کالدرون؛ مربی ای که بازیخوانی نمی کند!

- نظرات : 1 اظهار نظر - بازدید [ 1059 ] - شنبه, 2 آذر 1398

کالدرون؛ مربی ای که بازیخوانی نمی کند!

پرسپولیس در روزی به نفت مسجد سلیمان باخت که حریف شایسته پیروزی بود. در این بازی بارها و بارها تیم نفت مسجد سلیمان روی ضد حمله و پشت خط دفاعی احمد الجبوری سرعت... 5 out of 5 based on 4 ratings.
کالدرون؛ مربی ای که بازیخوانی نمی کند!

پرسپولیس در روزی به نفت مسجد سلیمان باخت که حریف شایسته پیروزی بود. در این بازی بارها و بارها تیم نفت مسجد سلیمان روی ضد حمله و پشت خط دفاعی احمد الجبوری سرعت...

ارتش سرخ دات كام :

پرسپولیس در روزی به نفت مسجد سلیمان باخت که حریف شایسته پیروزی بود.

در این بازی بارها و بارها تیم نفت مسجد سلیمان روی ضد حمله و پشت خط دفاعی احمد الجبوری سرعتی را صاحب توپ کرد و اگر این مهاجم موقعیت طلب بود می توانست در این بازی بیشتر از یک گل برای تیمش به ثمر برساند.

سوال اساسی اینجاست آیا کالدرون به سبک بازی تیم نفت مسجد سلیمان آشنا نبود؟ آیا نمی دانست که تاکتیک این تیم در برابر تیم های بزرگ دفاع و ضد حمله است و پاس های سرعتی پشت دفاع می اندازد؟ اگر پاسخ این سوال ها مثبت باشد نباید شجاع خلیل زاده را روی نیمکت می نشاند به این خاطر که شجاع سرعتی ترین مدافع تیم پرسپولیس است و به طور حتم باید دراین بازی به کار گرفته می شد. چون در این صورت پاس های پشت دفاع را بهتر جمع می کرد. البته گلی که تیم نفت مسجد سلیمان به ثمر رساند روی ضربه ایستگاهی بود. ضربه ایستگاهی که علیزاده به زیبایی هر چه تمامتر آنرا تبدیل به گل کرد. هر چند موقعیت های احمد الجبوری تبدیل به گل نشد اما اینطور می شود قضاوت کرد خلق این موقعیت ها نفت مسجد سلیمان را به باور برد در برابر پرسپولیس رساند و در نهایت هم کارخودش را کرد و سه امتیاز شیرین در تهران و در استادیوم آزادی به دست آورد.

در این بازی نفت مسجد سلیمان همان طور که اشاره شد بارها و بارها روی پاس های پشت دفاع برای احمد الجبوری صاحب موقعیت شد و جالب اینکه این موقعیت مدام تکرار می شد! بعد از یک بار یا دوبار انتظار می  رفت کالدرون دست به بازیخوانی بزند و با تدبیر مانع از خلق دوباره این موقعیت ها شود اما دریغ از بازیخوانی. البته طبیعی بود شاهد این اتفاق نباشیم چون او در یک تصمیم اشتباه دست کم در این بازی؛ شجاع خلیل زاده را به روی نیمکت برد. احمد الجبوری اگر در این بازی باور قرار گرفتن در موقعیت را داشت به طور حتم می توانست نام خود را در این بازی به عنوان یک گل زن ثبت کند اما او همه موقعیت ها را هدر داد تا در روزی که نفت خوب بود او روز بدش را سپری کند.


مرتبط با موضوع

تبلیغات
اخبار پرسپولیس
چيدمان به ترتيب :
  • amir abedyan
    amir abedyan :
    از بازی با ماشین سازی تا دیروز نفت هر بازی چندین موقعیت میدیم کل دوران برانکو اندازه این چندبازی رو دروازه پرسپولیس موقعیت ایجادنشد.

نظرسنجی

بهترین بازیکن پرسپولیس برابر ذوب آهن کدام بازیکن بود؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
گل گهرسیرجان
گل گهرسیرجان
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : ؟؟؟
سه شنبه, 19 آذر 1398 / ساعت : 17:30
ذوب آهن
ذوب آهن
0 - 3
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : فولادشهر
داور مسابقه : بیژن حیدری
پنجشنبه, 14 آذر 1398 / ساعت : 17:30

گلزنان برتر پرسپولیس

مهدی ترابی
# نام بازیکن تعداد گل
1مهدی ترابی5
2علی علیپور4
3مهدی عبدی1
4احمد نورالهی1

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2019 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن