مایلی کهن: کی روش بیل زن بود، باغچه کلمبیا را بیل می زد

- نظرات : 1 اظهار نظر - بازدید [ 898 ] - شنبه, 25 آبان 1398

مایلی کهن: کی روش بیل زن بود، باغچه کلمبیا را بیل می زد

سرمربی اسبق تیم ملی فوتبال ایران گفت: این بازیکنان همان بازیکنان کی روش هستند، اما تفاوتی که دارد این است که از او حساب می بردند، اما از ویلموتس حساب هم نمی ب... 5 out of 5 based on 3 ratings.
مایلی کهن: کی روش بیل زن بود، باغچه کلمبیا را بیل می زد

سرمربی اسبق تیم ملی فوتبال ایران گفت: این بازیکنان همان بازیکنان کی روش هستند، اما تفاوتی که دارد این است که از او حساب می بردند، اما از ویلموتس حساب هم نمی ب...

ارتش سرخ دات كام :

سرمربی اسبق تیم ملی فوتبال ایران گفت: این بازیکنان همان بازیکنان کی روش هستند، اما تفاوتی که دارد این است که از او حساب می بردند، اما از ویلموتس حساب هم نمی برند.

محمد مایلی کهن در مورد شکست 2 بر یک مقابل عراق در مرحله انتخابی جام جهانی اظهار داشت: کجای دنیا تیم ملی را مثل تیم باشگاهی اداره می کنند؟ آیا همین بشار رسن که در پرسپولیس بازی می کند، زودتر از بازیکنان تیم ملی ما به اردو رفته بود؟ در همه جای دنیا آماده سازی تیم های ملی اینگونه است. مهمترین مسأله انتخاب درست بازیکنان است. اکنون در بورکینافاسو هم تیم ملی را برای آماده سازی به اردوی بلندمدت نمی برند. پس انتخاب صحیح بازیکنان اهمیت دارد.

وی ادامه داد: یواخیم لو مگر سرمربی تیم ملی آلمان نیست؟ مگر آلمانی نیست؟ مگر اشراف کاملی به بازیکنان فوتبال باشگاهی آلمان ندارد؟ پس چرا بیشتر بازی های این لیگ را از نزدیک نگاه می کند؟ او که یواخیم لو است، اینگونه رفتار می کند. ایشان که دیگر ویلموتس است.

سرمربی اسبق تیم ملی با اشاره به اظهارات گذشته اش بعد از بازی با کامبوج و همچنین صحبت در مورد جونیور بازیکن پرسپولیس، گفت: من که پیش از این هم گفته بودم، حداقل نصف بازیکنان تیم ملی باید تغییر کنند. مگر در مورد مسعود شجاعی نگفته بودم که باید خداحافظی کند. در مورد جونیور در پرسپولیس هم گفتم که 10 هزار بازیکن بهتر از او در ایران داریم.

مایلی کهن با اشاره به حمایت برخی از عملکرد کی روش، عنوان کرد: خنده دار است که یکسری می گویند دیدید چقدر در تیم ملی خوب عمل کرد. آقاجان اگر کی روش بیل زن بود، باغچه تیم ملی کلمبیا را بیل می زد. نتایج این تیم را با کی روش ببینید. او سه گل از الجزایر خورد. اتفاقاً یکی از مشکلات ما همان آقای کی روش است. این بازیکنان همان بازیکنان کی روش هستند، اما تفاوتی که دارد این است که از او حساب می بردند، اما از ویلموتس حساب هم نمی برند. دو روز قبل از بازی با عراق هم مدام صحبت در مورد این است که ویلموتس پول گرفته یا نگرفته.

وی در مورد اینکه فکر می کند با این شرایط تیم ملی بتواند از این مرحله صعود کند، گفت: اگر با همین وضعیت پیش برویم خیر، اما شکست دادن بحرین و عراق برای ایران کار خیلی سختی نیستو کامبوج و هنگ کنگ هم حرف زیادی برای گفتن ندارند. نکند می ترسید ما از کامبوج 14 گل بخوریم؟


مرتبط با موضوع

چيدمان به ترتيب :
  • رضا مهدوی
    رضا مهدوی :
    من کلا خودم حاجی مایلی را دوست دارم و نسبت به برخی موضع گیریهاش انتقاد دارم ولی به نظر من مصاحبه با افرادی چون مایلی کهن بعد از باخت تیم ملی هم می تواند توطئه "باند کیروشی" باشد. به این دلیل که مایلی کهن زمانی که سرمربی تیم ملی بود و تیم ملی با امتیاز بالا صدر جدول بود توسط همین باندها زده شد و آنقدر در تیم ملی حاشیه درست کردند که سه بازی آخر تیم از لحاظ روحی کاملا بهم ریخت و دوم شد و مایلی کهن هم برکنار شد. گرچه آن برنامه و در نهایت برکناری در اصل دلایل سیاسی داشت ولی خواسته یا ناخواسته ، عمدی یا غیر عمدی مایلی کهن بعنوان یک چهره خاص با تریپ خاص در جامعه به گونه ای جا افتاد که مردم از او متنفر بشوند . در حالی که مایلی واقعا آدم این تریپی نیست و اتفاقا آدم جنتلمنی است . از سردمداران این جنگ میتونم به روزنامه خبر ورزشی اشاره کنم. حالا چرا میگم "باند کیروشی" عامل این مصاحبه است؟ هجمه ها علیه ویلموتس و پروسه یادآوری کیروش با آن "دستاوردهای جعلی و ساختگی " این باند ایجاب میکند که گاهی افرادی که محبوبیت و مقبولیت ندارند علیه او مصاحبه کنند و به این صورت آنها بیشتر به اهداف خود در "یادآوری کیروش" و بازگرداندن او میرسند. دنیای رسانه ها دنیای پیچیده ای است...

نظرسنجی

کدام دروازه بان را برای ادامه لیگ مناسب می دانید؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پیکان
پیکان
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : شهرقدس
داور مسابقه : ؟؟؟
دوشنبه, 2 تیر 1399 / ساعت : 17:00
پرسپولیس
پرسپولیس
3 - 1
شهرخودرو
شهرخودرو
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : علی صفایی
پنجشنبه, 8 اسفند 1398 / ساعت : 18:30

گلزنان برتر پرسپولیس

مهدی ترابی
# نام بازیکن تعداد گل
1مهدی ترابی8
2علی علیپور7
3وحید امیری5
4احمد نورالهی3

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2020 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن