به نظر فقط جونیور در لیست فروش قرار دارد

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 497 ] - یکشنبه, 26 آبان 1398
به نظر فقط جونیور در لیست فروش قرار دارد

به نظر می رسد باشگاه پرسپولیس در این برهه از زمان تصمیم به اعلام لیست فروش ندارد چرا که اگر دست به چنین کاری بزند تیم دچار حاشیه خواهد شد، در روز های اخیر خبر...

ارتش سرخ دات كام :

به نظر می رسد باشگاه پرسپولیس در این برهه از زمان تصمیم به اعلام لیست فروش ندارد چرا که اگر دست به چنین کاری بزند تیم دچار حاشیه خواهد شد،

در روز های اخیر خبری در رسانه ها و فضای مجازی منتشر شد مبنی بر اینکه 5 بازیکن تیم پرسپولیس در لیست فروش قرار دارند و با فرارسیدن تعطیلات زمستانی باید اردوی تیم را ترک کنند، اما باشگاه پرسپولیس از کنار این خبر به راحتی گذشت و بر این باور بود خبری که صحت ندارد بهتر است درباره آن صحبت نکند.

یکی از اعضای باشگاه پرسپولیس هم در این باره به خبرنگار ما گفت: «رابطه خوبی بین کالدرون و مدیر عامل تیم وجود دارد و حرفی در این باره به میان نیامده است. طبیعتاً اگر این خبر صحت داشت انصاری فرد به آن اشاره می کرد. کنار گذاشتن بازیکن از لیست تیم بنا بر هر دلیل در فوتبال حرفه ای مرسوم است همان طور که باشگاه به این نکته اشاره کرد که در تعطیلات زمستانی جونیور را کنار می گذارد و به جای او یک بازیکن خوب خارجی خواهد خرید. بنابراین اخباری که در این باره زمزمه می شود دور از واقعیت است و هنوز کالدرون لیستی به مدیر عامل باشگاه نداده است. از همه مهم تر نمی شود در این باره به طور پنهانی رفتار کرد. به این خاطر که همه چیز در آینده مشخص می شود.»

البته با توجه به هفته هایی که تا پایان بازی های نیم فصل نخست باقی مانده طبیعی است باشگاه پرسپولیس در این برهه از زمان تصمیم به اعلام لیست فروش نگیرد و اگر دست به چنین کاری بزند تیم دچار حاشیه خواهد شد، اما در نیم فصل این اختیار را دارد حتی در صورت عدم وجود جای خالی در لیست تیم شش بازیکن را کنار بگذارد و به جای آن ها بازیکن جدید به خدمت بگیرد. باید منتظر ماند و دید در تعطیلات زمستانی چه اتفاقی رخ خواهد داد.


مرتبط با موضوع

نظرسنجی

کدام دروازه بان را برای ادامه لیگ مناسب می دانید؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پیکان
پیکان
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : شهرقدس
داور مسابقه : ؟؟؟
دوشنبه, 2 تیر 1399 / ساعت : 17:00
پرسپولیس
پرسپولیس
3 - 1
شهرخودرو
شهرخودرو
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : علی صفایی
پنجشنبه, 8 اسفند 1398 / ساعت : 18:30

گلزنان برتر پرسپولیس

مهدی ترابی
# نام بازیکن تعداد گل
1مهدی ترابی8
2علی علیپور7
3وحید امیری5
4احمد نورالهی3

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2020 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن