خانبان: بازی با تیم های تارتار شرایط خاصی دارد

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 676 ] - یکشنبه, 26 آبان 1398
خانبان: بازی با تیم های تارتار شرایط خاصی دارد

مهرداد خانبان آنالیزور پرسپولیس درباره آیتم های تمرینی این تیم در روزهایی که مسابقات لیگ تعطیل بوده می گوید: «علم تمرین یک چرخه است و بعد از هر 5 جلسه تمرین س...

ارتش سرخ دات كام :

مهرداد خانبان آنالیزور پرسپولیس درباره آیتم های تمرینی این تیم در روزهایی که مسابقات لیگ تعطیل بوده می گوید: «علم تمرین یک چرخه است و بعد از هر 5 جلسه تمرین سنگین که به پیک تمرینی می رسند کادر فنی تمرین را تعدیل می کند. این مسأله را کادر فنی پرسپولیس هم هر هفته رعایت می کنند و با توجه به دانش تمرینی که دارند در طول هفته هم تمرین ریکاوری داریم هم تمرین فان و هم به مرحله فشار و پیک تمرینی می رسیم.»

خانبان درباره سیستمی که پرسپولیس بازی می کند و اینکه کالدرون گفته فقط با دو سیستم 2-4-4 و 3-3-4 بازی می کند، توضیح می دهد: «سیستم که یک عدد است. بعضی وقت ها شرح وظایف بازیکنان در دفاع و حمله و انطباق آنها با شرایط بازی باعث می شود تصور کنیم سیستم با چیدمان اولیه کادر فنی تفاوت دارد اما همیشه کادر فنی بر اساس شرایط بازی به بازیکنان شرح وظیفه می دهد و سیستم مشخص می شود.»

وی ادامه می دهد: «ما در زمانی که در تیم ملی هم بودیم با اینکه 3-3-4 بازی می کردیم اما همه تصور می کردند 1-5-4 بازی می کنیم در صورتی که اینطور نبود.»

خانبان می گوید: «ما در پرسپولیس 2-4-4 کلاسیک بازی می کنیم ولی در یک صحنه هایی وحید امیری روی یارش پرس می کند و عقب تر می آید که باعث می شود تصور کنید سیستم دیگری بازی می کنیم.»

آنالیزور پرسپولیس درباره بازی با نفت مسجد سلیمان و اینکه این تیم تا کنون باخت نداشته هم می گوید: «یک آمار جالب دیگر این تیم این است که 8 بازی اش مساوی شده که از این تعداد 5 مساوی بدون گل داشته و سه تا یک - یک. یعنی در 8 بازی سه گل زده و سه گل خورده. کلاً بازی با تیم هایی که آقا مهدی در آن حضور دارد شرایط خاصی دارد.»

وی در خصوص اینکه بازی اول فصل تارتار به عنوان سرمربی پارس جم به او در آنالیز پرسپولیس کمک می کند یا نه می گوید: «به هر حال ایشان مربی ای نیست که بخواهد برای اولین بار جلوی پرسپولیس بازی کند و قبلاً با تیم های مختلف مقابل پرسپولیس بازی کرده. فکر نمی کنم این یک پوئن مثبت برایش باشد و فقط کارش را در هفته منتهی به بازی برای شناخت پرسپولیس کمتر می کند.»

خانبان که آنالیزور تیم ملی در زمان کی روش بوده درباره مقایسه ویلموتس و کی روش بعد از باخت اخیر به عراق می گوید: «در اوایل دوران حضور کارلوس در تیم ملی هم این مقایسه ها انجام می شد اما نباید اصلاً وارد فاز مقایسه شویم و هر مربی را باید با عملکرد خودش بسنجیم.»


مرتبط با موضوع

تبلیغات
اخبار پرسپولیس

نظرسنجی

بهترین بازیکن پرسپولیس برابر ذوب آهن کدام بازیکن بود؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
گل گهرسیرجان
گل گهرسیرجان
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : ؟؟؟
سه شنبه, 19 آذر 1398 / ساعت : 17:30
ذوب آهن
ذوب آهن
0 - 3
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : فولادشهر
داور مسابقه : بیژن حیدری
پنجشنبه, 14 آذر 1398 / ساعت : 17:30

گلزنان برتر پرسپولیس

مهدی ترابی
# نام بازیکن تعداد گل
1مهدی ترابی5
2علی علیپور4
3مهدی عبدی1
4احمد نورالهی1

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2019 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن