میناوند: به فدراسیون باختیم نه عراق

- نظرات : 1 اظهار نظر - بازدید [ 2116 ] - پنجشنبه, 23 آبان 1398

میناوند: به فدراسیون باختیم نه عراق

پیشکسوت فوتبال ایران گفت: متاسفانه شرایطی که پیش از این دیدار برای تیم ملی ایجاد کردند عامل اصلی این شکست بود و از دید من به فدراسیون نشینان خودمان باختیم نه ... 5 out of 5 based on 13 ratings.
میناوند: به فدراسیون باختیم نه عراق

پیشکسوت فوتبال ایران گفت: متاسفانه شرایطی که پیش از این دیدار برای تیم ملی ایجاد کردند عامل اصلی این شکست بود و از دید من به فدراسیون نشینان خودمان باختیم نه ...

ارتش سرخ دات كام :

پیشکسوت فوتبال ایران گفت: متاسفانه شرایطی که پیش از این دیدار برای تیم ملی ایجاد کردند عامل اصلی این شکست بود و از دید من به فدراسیون نشینان خودمان باختیم نه عراق.

مهرداد میناوند در گفت وگویی، با اشاره به شکست 2 بر یک تیم ملی برابر عراق اظهار داشت: ما این بازی را زمانی باختیم که حواشی علیه مارک ویلموتس و رفتن او به خاطر عدم دریافت مطالبات مطرح شد. حواشی اخیر از دید من عامل اصلی این ناکامی بود.

وی افزود: متاسفانه تا زمانی که مدیران فعلی در فدراسیون هستند فوتبال ما روز خوش را نخواهد دید. دیگر از جان این فوتبال چه می خواهید. متاسفانه یک شعار دارند که مدام آن را تکرار می کنند که فوتبال ما پنج ستاره است اما با وجود این افراد فوتبال ما منفی 6 ستاره است.

پیشکسوت فوتبال ایران اضافه کرد: کارلوس کی روش زیرک بود و می دانست چگونه با آقایان تا کند اما ویلموتس اهل تعامل است و فدراسیون با او هم بازی می کنند.

میناوند اضافه کرد: متاسفانه با غرور یک ملت بازی می کنند. معلوم نیست که آقایان تا چه زمانی می خواهند در فوتبال کشور یکه تازی کنند و مادامی که مدیران فعلی باشند، روی خوش این ورزش را نخواهیم دید. این شکست به علت ساختار نادرست فوتبال ما بود.

وی خاطرنشان کرد: درست است از نظر فنی ما بد بودیم. البته عراق هم بد بود و روی 2 اتفاق گل خوردیم اما از نظر فنی حرفی برای گفتن نداشتیم. علت آن هم فقدان برنامه ریزی در آستانه این دیدار حساس بود. مگر می شود مربی تنها چهار روز قبل از دیداری با این حساسیت تیم ملی را تحویل بگیرد و تمرینات کمتر از پنج جلسه باشد؟! فدراسیون حتی هیچ اقدامی نکرد تا ببیند بازی قرار است کجا برگزار شود. این شرایط برای فوتبال ما شرم آور است. نمی دانیم که تا چه زمانی باید این آقایان را تحمل کنیم.


مرتبط با موضوع

چيدمان به ترتيب :
  • abbas mousavi
    abbas mousavi :
    کدام ایران فروش بی منطقی نمیگزاره شجاع خلیل زاده راهی تیم ملی بشه.تیم ملی جای بهترینه نه بازیکنان پولکی کی روش دوست ، حتما تو لیگ خارج باش تا دعوتت کنم مخصوصا پرتقال.

نظرسنجی

کدام دروازه بان را برای ادامه لیگ مناسب می دانید؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پیکان
پیکان
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : شهرقدس
داور مسابقه : ؟؟؟
دوشنبه, 2 تیر 1399 / ساعت : 17:00
پرسپولیس
پرسپولیس
3 - 1
شهرخودرو
شهرخودرو
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : علی صفایی
پنجشنبه, 8 اسفند 1398 / ساعت : 18:30

گلزنان برتر پرسپولیس

مهدی ترابی
# نام بازیکن تعداد گل
1مهدی ترابی8
2علی علیپور7
3وحید امیری5
4احمد نورالهی3

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2020 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن