رسن بندی وجود دارد و در این بند آمده که باشگاه پرسپولیس باید رقمی در حدود 130 هزار دلار برای آغاز فصل به رسن پرداخت می کرد که با وجود گذشت 10 هفته از لیگ برتر هنوز این پول به رسن پرداخت نشده و این مسأله ناراحتی بازیکن عراقی پرسپولیس را در پی داشته است.

این در حالی است که  بازیکن عراقی پرسپولیس از گذشته هم رقم زیادی طلب دارد که مدیریت وقت این باشگاه نتوانسته بود همانند خیلی از بازیکنان پرسپولیس با این بازیکن تسویه حساب کند و حالا محمدحسن انصاری فرد مدیرعامل فعلی باشگاه پرسپولیس باید علاوه بر رسن مطالبات گذشته سایر بازیکنان را هم بپردازد.

رسن برای فصل گذشته مبلغی در حدود 137 هزار دلار از پرسپولیس طلبکار است که مجموع طلب سال گذشته و تعهد این فصل رقمی در حدود 270 هزار دلار می شود که با وضعیت قیمت ارز، باشگاه پرسپولیس باید مبلغ کلانی را به بازیکن خود پرداخت کند.

این چالش مالی در کنار سایر چالش هایی که در پرسپولیس برای مطالبات بازیکنان و مربیان از فصل قبل باقی مانده باعث شده تا محمدحسن انصاری فرد روزهای سخت و پر التهابی را در پرسپولیس سپری کند، اما با این شرایط او در تلاش است تا بتواند مطالبات طلبکاران باشگاه اش را بپردازد.


مرتبط با موضوع

چيدمان به ترتيب :
  • علی پیروندی
    علی پیروندی :
    سروش را نخواستن چون دستمزدش با دلار نبود بین بشار و سروش . سروش بهتر بود بشار امیال چکار کرده برای پرسپولیس غیر از تحمیل هزینه زیاد

نظرسنجی

کدام دروازه بان را برای ادامه لیگ مناسب می دانید؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پیکان
پیکان
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : شهرقدس
داور مسابقه : ؟؟؟
دوشنبه, 2 تیر 1399 / ساعت : 17:00
پرسپولیس
پرسپولیس
3 - 1
شهرخودرو
شهرخودرو
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : علی صفایی
پنجشنبه, 8 اسفند 1398 / ساعت : 18:30

گلزنان برتر پرسپولیس

مهدی ترابی
# نام بازیکن تعداد گل
1مهدی ترابی8
2علی علیپور7
3وحید امیری5
4احمد نورالهی3

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2020 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن