betbord_head

رأفت: علیپور تنهاست و هرطور تمرین کند فیکس است

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 698 ] - پنجشنبه, 30 آبان 1398
رأفت: علیپور تنهاست و هرطور تمرین کند فیکس است

 پایان رأفت درباره بازی پرسپولیس مقابل نفت مسجدسلیمان می گوید: «به هر حال پرسپولیس امسال یک مقدار در نتایجش فراز و نشیب داشته و فکر می کنم بازی با نفت مس...

ارتش سرخ دات كام :

 پایان رأفت درباره بازی پرسپولیس مقابل نفت مسجدسلیمان می گوید: «به هر حال پرسپولیس امسال یک مقدار در نتایجش فراز و نشیب داشته و فکر می کنم بازی با نفت مسجدسلیمان بسیار حساس باشد. این حساسیت برای هر دو تیم وجود دارد. تیم مهدی تارتار تا الان نباخته و تیم خوبی است. آنها سرعتی هستند و خیلی خوب می جنگند اما خوشبختانه بازی در ورزشگاه آزادی برگزار می شود و پرسپولیس در خانه به مراتب بهتر بازی می کند. امیدوارم ملی پوشانی که اضافه شدند مثمرثمر باشند و خوب بازی کنند. در نهایت امیدوارم نتیجه این بازی به نفع پرسپولیس تمام شود و اولین شکست نفت مسجدسلیمان به اسم پرسپولیس ثبت شود چراکه پرسپولیس یکی از بهترین های لیگ است و در همه خطوط بهترین بازیکنان را در اختیار دارد که می توانند با بردن این بازی به بالای جدول برسند.»

رأفت درباره خط حمله پرسپولیس می گوید: «پرسپولیس در خط حمله کمبود بازیکن دارد و بودن علیپور تنها کفایت نمی کند. امیدوارم مسئولان پرسپولیس سریع تر یک فوروارد خوب جذب کنند که بتواند به تیم کمک کند. الان در خط حمله پرسپولیس رقابتی وجود ندارد و علیپور به عنوان تنها مهاجم تیم هرطوری تمرین کند بازی می کند، در صورتی که اگر رقابت باشد تیم شرایط بهتری خواهد داشت.»

پیشکسوت پرسپولیس درباره تغییرات متعدد ترکیب توسط کالدرون هم می گوید: «پرسپولیس در این فصل همواره با ترکیب متفاوتی بازی کرده و کالدرون دوست دارد به همه بازی بدهد. این در شرایطی است که معمولاً مربیان بعد از بازی های سنگین دو سه تغییر در تیم شان ایجاد می کنند تا تیم شاداب تر شود ولی اینکه در هر بازی ترکیب را عوض کنید اشتباه است. دیدید که در بازی با ماشین سازی چه اتفاقی افتاد. درست است که علیپور آن چیپ را زد ولی ترکیب خوب نبود.»

رأفت ادامه می دهد: «تیم برانکو به مراتب شاداب تر بود و او در طول 4 سال کاملاً نفراتش را می شناخت. او نسبت به شرایط تیم شناخت بیشتری داشت و کارهای تاکتیکی را بهتر اجرا می کرد ولی امسال کالدرون نتوانسته آن روند را ادامه دهد. البته کالدرون هم مربی خوب و صاحب سبکی است اما چون پرسپولیس سه فصل متوالی قهرمان شده و به فینال آسیا رسیده خودش و بازیکنانش تحت فشار قرار دارند.»

مهاجم سابق پرسپولیس می گوید: «پرسپولیس باید حتماً یکی دو مهاجم خوب بیاورد و از داشته هایش هم بهتر استفاده کند. شما دیدید بشار رسن در بازی با تیم ملی چقدر خوب بوده. کادر فنی پرسپولیس هم باید بدن این بازیکن را به مرز آمادگی برساند تا از او استفاده کند. تا وقتی یادم می آید پرسپولیس چه قبل از ما چه در دوره ما و چه بعد از آن همیشه هافبک های خلاقی داشته که مهاجمان را تغذیه می کردند. البته احمد نوراللهی هم خیلی آماده است و خوب کار کرده و می توان روی او حساب کرد.»

رأفت در پایان می گوید: «کالدرون نشان داده در مقایسه با برانکو ترکیب تیمش را تدافعی تر می چیند که به نگرش خودش برمی گردد اما برانکو با سیستم 2-4-4 لوزی کاملاً هجومی بازی می کرد. ما امسال می بینیم که پرسپولیس عملاً یک مهاجم در زمین دارد، در صورتی که باید مهاجم بیشتری داشته باشد. می بینید در این شرایط علیپور نهایتاً یکی دو موقعیت به دست می آورد و گل زدن سخت شده است. به همین خاطر تکرار می کنم که حتماً باید مهاجم جدید جذب کنند تا بار تهاجمی تیم بالاتر برود.»

او ادامه می دهد: «پرسپولیس شایسته قهرمانی است و با ترکیب هجومی می تواند دل هوادارانش را به دست بیاورد چراکه آنها هم فوتبال زیبا می خواهند هم بردهای متوالی و نتایج خوب.»


مرتبط با موضوع

تبلیغات
betbord_news

نظرسنجی

پرسپولیس برابر تراکتور به چه نتیجه ای دست پیدا خواهد کرد؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
تراکتور
تراکتور
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : محمدرضا اکبریان
یکشنبه, 6 بهمن 1398 / ساعت : 15:15
پرسپولیس
پرسپولیس
1 - 0
نساجی
نساجی
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : مرتضی منصوریان
جمعه, 6 دی 1398 / ساعت : 16:30

گلزنان برتر پرسپولیس

مهدی ترابی
# نام بازیکن تعداد گل
1مهدی ترابی7
2علی علیپور5
3وحید امیری3
4احمد نورالهی2

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2020 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن