تمرین فردا تعطیل شد؛ بوی اعتصاب می آید!

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 479 ] - یکشنبه, 26 آبان 1398
تمرین فردا تعطیل شد؛ بوی اعتصاب می آید!

 سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس بعد از اعتراض بازیکنان تیمش، تمرین سرخپوشان را تعطیل کرد. گابریل کالدرون در فاصله 4 روز مانده به دیدار پرسپولیس و نفت مسجد سل...

ارتش سرخ دات كام :

 سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس بعد از اعتراض بازیکنان تیمش، تمرین سرخپوشان را تعطیل کرد.

گابریل کالدرون در فاصله 4 روز مانده به دیدار پرسپولیس و نفت مسجد سلیمان تصمیم گرفت تمرین تیمش را تعطیل کند. تمرین فردا (دوشنبه) سرخپوشان در حالی تعطیل است که آنها نسبت به وضعیت مالی خود در این باشگاه ناراحت هستند.

محمدحسن انصاری فرد مدیرعامل پرسپولیس پیش از بازی مقابل ماشین سازی تبریز به اعضای تیمش قول پرداخت بخشی از قراردادشان در 10 روز آینده را داد که در حال حاضر نزدیک به 3 هفته از آن روز می گذرد و هنوز پرداختی به سرخپوشان انجام نشده است.

بازیکنان پرسپولیس بارها کالدرون را در جریان مشکلات مالی شان قرار داده اند و این مربی هم در جلسه اخیرش با انصاری فرد باز هم پیگیر مطالبات کادرفنی و شاگردانش شده بود.

تعطیلی تمرین فردای سرخپوشان هم به دنبال اعتراض دوباره بازیکنان این تیم به مسائل مالی بوده و به نظر می رسد شاگردان کالدرون تا زمان دریافت مطالبات شان قصد شرکت در تمرینات را نداشته باشند.

نکته جالب توجه اینکه جلسه فنی روز گذشته (یکشنبه) سرخپوشان هم تحت تاثیر مشکلات مالی قرار گرفت و بازیکنان مدام در مورد مشکلات مالی صحبت می کردند که کالدرون هم در واکنش به این مسئله گفت؛ از بدقولی های باشگاهش کم مانده که شاخ در بیاورد!

برخی از بازیکنان جوان پرسپولیس نیز در صحبت با بزرگترهای تیم شان مدعی شده اند که حتی پول کرایه ماشین برای آمدن به تمرین هم ندارند.


مرتبط با موضوع

نظرسنجی

کدام دروازه بان را برای ادامه لیگ مناسب می دانید؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پیکان
پیکان
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : شهرقدس
داور مسابقه : ؟؟؟
دوشنبه, 2 تیر 1399 / ساعت : 17:00
پرسپولیس
پرسپولیس
3 - 1
شهرخودرو
شهرخودرو
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : علی صفایی
پنجشنبه, 8 اسفند 1398 / ساعت : 18:30

گلزنان برتر پرسپولیس

مهدی ترابی
# نام بازیکن تعداد گل
1مهدی ترابی8
2علی علیپور7
3وحید امیری5
4احمد نورالهی3

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2020 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن