اکسید هد

علیپور به همبازیانش: دیگر پنالتی نمی زنم!

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 517 ] - یکشنبه, 26 آبان 1398
علیپور به همبازیانش: دیگر پنالتی نمی زنم!

مهاجم اول پرسپولیس چند روز قبل در تمرین پرسپولیس به همبازیانش که با آنها صمیمی تر است گفته امکان ندارد دیگر در پرسپولیس پنالتی بزنم!  تمرین دوشنبه هفته گ...

ارتش سرخ دات كام :

مهاجم اول پرسپولیس چند روز قبل در تمرین پرسپولیس به همبازیانش که با آنها صمیمی تر است گفته امکان ندارد دیگر در پرسپولیس پنالتی بزنم!

 تمرین دوشنبه هفته گذشته پرسپولیس در غیاب ملی پوشان برگزار شد و کمال کامیابی نیا هم پس از دوران مصدومیت، دوباره به تمرینات بازگشت. یکی از حواشی جالب آن تمرین سرخپوشان، جشن تولدی بود که بازیکنان این تیم برای علی علیپور تدارک دیده بودند و کیک تولدی که با آن به مهاجم تیم حمله کردند!

یکی دو روز بعد شنیده شد گابریل کالدرون به نزدیکانش در تمرین پرسپولیس گفته اگر علیپور در دیدار های آینده خوب بازی کند و گل بزند شاید در تصمیم قبلی خودش تجدیدنظر کند. سرمربی آرژانتینی پس از تساوی با ماشین سازی تبریز و پنالتی چیپ و عجیب علیپور گفت: «با علیپور صحبت کردیم و قرار شد یا او یا ترابی بزند. من خودم در پنالتی زدن تخصص داشتم و در تمرینات دیدم علی آن طور که باید در پنالتی ها را نمی زند. او خواست اعتماد کنم و من به او گفتم یک بار بیشتر به او فرصت نمی دهم. کار او بی احترامی به خودش، تیم، خانواده و هواداران پرسپولیس بود. پنالتی باید جدی زده شود ولی این پنالتی جدی زده نشد و دیگر او پنالتی های پرسپولیس را نمی زند. من نمی دانم صحنه پنالتی بود یا نه و اگر پنالتی نبود، عدالت هم برقرار شد، چون تیم حریف خوب بازی کرد.»

حالا مدتی از آن اتفاق گذشته و گابریل کالدرون هم آرام شده است. او به عنوان یک مربی حرفه ای می خواهد به مهاجم اول تیمش روحیه بدهد و به همین دلیل تصمیم گرفته در صورتی که علیپور بیشتر گل بزند و در کورس آقای گلی قرار بگیرد باز هم اجازه پنالتی زدن به او بدهد، اما خبردار شدیم خود علیپور دیگر تمایلی به ایستادن پشت ضربه پنالتی ندارد. مهاجم اول پرسپولیس چند روز قبل در تمرین پرسپولیس به همبازیانش که با آن ها صمیمی تر است گفته: «امکان ندارد دیگر در پرسپولیس پنالتی بزنم. دیگر تحت هیچ شرایطی پشت ضربه پنالتی نمی ایستم، چون به دردسرش نمی ارزد!»


مرتبط با موضوع

تبلیغات
اکسید نیوز

نظرسنجی

بهترین بازیکن پرسپولیس برابر سایپا کدام بازیکن بود؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
صنعت نفت
صنعت نفت
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : تختی آبادان
داور مسابقه : امیر عرب براقی
شنبه, 16 اسفند 1399 / ساعت : 15:00
پرسپولیس
پرسپولیس
1 - 0
سایپا
سایپا
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : سید رضا مهدوی
دوشنبه, 11 اسفند 1399 / ساعت : 17:25

گلزنان برتر پرسپولیس

احمد نورالهی
# نام بازیکن تعداد گل
1احمد نورالهی6
2سیدجلال حسینی4
3وحید امیری2
4مهدی عبدی2

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2021 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن