مجله ارتباط

    melibet

تعویض علیپور برای اولین بار در غیاب کالدرون رخ داد

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 1327 ] - شنبه, 2 آذر 1398

تعویض علیپور برای اولین بار در غیاب کالدرون رخ داد

با بالا رفتن تابلوی تعویض علی علیپور در دیدار با نفت مسجد سلیمان، این بازیکن برای اولین بار در طول این فصل دقایقی از یک بازی را از روی نیمکت تماشا کرد. تغییر ... 5 out of 5 based on 1 ratings.
تعویض علیپور برای اولین بار در غیاب کالدرون رخ داد

با بالا رفتن تابلوی تعویض علی علیپور در دیدار با نفت مسجد سلیمان، این بازیکن برای اولین بار در طول این فصل دقایقی از یک بازی را از روی نیمکت تماشا کرد. تغییر ...

ارتش سرخ دات كام :

با بالا رفتن تابلوی تعویض علی علیپور در دیدار با نفت مسجد سلیمان، این بازیکن برای اولین بار در طول این فصل دقایقی از یک بازی را از روی نیمکت تماشا کرد.

تغییر ناپذیرترین بازیکن تیم پرسپولیس در نوزدهمین دوره از رقابتهای لیگ برتر فوتبال، علی علیپور مهاجم نوک و آقای گل پیشین این تیم است.

علیپور تنها بازیکنی بود که نه تنها در ترکیب ثابت این تیم در تمام بازیهای لیگ حضور داشت، بلکه هرگز تابلوی تعویضش بالا نرفته بود تا تغییرناپذیرترین بازیکن سرخپوشان باشد.

این اتفاق برای اولین بار در این فصل از مسابقات لیگ افتاد و در دقیقه 76  دیدار پرسپولیس و نفت مسجد سلیمان تابلوی تعویض این بازیکن بالا رفت.

علیپور در کنار احمد نوراللهی تنها بازیکنان این تیم هستند که در همه بازیهای لیگ پرسپولیس در ترکیب ثابت حضور داشته و پرکارترین بازیکنان تیمشان می باشند. علیپور با 976 دقیقه حضور در میدان نفر اول و احمد نوراللهی با 963 دقیقه حضور در میدان نفر دوم سرخپوشان در میزان حضور در میدان در این فصل می باشند.

کماکان در بین بازیکنانی که در این فصل برای پرسپولیس به میدان رفته اند، حسین ماهینی با 12 دقیقه بازی، کم کارترین بازیکن این فصل سرخ ها است.


مرتبط با موضوع

تبلیغات
melibet

مجله ارتباط_اخبار

نظرسنجی

پرسپولیس برابر فولاد به چه نتیجه ای دست پیدا خواهد کرد؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
فولاد
فولاد
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : بیژن حیدری
شنبه, 28 تیر 1399 / ساعت : 21:00
ماشین سازی
ماشین سازی
0 - 1
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : بنیان دیزل
داور مسابقه : رضا کرمانشاهی
جمعه, 20 تیر 1399 / ساعت : 20:15

گلزنان برتر پرسپولیس

مهدی ترابی
# نام بازیکن تعداد گل
1مهدی ترابی10
2علی علیپور8
3وحید امیری5
4مهدی عبدی3

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2020 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن