bahrami_head

شکست چهارم در روز میزبانی!

- نظرات : 10 اظهار نظر - بازدید [ 1500 ] - جمعه, 1 آذر 1398

شکست چهارم در روز میزبانی!

دیدار تیم های پرسپولیس و نفت مسجدسلیمان در چارچوب دیدارهای هفته یازدهم رقابت های لیگ برتر فوتبال با شکست میزبان مقابل میهمان شکست ناپذیر به پایان رسید. تیم فو... 2 out of 5 based on 3 ratings.
شکست چهارم در روز میزبانی!

دیدار تیم های پرسپولیس و نفت مسجدسلیمان در چارچوب دیدارهای هفته یازدهم رقابت های لیگ برتر فوتبال با شکست میزبان مقابل میهمان شکست ناپذیر به پایان رسید. تیم فو...

ارتش سرخ دات كام :

دیدار تیم های پرسپولیس و نفت مسجدسلیمان در چارچوب دیدارهای هفته یازدهم رقابت های لیگ برتر فوتبال با شکست میزبان مقابل میهمان شکست ناپذیر به پایان رسید.

تیم فوتبال پرسپولیس در چارچوب دیدارهای هفته یازدهم رقابت های لیگ برتر فوتبال باشگاه های کشور از ساعت 16:15 امروز (جمعه) در ورزشگاه آزادی میزبان نفت مسجدسلیمان بود که میهمان مسجدسلیمانی با نتیجه یک بر صفر برنده شد. علیرضا علیزاده در دقیقه 76 موفق به باز کردن دروازه بیرانوند شد تا ضمن حفظ رکورد شکست ناپذیری تیمش مقابل پرسپولیس، این تیم در این فصل هم همچنان شکست ناپذیر باقی بماند.

ترکیب پرسپولیس: علیرضا بیرانوند، سیدجلال حسینی، محمدحسین کنعانی زادگان، احمد نوراللهی، مهدی ترابی، محمد انصاری (69 - امید عالیشاه)، مهدی شیری، محسن ربیع خواه (80 - سیامک نعمتی)، وحید امیری، محمد نادری و علی علیپور (76 - مهدی عبدی).

ترکیب نفت مسجدسلیمان: سوشا مکانی، محمد طیبی، علیرضا علیزاده، حسین ابراهیمی، میثم نقی زاده، مجید عیدی، سجاد جعفری (46 - صادق صادقی)، فرزاد حاتمی، سعید کریمی، احمد الجبوری (3+90 - محمد ابراهیمی) و پیام ملکیان.

داور: پیام حیدری

نیمه اول
دقیقه 4: علی علیپور در محوطه جریمه نفت مسجدسلیمان صاحب موقعیت شد و ضربه ای را به سمت دروازه این تیم روانه کرد، اما سوشا مکانی به راحتی توپ را مهار کرد.

دقیقه 16: مهدی ترابی با شوت زمینی از پشت محوطه جریمه به زاویه مخالف قصد باز کردن دروازه نفت مسجدسلیمان را داشت که این بار هم مکانی مانع از باز شدن دروازه اش شد.

دقیقه 19: ارسال محمد انصاری از سمت چپ به روی دروازه نفت، ضربه سر وحید امیری را به دنبال داشت که توپ با اختلاف کمی از کنار دروازه به بیرون رفت.

دقیقه 30: مهدی شیری از داور مسابقه کارت زرد دریافت کرد.

دقیقه 44: احمد الجبوری با علیرضا بیرانوند در موقعیت تک به تک قرار گرفت و پس از عبور از دروازه بان پرسپولیس می توانست برای نفت مسجدسلیمان گلزنی کند، اما در لحظه آخر سیدجلال حسینی از پشت سر رسید و توپ را دور کرد.

نیمه دوم
دقیقه 52: به مانند نیمه نخست، الجبوری در موقعیت تک به تک با علیرضا بیرانوند قرار گرفت که این بار سعی داشت با ضربه مستقیم دروازه پرسپولیس را باز کند، اما ضربه او با اختلاف کمی از کنار دروازه به بیرون رفت.

دقیقه 60: پرسپولیس از سمت راست محوطه جریمه صاحب ضربه ایستگاهی شد که ارسال مهدی ترابی روی دروازه ضربه سر سیدجلال حسینی را به دنبال داشت، اما سوشا مکانی در آستانه باز شدن دروازه توپ را در دو مرحله مهار کرد.

دقیقه 65: موقعیت تک به تک مهدی ترابی با سوشا مکانی می توانست بهترین موقعیت پرسپولیس برای گلزنی باشد، اما ضربه او به تیر دروازه برخورد کرد و سپس تبدیل به اوت شد.

دقیقه 75: پاس خوب صادق صادقی با فرار احمد الجبوری باعث تک به تک شدن این بازیکن با بیرانوند شد که ضربه این بازیکن در لحظات آخر با تکل احمد نوراللهی و برخورد به پای این بازیکن راهی کرنر شد.

دقیقه 76: کرنر خوب بازیکن نفت مسجدسلیمان روی تیر اول با ضربه سر علیرضا علیزاده قطع شد تا دروازه پرسپولیس به این شکل باز شود.

دقیقه 78: سانتر خوب امید عالیشاه در میان  مدافعان نفت مسجدسلیمان با ضربه سر احمد نوراللهی همراه شد که این بار نیز سوشا مکانی با واکنشی دیدنی مانع گلزنی سرخپوشان شد.

دقیقه 85: سیامک نعمتی در محوطه جریمه نفت مسجدسلیمان صاحب موقعیت بود که از زاویه بسته قصد باز کردن دروازه را داشت، اما توپ او پس از اثرگذاری بازیکنان نفت به کرنر رفت.

دقیقه 88: علیرضا علیزاده از داور مسابقه کارت زرد دریافت کرد.

دقیقه 90: ارسال امید عالیشاه از سمت چپ محوطه جریمه نفت مسجدسلیمان به روی دروازه، ضربه سر مهدی عبدی را به دنبال داشت که سوشا مکانی در آستانه باز شدن دروازه اش تن به کرنر داد.

دقیقه 3+90: مهدی عبدی در محوطه جریمه نفت مسجدسلیمان در موقعیت تک به تک با سوشا مکانی قرار گرفت که شوت او به تیر دروازه برخورد کرد و به اوت رفت.


مرتبط با موضوع

تبلیغات
bahrami_news
چيدمان به ترتيب :
 • abbas mousavi
  abbas mousavi :
  عمرن این پرسپولیس نه در دفاع شش دنگه نه در حمله.
 • abbas mousavi
  abbas mousavi :
  این تیم قهرمان ماست که به این روز افتاده .حداقل از نظر بدنی کامللا مشکل دارن . البته از برکات بازیکن دادن به تیم ملی هم نباید غافل شد.
 • محسن فهیم
  محسن فهیم :
  ما بازیها را بیرون زمین می بازیم . واقعاً نبود کالدرون کنار زمین خیلی اثرگذار بود. ولی انشالله بر می گردیم به بازیها. امیدوارم دیگه کسی بهانه دست کمیته بی شرافت انضباطی نده
 • پرسپولیس ایران
  پرسپولیس ایران :
  باز هم اعتماد بچگانه و احمقانه به مهاجمی که از یک استپ ساده توپ هم عاجزه,
  این باخت مبارک کل دوستداران و دلواپسان مهاجمی احمق واماتور تیم یعنی علیپور ک پر ادعا,
  باز هم روی حرف اول فصلم هستم این اقا لباس مهاجم سوم پرسپولیس هم براش گشاده چه برسه مهاجم اول
 • mahdi akbari
  mahdi akbari :
  رفتن کالدرون هرچی زودتر به نفع تیمه
 • علی نوروزی
  علی نوروزی :
  نه مهاجم داریم نه دروازه بان
  بیرانوند نباید زاویه بسته به این راحتی گل بخوره
 • red heart
  red heart :
  بخاطر باخت متاسفم اما این بازی چند تا نکته امیدوارکننده داشت اینکه بعد مدتها نترس بازی کردیم و فوتبال تهاجمی که از اول فصل وعده اش رو شنیدیم بالاخره دیدیم.به نظرم بیرانوند و یکی از مدافعین باید نیم فصل فروخته شه .رادو جانشین خوبیه برای بیرو در ضمن قرارداد نیازمند و سپاهان آخر فصل تموم میشه.شجاع باید بازی کنه و چون مدافع خیلی داریم میتونیم از بین محمد انصاری و نادری یکیو بفروشیم البته به تیمهای خارجی تا انقدر کالدرون تو خط دفاع آزمون و خطا نکنه.نادری باید بیشتر رو کارهای دفاعی تمرکز کنه هم تو تیم ملی هم اینجا رو گل یارگیری خوبی نکرده بود.امیری و علیپور و رییع خواه هم نباید فیکس باشن...نیم فصل باید چندتا بازیکن رو بفروشیم یه مهاجم خوب بخریم ...
 • احمد بناروئي
  احمد بناروئي :
  متاسفانه عرب مارا به این روز انداخت
  خدا خیرش نده
  اما انصاری فرد هم گرفتار بدهی هست و امروز دستش خالیه
  فعلا باید بسوزیم و بسازیم
  این حرف حق هست والسلام
 • رضا مهدوی
  رضا مهدوی :
  از طرفداران فوتبال تهاجمی هستم و به همین دلیل از آمدن مربیانی با تفکرات تهاجمی مثل کالدرون و ویلموتس حمایت کردم و می کنم . اما در فوتبال فراتر و فراتر از آنکه شما چه تفکراتی دارید و حتی سیستم و ارنج شما چیست و فراتر و فراتر از اینکه نفرات خود را چگونه چینش میکنید بحث " آماده سازی " تیم مهمترین مساله است. متاسفانه اغلب کارشناسان در ایران بعد از هر باخت به سراغ بحث " سیستم " " تاکتیک" و " ارنج " و " تعویضها' می شوند و مربی را اینگونه تحلیل میکنند . به عنوان مثال اغلب آنها بعد از هر باخت یا نتیجه بد میگویند " تیم برنامه مشخصی نداشت و یا بی برنامه بود " حالا من از شما می پرسم مگر می شود یک مربی لیگ برتری برای بازی برنامه نداشته باشد !!!! متاسفانه بارها و بارها این نقدهای کلیشه ای را که مثبت یا منفی بودنش فقط و فقط بستگی به نتیجه بازی دارد !!!! از این ناکارشناسان شنیده ایم در حالیکه اغلب آنها درک نمیکنند که ممکن است کار در جای دیگری نقص داشته باشد. مهمترین مساله در فوتبال امروز بحث آماده سازی است که این مهم خود شامل سه بخش " بدنسازی " " آماده سازی ذهنی " و "تمرینات تاکتیکی " است. بدیهی است حتی با بهترین آنالیزها و طرح موثرترین برنامه برای یک بازی بدون " آمادگی تیمی " اجرای آن برنامه و تاکتیک غیرممکن است. امثال برانکو و کیروش اگر از نظر تفکر مورد پسند ما نبودند اما واقعا در بحث " آماده سازی " تیمی هر دو خوب کار میکردند. مشکل ویلموتس و کالدرون دقیقا به بحث " آماده سازی " تیم در ابعاد جسمانی، ذهنی و تمرینات تاکتیکی مربوط می شود ولاغیر ... اینکه فقط عنوان کنیم فوتبال تهاجمی و تعداد زیادی وینگر و مهاجم هم در ترکیب بگذاریم کفایت نمیکند ...
  بویژه در خصوص نوع تمرینات کالدرون باید گفت هنوز او مرتکب اشتباه می شود و اعتقاد دارد که به بازیکنان ایرانی نباید زیاد فشار تمرینی آورد و لذا پرسپولیس بدنسازی پیش فصل کاملی نداشت . این اشتباه از آنجا ناشی می شود که او بواسطه چند سال مربیگری در حوزه خلیج تصور میکند به بازیکنان ایرانی مشابه اعراب باید فشار وارد کند .
  اینکه پرسپولیس بطور واضح برنامه های تاکتیکی متنوع برای حمله دارد ولی " زور" کافی برای رسیدن به دروازه حریف ندارد ناشی از فشار کم تمرینات و بدنسازی ناقص است. بله اگر بازیهای زمان برانکو را به خوبی آنالیز کنید متوجه این موضوع میشوید که برتری تیم برانکو در مقابل حریفان تنها و تنها به آمادگی و بالا بودن سطح جسمانی کل تیم برمیگشت نه تنوع تاکتیکی ...
  امیدوارم در این خصوص کالدرون متوجه موضوع شود و در تمرینات تغییراتی بوجود آورد وگرنه پرسپولیس سخت متضرر میشود . والسلام
 • abbas mousavi
  abbas mousavi :
  عزیزم حرفهای شما متین ولی این آقا مربی بین اللملی نیست ویلموتس . برانکو .استرا ماچونی و.......هر کدام سه چهار زیان بلد هستند . همین یک مطلب رو بگیر تا فقر بدنسازی تیم و عیوب دیگر ........

نظرسنجی

بهترین بازیکن پرسپولیس برابر شاهین چه کسی بود؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
ماشین سازی
ماشین سازی
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : بنیان دیزل
داور مسابقه : ؟؟؟
جمعه, 20 تیر 1399 / ساعت : 20:15
پرسپولیس
پرسپولیس
1 - 0
شاهین بوشهر
شاهین بوشهر
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : سیدوحید کاظمی
شنبه, 14 تیر 1399 / ساعت : 21:00

گلزنان برتر پرسپولیس

مهدی ترابی
# نام بازیکن تعداد گل
1مهدی ترابی9
2علی علیپور8
3وحید امیری5
4مهدی عبدی3

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2020 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن