بازگشت کمال به شرایط حضور در ترکیب پرسپولیس

- نظرات : 2 اظهار نظر - بازدید [ 2107 ] - شنبه, 2 آذر 1398

بازگشت کمال به شرایط حضور در ترکیب پرسپولیس

هافبک دفاعی پرسپولیس با حضور در ترکیب اصلی دیدار تدارکاتی مقابل سرخپوشان، از آمادگی خود برای بازگشت به میادین اصلی خبر می دهد. کمال کامیابی نیا، هافبک دفاعی پ... 5 out of 5 based on 4 ratings.
بازگشت کمال به شرایط حضور در ترکیب پرسپولیس

هافبک دفاعی پرسپولیس با حضور در ترکیب اصلی دیدار تدارکاتی مقابل سرخپوشان، از آمادگی خود برای بازگشت به میادین اصلی خبر می دهد. کمال کامیابی نیا، هافبک دفاعی پ...

ارتش سرخ دات كام :

هافبک دفاعی پرسپولیس با حضور در ترکیب اصلی دیدار تدارکاتی مقابل سرخپوشان، از آمادگی خود برای بازگشت به میادین اصلی خبر می دهد.

کمال کامیابی نیا، هافبک دفاعی پرسپولیس که در ابتدای فصل برای پایان دادن به مصدومیت کتف خود، تحت عمل جراحی قرار گرفته بود، رفته رفته شرایط بازگشت به میادین را به دست می آورد.

هافبک موفق سرخپوشان که نمایش خوبی طی سالیان اخیر در خط میانی این تیم از خود به جا گذاشته، بعد از اینکه در چند مرحله با مصدومیت سریالی از ناحیه کتف مواجه شد، تصمیم به پایان دادن به این موضوع با انجام عمل جراحی را گرفت و در همان ابتدای فصل راهی بیمارستان شد.

کامیابی نیا اکنون با گذشت 11 هفته از لیگ، رفته رفته در تمرینات گروهی خودنمایی کرده و در بازی تدارکاتی امروز نیز از سوی کالدرون شانس حضور در ترکیب را به دست آورده تا بتواند روند آماده سازی خود را سرعت بخشد. مطمئنا حضور کامیابی نیا در خط میانی پرسپولیس می تواند شرایط فنی این تیم را در جدال های آینده بهبود بخشد و آنها را به نظم مناسب تری برای دستیابی به نتیجه نزدیک کند. هافبک تدافعی جنگنده سرخپوشان که طی فصول اخیر با فرماندهی مناسب در خط میانی، در بخش تهاجمی نیز نمایش موفقی از خود به جا گذاشته بود، باید دید چه زمانی شرایط کاملا ایده آلی برای بازگشت به ترکیب به دست خواهد آورد.


مرتبط با موضوع

چيدمان به ترتيب :
  • رادوین پرسپولیسی قشقایی
    رادوین پرسپولیسی قشقایی :
    گتوزو رو زودی بیارید توترکیب که واقعا بهش نیازه و تیم در نبودش ضربه خورده..ما بازیکنان خیلی آماده داریم که باید توترکیب قرار بگیرن..بشار..داش سیا..عالیشاه..عبدی..احمدزاده
  • محمد ابراهیم حبیبی
    محمد ابراهیم حبیبی :
    خدا را شکر. بدون تردید و اغراق با وجود کمال نوراللهی بشار امیری احمدزاده نعمتی عالیشاه ترابی و ربیع خواه بهترین و کاملترین خط هافبک لیگ رو داریم. در خط دفاع هم همین وضعیت رو داریم و بهترینها رو داریم. اما توی خط حمله به یک یا دو مهاجم با کیفیت و ماهر و تکنیکی نیاز داریم. این تیم اگه مشکل بدنی و خصوصا روحی نداشته باشه با این مهره ها هیچ تیمی حریفش نیست. مشکل بدنی تیم هم ناشی از عدم آمادگی پیش فصل و سهل انگاری کالدرونه و قطعا توی نیم فصل قابل حله. مشکل روحی تیم هم به نوع برخورد و رفتارهای استرس زای کالدرون با بازیکنهاست که البته نسبت به مشکل بدنی بازیکنها خیلی کمتره و با چند نتیجه خوب قابل حله. امیدوار م بازی با صنعت نفت آغاز تحول و بازگشت پرسپولیس باشه و الا اگه خدایی نکرده تیم با این پتانسیل حذف بشه دیگه هیچ توجیهی نداره .

نظرسنجی

کدام دروازه بان را برای ادامه لیگ مناسب می دانید؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پیکان
پیکان
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : شهرقدس
داور مسابقه : ؟؟؟
دوشنبه, 2 تیر 1399 / ساعت : 17:00
پرسپولیس
پرسپولیس
3 - 1
شهرخودرو
شهرخودرو
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : علی صفایی
پنجشنبه, 8 اسفند 1398 / ساعت : 18:30

گلزنان برتر پرسپولیس

مهدی ترابی
# نام بازیکن تعداد گل
1مهدی ترابی8
2علی علیپور7
3وحید امیری5
4احمد نورالهی3

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2020 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن