مجله ارتباط

    melibet

قنبرپور: انصاری فرد می داند چطور مشکلات را حل کند

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 896 ] - چهارشنبه, 22 آبان 1398

قنبرپور: انصاری فرد می داند چطور مشکلات را حل کند

مصطفی قنبرپور که زمانی دستیار برانکو در کادر فنی و زمانی مدیر تیم پرسپولیس بود، بعد از حضور به عنوان سرپرست ورزشگاه شهیدکاظمی درباره جدایی اش از این مجموعه می... 5 out of 5 based on 1 ratings.
قنبرپور: انصاری فرد می داند چطور مشکلات را حل کند

مصطفی قنبرپور که زمانی دستیار برانکو در کادر فنی و زمانی مدیر تیم پرسپولیس بود، بعد از حضور به عنوان سرپرست ورزشگاه شهیدکاظمی درباره جدایی اش از این مجموعه می...

ارتش سرخ دات كام :

مصطفی قنبرپور که زمانی دستیار برانکو در کادر فنی و زمانی مدیر تیم پرسپولیس بود، بعد از حضور به عنوان سرپرست ورزشگاه شهیدکاظمی درباره جدایی اش از این مجموعه می گوید: «بعد از مدتی حضور در تیم پرسپولیس به عنوان مدیر در این ورزشگاه خدمت می کردم. بعد از اینکه آقای انصاری فرد به مدیریت باشگاه رسیدند از من پرسیدند آیا مایلید در این سمت بمانید که من اعلام خستگی کردم و گفتم بالای سر تیم هم نیستم. بعد از آن بود که آقای مجیدی که زمان مدیریت آقای عرب در بخش معاونت کار می کردند به عنوان مدیر مجموعه انتخاب شدند.»

وی درباره سمتش در باشگاه پرسپولیس می گوید: «در حال حاضر همراه آقای انصاری فرد هستم اما درباره جایگاهم صحبتی نشده است.»

قنبرپور درباره اینکه آیا فعلاً نقش مشاور مدیرعامل را دارد می گوید: «تا حدودی. ماشاء الله خود آقای انصاری فرد به همه مسائل آگاهی دارند و با توجه به سابقه مدیریت شان از سال 86 خیلی خوب می دانند که مشکلات را چگونه حل کنند.»

وی ادامه داد: «به قول آقای کاشانی که روحش شاد باشد، هیچ کس بالاتر از باشگاه نیست و همه آمده ایم خدمت کنیم. هر کس در هر پوزیشنی که هست امیدوارم کمک کند. ما هم اگر باشیم امیدواریم بتوانیم گوشه کار را بگیریم و منشأ خیر باشیم.»

پیشکسوت پرسپولیس درباره مشکلات مالی این باشگاه می گوید: «ایشان کار بسیار سختی دارند چراکه مشکلات عدیده ای پیش روی ایشان قرار دارد. من یادم می آید زمانی که ایشان در سال 86 دنبال اسپانسر بودند با مبلغ 500 تا 800میلیون تومان اسپانسر می گرفتند. اگر هم یک میلیارد می دادند که عالی می شد اما الان آنقدر رقم ها بالاتر رفته که واقعاً پیش بردن امورات باشگاه دشوار شده است.»

قنبرپور درباره شرایط فنی تیم پرسپولیس گفت: «من همیشه گفته ام زمانی که کنار برانکو حضور داشتم در بحران بسیار وحشتناکی قرار گرفتیم و مشکلات زیادی داشتیم. همیشه گفته ام پرسپولیس بازیکنان کارآمدی دارند که همگی باغیرت هستند و توانایی بالایی دارند که می توانند بالای جدول بروند. منتهی این مستلزم آن است که همه اعضای تیم همدل و همسو باشند که این مسأله در پرسپولیس وجود دارد. اگر خاطرتان باشد سال گذشته که پرسپولیس به نایب قهرمانی آسیا رسید با آن همه مشکلی که وجود داشت و کمبود بازیکن و پنجره بسته، همدلی و همسویی وجود داشت. از طرفی با توجه به اینکه می دانیم بازیکنان پرسپولیس بیشترشان ملی هستند و پتانسیل بالایی دارند توقع بالایی از آنها می رود، اما به هر حال امیدوارم در ادامه فصل باعث سربلندی خانواده پرسپولیس شوند.»

وی در خصوص برنامه های ویژه ای که انصاری فرد برای احیای آکادمی باشگاه دارد می گوید: «قطع به یقین همینطور است و قرار است به زودی جلسه ای در این خصوص برگزار شود. تا کنون به خاطر مشکلات باشگاه، برگزاری این جلسه به تعویق افتاده اما قطعاً در برنامه های باشگاه قرار دارد.»


مرتبط با موضوع

تبلیغات
melibet

مجله ارتباط_اخبار

نظرسنجی

بهترین بازیکن پرسپولیس برابر ماشین سازی کدام بازیکن بود؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
فولاد
فولاد
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : ؟؟؟
پنجشنبه, 26 تیر 1399 / ساعت : 21:00
ماشین سازی
ماشین سازی
0 - 1
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : بنیان دیزل
داور مسابقه : رضا کرمانشاهی
جمعه, 20 تیر 1399 / ساعت : 20:15

گلزنان برتر پرسپولیس

مهدی ترابی
# نام بازیکن تعداد گل
1مهدی ترابی10
2علی علیپور8
3وحید امیری5
4مهدی عبدی3

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2020 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن