4 بازی در تهران و هدفگیری قهرمانی نیم فصل

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 1287 ] - یکشنبه, 26 آبان 1398

4 بازی در تهران و هدفگیری قهرمانی نیم فصل

پرسپولیس در حالی از جمعه پیش رو مقطع سوم 5 هفته ای نیم فصل اول را کلید خواهد زد که به نظر می رسد روی کاغذ حتی کار راحت تری نسبت به مقطع دوم بازی هایش در این ف... 5 out of 5 based on 1 ratings.
4 بازی در تهران و هدفگیری قهرمانی نیم فصل

پرسپولیس در حالی از جمعه پیش رو مقطع سوم 5 هفته ای نیم فصل اول را کلید خواهد زد که به نظر می رسد روی کاغذ حتی کار راحت تری نسبت به مقطع دوم بازی هایش در این ف...

ارتش سرخ دات كام :

پرسپولیس در حالی از جمعه پیش رو مقطع سوم 5 هفته ای نیم فصل اول را کلید خواهد زد که به نظر می رسد روی کاغذ حتی کار راحت تری نسبت به مقطع دوم بازی هایش در این فصل دارد.

تیم کالدرون که به خاطر تغییرات کادر فنی در 5 هفته ابتدایی با قرعه بسیار سختی مواجه شد در 5 هفته دوم هم کار چندان راحتی نداشت اما بیشتر امتیاز جمع کرد. حالا اما پرسپولیس فرصت این را دارد تا با جمع آوری امتیازهای بیشتر حتی به قهرمانی نیم فصل چشم داشته باشد و در نیمه راه به صدر جدول برسد.

هر چند پیروزی شهر خودرو در بازی عقب افتاده اش باعث شد تا فاصله سرخ ها با صدر به 4 امتیاز برسد اما با توجه به تقابل تیم های بالای جدول طی 5 هفته پیش رو پرسپولیس می تواند از این فرصت استفاده کرده و امتیازهای بیشتری نسبت به آنها جمع کند.

با توجه به قرعه مسابقات پرسپولیس تا پایان نیم فصل تنها یک بار برای بازی با ذوب آهن از تهران خارج خواهد شد و چهار مسابقه دیگرش را در تهران برگزار می کند. از سوی دیگر هر 5 بازی این تیم مقابل حریفانی است که حداقل روی کاغذ تیم های قدرتمندی نیستند و پرسپولیس توان شکست شان را دارد. شاید سخت ترین حریف در این مقطع حریف بعدی سرخ ها باشد که نفت مسجدسلیمان است. تیمی که مثل سپاهان در ده هفته ابتدایی باخت نداشته است.

در عین حال نساجی، ذوب آهن، گل گهر و سایپا همه تیم هایی هستند که در نیمه پایینی جدول قرار دارند و با اینکه مقابل پرسپولیس انگیزه دوچندانی خواهند داشت اما شکست شان قابل پیش بینی است مگر اینکه اتفاقات عجیبی بیفتد.

حال باید دید کالدرون برای گرفتن بیشترین امتیازها از این حریفان چه نقشه ای در سر دارد و آیا تیمش را به قهرمانی نیم فصل خواهد رساند.


مرتبط با موضوع

تبلیغات
اخبار پرسپولیس

نظرسنجی

بهترین بازیکن پرسپولیس برابر ذوب آهن کدام بازیکن بود؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
گل گهرسیرجان
گل گهرسیرجان
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : اشکان خورشیدی
سه شنبه, 19 آذر 1398 / ساعت : 17:30
ذوب آهن
ذوب آهن
0 - 3
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : فولادشهر
داور مسابقه : بیژن حیدری
پنجشنبه, 14 آذر 1398 / ساعت : 17:30

گلزنان برتر پرسپولیس

مهدی ترابی
# نام بازیکن تعداد گل
1مهدی ترابی5
2علی علیپور4
3مهدی عبدی1
4احمد نورالهی1

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2019 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن