کدام طلسم می شکند، کدام رکورد حفظ می شود؟

- نظرات : 1 اظهار نظر - بازدید [ 1058 ] - پنجشنبه, 30 آبان 1398
کدام طلسم می شکند، کدام رکورد حفظ می شود؟

در اولین دیدار هفته یازدهم دو تیم پرسپولیس و نفت مسجدسلیمان به مصاف هم می روند. رقابتهای لیگ برتر، پس از برگزاری بازیهای ملی از سر گرفته می شود و در یکی از مه...

ارتش سرخ دات كام :

 در اولین دیدار هفته یازدهم دو تیم پرسپولیس و نفت مسجدسلیمان به مصاف هم می روند.

رقابتهای لیگ برتر، پس از برگزاری بازیهای ملی از سر گرفته می شود و در یکی از مهم ترین بازیها پرسپولیس با نفت مسجد سلیمان دیدار خواهد داشت. نفت مسجدسلیمان در لیگ امسال شگفتی ساز بوده و یکی از دو تیم بدون شکست این فصل است. البته این بی شکستی بیش از هر چیز مدیون تعداد تساوی بالای این تیم است. نفت مسجدسلیمان تنها تیم تاریخ لیگ برتر که در 10 هفته ابتدایی 8 تساوی داشته است. پرسپولیس هم با یک تساوی کم تساوی ترین لیگ این فصل است.

پرسپولیس و نفت مسجدسلیمان در لیگ برتر 4 بار با یکدیگر روبه رو شدند که هر 4 مسابقه به تساوی انجامیده است و باید دید بالاخره جدال این دو تیم برنده خواهد داشت یا خیر. نفت مسجدسلیمان یکی از دو تیمی است که پرسپولیس در ادوار گذشته لیگ برترهیچ وقت برابر آن به پیروزی نرسیده است. سرخپوشان مقابل هر تیمی که در لیگ برتر بیش از 4 بار دیدار داشته اند حداقل یک بار طعم برد را چشیده اند.

هر دو تیم با فرم دفاعی خوبی پا به این میدان می گذارند، پرسپولیس در 3 بازی گذشته و نفت مسجدسلیمان در 4 دیدار اخیر خود گل نخورده است. کلاً بازی های این تیم با 1.2 گل در هر بازی کم گل ترین بازیهای لیگ این فصل بوده است. مهدی تارتار که در زمان بازیگری برای پرسپولیس بازی کرده است در جدال های اخیر خود برابر پرسپولیس موفق نبوده و در 6 مصاف گذشته موفق به پیروزی نشده و در 5 تقابل قبلی در 4 بازی بازنده از زمین خارج شده است. تیم تارتار در نیمه دوم نمایش متفاوتی نسبت به نیمه اول داشته این تیم در نیمه اول هیچ وقت برنده به رختکن نرفته ولی در نیمه دوم هم هرگز بازنده نبوده است.

تارتار تنها پرسپولیسی سابق نفت مسجدسلیمان نیست و 3 بازیکن این تیم قبلاً سابقه بازی برای پرسپولیس را دارند که جذاب ترین رویارویی جدال سوشا مکانی با پرسپولیس است. هر چند که از آخرین مصاف سوشا مکانی با پرسپولیس 6 سال می گذرد ولی این دروازه بان 19 گل از پرسپولیس دریافت کرده و دروازه اش بیش از پرسپولیس مقابل تیم دیگری باز نشده است.

پرسپولیس با 19 امتیاز در رتبه سوم جدول است و در صورت کسب پیروزی می تواند خود را به صدر جدول نزدیک تر کند. نفت مسجدسلیمان هم در رده هشتم جای دارد و به دنبال تحکیم موقعیت خود در میانه های جدول است. پرسپولیس در این مسابقه، فرشاد احمدزاده و گابریل کالدورن را به دلیل محرومیت انضباطی در اختیار ندارد.

نتیجه 5 بازی آخر:
پرسپولیس: برد، مساوی، برد، برد، باخت
نفت مسجدسلیمان: مساوی، مساوی، مساوی، برد، برد
بازی هفته گذشته:
پرسپولیس: فولاد 0 – 1 پرسپولیس
نفت مسجدسلیمان: نفت مسجدسلیمان 0 –0 نساجی
بهترین گلزن:
پرسپولیس: علی علیپور با 3 گل
نفت مسجدسلیمان: حامد نورمحمدی با 2 گل


مرتبط با موضوع

چيدمان به ترتيب :
  • abbas mousavi
    abbas mousavi :
    اگر بدون چاشنی شانس پرسپولیس برنده بازی شد من به کالدرون اعتقاد پیدا میکنم ، بیشتر احتمال مساوی یا خدا نکرده ........

نظرسنجی

کدام دروازه بان را برای ادامه لیگ مناسب می دانید؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پیکان
پیکان
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : شهرقدس
داور مسابقه : ؟؟؟
دوشنبه, 2 تیر 1399 / ساعت : 17:00
پرسپولیس
پرسپولیس
3 - 1
شهرخودرو
شهرخودرو
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : علی صفایی
پنجشنبه, 8 اسفند 1398 / ساعت : 18:30

گلزنان برتر پرسپولیس

مهدی ترابی
# نام بازیکن تعداد گل
1مهدی ترابی8
2علی علیپور7
3وحید امیری5
4احمد نورالهی3

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2020 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن