محکومین قوه قضائیه: سیاسی، طاهری و عباس انصاری فرد

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 2035 ] - چهارشنبه, 29 آبان 1398
محکومین قوه قضائیه: سیاسی، طاهری و عباس انصاری فرد

دو سه روز قبل اسماعیلی سخنگوی قوه قضاییه در نشست خبری خود به محکومیت مدیران عامل باشگاه پرسپولیس و احکامی که برای آنها صادر شده اشاره کرد. بعد از این خبر و ای...

ارتش سرخ دات كام :

 دو سه روز قبل اسماعیلی سخنگوی قوه قضاییه در نشست خبری خود به محکومیت مدیران عامل باشگاه پرسپولیس و احکامی که برای آنها صادر شده اشاره کرد. بعد از این خبر و اینکه اسماعیلی هیچ نامی از مدیر یا مدیران محکوم شده نبرد رسانه های ورزشی شروع به گمانه زنی در این خصوص کردند که البته اطلاعات کافی در این خصوص وجود نداشت و تنها برخی از گمانه زنی ها به نام حمیدرضا سیاسی می رسید.

در واقع بعد از مطرح شدن مسأله شکایت شرکت بهنام پیشرو کیش که اخیراً مطرح شد خیلی زود ذهن ها به سمت و سوی حمیدرضا سیاسی رفت اما ظاهراً دو مدیرعامل دیگر هم از احکام قوه قضاییه مصون نمانده اند.

بنا به اعلام یک منبع مطلع غیر از حمیدرضا سیاسی، علی اکبر طاهری و عباس انصاری فرد دو مدیرعامل دیگر پرسپولیس هستند که احکامی علیه شان صادر شده است. البته اسماعیلی اشاره کرده بود که این احکام سنگین نیست ضمن اینکه احتمالاً به این احکام بدوی می توان اعتراض کرد و اصلاً باید دید پرونده هر کدام از این مدیران با توجه به جرم شان چه مسیری را طی خواهد کرد.

در  دوره مدیرعاملی هر کدام از این سه مدیر در پرسپولیس اتفاقات بسیاری افتاد که بیشتر آنها بر رسانه های ورزشی هوادران این تیم پوشیده مانده است اما به نظر می رسد برخی از آنها که بیشتر با مسائل مالی سنگین و وجوه عجیب و غریبی همراه بوده برای آنها دردسر ساز شده است.

در عین حال پرونده های حقوقی سنگین در باشگاه پرسپولیس طی دو دهه اخیر آنقدر زیاد بوده که همواره حرف و حدیث پیرامون مدیران ین باشگاه زیاد بوده و در نهایت بخش عمده از از آنها در حد همان حرف و حدیث باقی مانده است.


مرتبط با موضوع

نظرسنجی

کدام دروازه بان را برای ادامه لیگ مناسب می دانید؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پیکان
پیکان
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : شهرقدس
داور مسابقه : ؟؟؟
دوشنبه, 2 تیر 1399 / ساعت : 17:00
پرسپولیس
پرسپولیس
3 - 1
شهرخودرو
شهرخودرو
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : علی صفایی
پنجشنبه, 8 اسفند 1398 / ساعت : 18:30

گلزنان برتر پرسپولیس

مهدی ترابی
# نام بازیکن تعداد گل
1مهدی ترابی8
2علی علیپور7
3وحید امیری5
4احمد نورالهی3

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2020 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن