حضور محمد نادری در پست وینگر چپ

- نظرات : 1 اظهار نظر - بازدید [ 905 ] - چهارشنبه, 29 آبان 1398
حضور محمد نادری در پست وینگر چپ

مدافع چپ ملی پوش پرسپولیس در دیدار مقابل نفت مسجدسلیمان در پست وینگر بار دیگر برای کالدرون به میدان خواهد رفت. محمد نادری، مدافع چپ تکنیکی پرسپولیس که با نمای...

ارتش سرخ دات كام :

مدافع چپ ملی پوش پرسپولیس در دیدار مقابل نفت مسجدسلیمان در پست وینگر بار دیگر برای کالدرون به میدان خواهد رفت.

محمد نادری، مدافع چپ تکنیکی پرسپولیس که با نمایش موفقی که طی چند ماه اخیر داشته، توانسته به اردوگاه تیم ملی نیز راه یابد و اولین تجربه ملی خود را برابر عراق پشت سر گذاشت، در دیدار مقابل نفت مسجد سلیمان در پست وینگر به میدان خواهد رفت.

گابریل کالدرون طی فصل جدید بیشتر ترجیح داده از قابلیت تکنیکی این بازیکن در پست میانی سود ببرد؛ خصوصا اینکه با عبور از نام جونیور براندائو و نیمکت نشینی این مهاجم برزیلی، سرمربی آرژانتینی مجبور شده تا از وحید امیری در یک پست جلوتر یعنی مهاجم و در کنار علی علیپور استفاده کند.

کالدرون برای پست وحید امیری در وینگر چپ اعتماد بیشتری روی محمد نادری دارد و در این دیدار نیز قصد دارد از این مدافع ملی پوش و تکنیکی در این پست استفاده کند. نادری که اکنون در پست مدافع چپ شانس حضور در تیم ملی را به دست آورده و یکی از گزینه های رقابت با میلاد محمدی محسوب می شود، باید امیدوار باشد این جابجایی ها در تیم ملی به ضرر او تمام نشود.

نادری که در این فصل تجربه حضور در پست وینگر را نیز در ترکیب پرسپولیس و توسط کالدرون داشته، باید دید اکنون در تقابل با نفت مسجد سلیمان و شاگردان مهدی تارتار چه عملکردی از خود به جا خواهد گذاشت.

موضوع دیگر در تغییر پستی که کالدرون شکل داده به ترافیک بیشتر در خط میانی مربوط می شود. جایی که علیرغم حضور وحید امیری در پست مهاجم، این تیم همچنان امید عالیشاه، سیامک نعمتی و حتی فرشاد احمدزاده و بشار رسن را نیز به عنوان مدعی حضور در ترکیب می بیند و با توجه به این تغییرات باید شاهد حضور حداقل دو ستاره از این جمع روی نیمکت بود.


مرتبط با موضوع

چيدمان به ترتيب :

نظرسنجی

کدام دروازه بان را برای ادامه لیگ مناسب می دانید؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پیکان
پیکان
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : شهرقدس
داور مسابقه : ؟؟؟
دوشنبه, 2 تیر 1399 / ساعت : 17:00
پرسپولیس
پرسپولیس
3 - 1
شهرخودرو
شهرخودرو
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : علی صفایی
پنجشنبه, 8 اسفند 1398 / ساعت : 18:30

گلزنان برتر پرسپولیس

مهدی ترابی
# نام بازیکن تعداد گل
1مهدی ترابی8
2علی علیپور7
3وحید امیری5
4احمد نورالهی3

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2020 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن