حاشیه امن ابدی!

- نظرات : 2 اظهار نظر - بازدید [ 2291 ] - شنبه, 18 آبان 1398

حاشیه امن ابدی!

اسماعیل حسن زاده دوران مدیریتش بر کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال را با محروم کردن سرمربی پرسپولیس به پایان برد. آخرین حکم او، حتی بعد از انتشار خبر استعفایش اع... 5 out of 5 based on 11 ratings.
حاشیه امن ابدی!

اسماعیل حسن زاده دوران مدیریتش بر کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال را با محروم کردن سرمربی پرسپولیس به پایان برد. آخرین حکم او، حتی بعد از انتشار خبر استعفایش اع...

ارتش سرخ دات كام :

اسماعیل حسن زاده دوران مدیریتش بر کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال را با محروم کردن سرمربی پرسپولیس به پایان برد. آخرین حکم او، حتی بعد از انتشار خبر استعفایش اعلام شد. حالا کالدرون باید بازی با نفت مسجد سلیمان را از روی سکوها نگاه کند. چرا؟ چون با اشاره به اشتباهات داوری به سود استقلال در دیدار با پارس جنوبی جم گفته بود: «امیدوارم نتایج در زمین فوتبال مشخص شود.»

فقط یک سوال؛ تکلیف آن مربی معروف که شش ماه تمام در مورد مهندسی شدن نتایج لیگ ایران صحبت کرد چیست؟ مهندسی شدن، یعنی در کار بودن یک اراده عظیم و برنامه ریزی منسجم برای تثبیت نتایج. بنابراین حرفی که او زده، خیلی خیلی بزرگتر و مهم تر از ادعای ساده و سطحی کالدرون است، اما هرگز، هیچ مجازاتی برای آقای مربی در نظر گرفته نشد. حتی وقتی سخنان او به وضوح باعث افزایش تنش روی سکوها شد و چشم یک «پدر» را از او گرفت، کسی به صرافت برخورد نیفتاد.

آقای مربی، همچنان با استفاده از معافیت دایم و حاشیه امن حیرت انگیزی که دارد، به تاخت وتاز ادامه می دهد و در این میان حتی جملات منفی هجده سال او در نشست خبری هم مستوجب هیچ تنبیهی تشخیص داده نشده است.

امیر قلعه نویی در تازه ترین مصاحبه اش گفته: «همیشه جرایم و تنبیهات برای من فرق داشته.» قسم می خوریم این یکی از درست ترین جملاتی است که در طول تمام عمر امیر از دهانش خارج شده است!


مرتبط با موضوع

چيدمان به ترتيب :
  • محسن فهیم
    محسن فهیم :
    من به شدت از بازی با نفت مسجد سلیمان می ترسم. تیمی که مقابل هیچ مدعی نباخته و تارتار گفته آرزو داره پرسپولیس را شکست بده. اگر پرسپولیس با تمام توان بازی نکنه و کادر فنی برنامه ویژه ای نداشته باشه ممکنه حتی بازی را ببازیم بخصوص اینکه کالدرون هم محرومه. امیدوارم یکی شرایط را برای کالدرون تشریح کنه و از اهمیت این بازی بگه
  • jamshid azarkia
    jamshid azarkia :
    در این فدراسیون چی میگذره حسن زاده میگه حکم کادرون را او امضاء نکرده اگر دروغ گفته که وای از قاضی دروغگو اگر راست باشه که وای مصیبت ها از تاج و عواملش بهتر از این نمیشه که فدارسیون را به گند کشوندن

نظرسنجی

به نظر شما فدراسیون قانون 3-0 کردن بازی به نفع پرسپولیس را اجرا می کند؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
شهرخودرو
شهرخودرو
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : ؟؟؟
پنجشنبه, 8 اسفند 1398 / ساعت : 18:30
پرسپولیس
پرسپولیس
2 - 2
الشارجه امارات
الشارجه امارات
ورزشگاه : شارجه
داور مسابقه : کریستوفر جیمز
سه شنبه, 29 بهمن 1398 / ساعت : 19:05

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور7
2مهدی ترابی7
3وحید امیری4
4احمد نورالهی3

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2020 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن