برانکو: ویلموتس هنوز بازیکنان را خوب نشناخته است

- نظرات : 1 اظهار نظر - بازدید [ 1719 ] - پنجشنبه, 30 آبان 1398

برانکو: ویلموتس هنوز بازیکنان را خوب نشناخته است

برانکو ایوانکوویچ در حال حاضر در کشورش کرواسی به سر می برد. مربی کرواتی که اشراف کاملی به فوتبال ایران دارد. به همین بهانه روز گذشته گفت وگویی اختصاصی با بران... 5 out of 5 based on 3 ratings.
برانکو: ویلموتس هنوز بازیکنان را خوب نشناخته است

برانکو ایوانکوویچ در حال حاضر در کشورش کرواسی به سر می برد. مربی کرواتی که اشراف کاملی به فوتبال ایران دارد. به همین بهانه روز گذشته گفت وگویی اختصاصی با بران...

ارتش سرخ دات كام :

برانکو ایوانکوویچ در حال حاضر در کشورش کرواسی به سر می برد. مربی کرواتی که اشراف کاملی به فوتبال ایران دارد. به همین بهانه روز گذشته گفت وگویی اختصاصی با برانکو داشتیم که در ذیل از نظرتان می گذرد.
 
 *چرا ویلموتس در فوتبال ایران تاکنون عملکرد موفقی نداشته؟
 ممکن است ویلموتس هنوز به فرهنگ فوتبال ایران آشنایی کاملی پیدا نکرده به همین دلیل در انتخاب بازیکن نتوانسته به نحو احسن کار کند و از تمام توانایی بازیکنانش بهره بگیرد.

*در رابطه با تیم ملی ایران چه نظری دارید و با توجه به دو باخت تلخ و متوالی تیم ملی ایران چقدر امیدوارید که پیروز شوید؟
 سال ها در تیم ملی ایران و تیم پرسپولیس کار کردم به همین دلیل ظرفیت بالای بازیکنان ایرانی را خوب می شناسم و می دانم که ایران بهترین بازیکنان آسیا را در اختیار دارد از همین رو و با توجه به شناختم هم می گویم ایران صددرصد از گروهش صعود می کند و شانس صعود به جام جهانی 20 20 را دارد. بازی های دور برگشت ایران در ورزشگاه آزادی و در کشور ایران برگزار می شود. دیدارهایی که مطمئنم ایران در هر بازی اش صدهزار تماشاگر را حامی خود خواهد داشت و با حمایت هوادارانش از گروهش به عنوان تیم اول صعود خواهد کرد و عراق و بحرین نمی توانند مانع صعود تیم ایران شوند.

*اما حریفان ما هم تیم هایی مانند عراق و بحرین هستند که در دور رفت هر دو موفق به شکست ایران شده اند؟
 عراق و بحرین تیم های خوبی هستند اما این تیم ها حریف ایران نمی شوند. ایران تیمی است که در رده اول آسیا قرار دارد به همین دلیل هم من با اطمینان حرف می زنم که عراق و بحرین حریف ایران نمی شوند و تیم ایران در فضا و اتمسفر خاص ورزشگاه آزادی از سد حریف می گذرد و حریف اش را شکست می دهد. شما در هر بازی دور برگشت تان صد هزار حامی را در حمایت و هواداری تیم تان همراه دارید بنابراین با انرژی آنها می توانید از پس حریفان برآیید و تیم های دیگر همگروه تان حتی بحرین و عراق را هم شکست دهید بنابراین اصلا نباید ناامید و دلسرد باشید.


مرتبط با موضوع

چيدمان به ترتيب :

نظرسنجی

پرسپولیس برابر آلومینیوم به چه نتیجه ای دست پیدا خواهد کرد؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
آلومینیوم اراک
آلومینیوم اراک
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : امام خمینی اراک
داور مسابقه : وحید کاظمی
دوشنبه, 6 بهمن 1399 / ساعت : 15:00
پرسپولیس
پرسپولیس
2 - 1
فولاد
فولاد
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : محمد حسین زاهدی فرد
دوشنبه, 29 دی 1399 / ساعت : 16:40

گلزنان برتر پرسپولیس

احمد نورالهی
# نام بازیکن تعداد گل
1احمد نورالهی3
2مهدی عبدی2
3میلاد سرلک1
4وحید امیری1

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2021 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن