شجاع باز هم منتظر نماند؟ ترابی چطور؟

- نظرات : 1 اظهار نظر - بازدید [ 2304 ] - شنبه, 18 آبان 1398

شجاع باز هم منتظر نماند؟ ترابی چطور؟

با اینکه وضعیت سرمربی تیم ملی مشخص نیست و هیچ کس نمی داند اصلاً ویلموتس در بازی حساس مقابل عراق روی نیمکت تیم ملی خواهد نشست یا نه اما مثل همیشه قبل از شروع ه... 5 out of 5 based on 1 ratings.
شجاع باز هم منتظر نماند؟ ترابی چطور؟

با اینکه وضعیت سرمربی تیم ملی مشخص نیست و هیچ کس نمی داند اصلاً ویلموتس در بازی حساس مقابل عراق روی نیمکت تیم ملی خواهد نشست یا نه اما مثل همیشه قبل از شروع ه...

ارتش سرخ دات كام :

با اینکه وضعیت سرمربی تیم ملی مشخص نیست و هیچ کس نمی داند اصلاً ویلموتس در بازی حساس مقابل عراق روی نیمکت تیم ملی خواهد نشست یا نه اما مثل همیشه قبل از شروع هر اردوی تیم ملی بسیاری از ستاره های لیگ برتر منتظر اعلام لیست تیم ملی اند و این لیست برای شان از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است. بخصوص اینکه این بار برخلاف اردوهای قبلی قرار است با حریف مستقیم مان در راه صعود از گروه بازی کنیم و دیدار با عراق آنقدر حساس است که هر بازیکنی از لیگ برتر دوست داشته باشد در این بازی تیم ملی را همراهی کند.

در این بین ستاره های پرسپولیس هم منتظرند تا ببینند از تیم شان چند بازیکن به اردو دعوت خواهند شد. در اردوهای قبلی بیرانوند، کنعانی زادگان، امیری، نوراللهی و نادری جزو نفراتی بودند که از پرسپولیس دعوت می شدند و بیشترشان هم بازی می کردند. در بازی آخر مقابل بحرین البته فقط بیرانوند و کنعانی در ترکیب اصلی بودند و نوراللهی به عنوان بازیکن ذخیره به میدان رفت. نادری و امیری هم اصلاً بازی نکردند و تنها خستگی شان را برای پرسپولیس به ارمغان آوردند.

در اردوی قبلی مهم ترین غایب پرسپولیس مهدی ترابی بود. بازیکنی که در ده هفته ابتدایی بهترین و تأثیرگذارترین بازیکن سرخ ها بوده است. درخشش ترابی البته بعد از آن دعوت نشدن ادامه یافت و اگر این بازیکن برای بازی با عراق دعوت نشود باید بیشتر از قبل تعجب کرد.

همچنین علامت سؤال درباره دعوت نشدن شجاع به تیم ملی نیز کماکان باقی است. شجاع تاکنون توسط ویلموتس به تیم ملی دعوت نشده و پرسپولیسی ها هر بار که لیست تیم ملی اعلام می شود به این ماجرا واکنش نشان می دهند. این بار و در فاصله اردوی قبلی تا این اردو شجاع سه هفته محروم بوده و یک بازی هم در دفاع راست بازی کرده. در واقع کادر فنی تیم ملی این بار توجیه فنی دارد که شجاع را دعوت نکند اما واقعیت این است که او از مدافعان میانی که دعوت می شوند کم که نه بلکه سرتر هم هست.


مرتبط با موضوع

چيدمان به ترتيب :
  • amir abedyan
    amir abedyan :
    من متعجبم این یزدانی دعوت میشه؟!!واقعا ترابی هم حقشه.

نظرسنجی

کدام دروازه بان را برای ادامه لیگ مناسب می دانید؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پیکان
پیکان
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : شهرقدس
داور مسابقه : ؟؟؟
دوشنبه, 2 تیر 1399 / ساعت : 17:00
پرسپولیس
پرسپولیس
3 - 1
شهرخودرو
شهرخودرو
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : علی صفایی
پنجشنبه, 8 اسفند 1398 / ساعت : 18:30

گلزنان برتر پرسپولیس

مهدی ترابی
# نام بازیکن تعداد گل
1مهدی ترابی8
2علی علیپور7
3وحید امیری5
4احمد نورالهی3

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2020 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن