هر مدافع چپ خوبی هافبک چپ خوبی نیست!

- نظرات : 1 اظهار نظر - بازدید [ 1191 ] - یکشنبه, 3 آذر 1398

هر مدافع چپ خوبی هافبک چپ خوبی نیست!

گابریل کالدرون تیمش را بدون تغییر نسبت به بازی قبلی مقابل فولاد به میدان فرستاد اما این بار شکست خورد. پرسپولیس در حالی مقابل نفت مسجدسلیمان به میدان رفت که م... 5 out of 5 based on 1 ratings.
هر مدافع چپ خوبی هافبک چپ خوبی نیست!

گابریل کالدرون تیمش را بدون تغییر نسبت به بازی قبلی مقابل فولاد به میدان فرستاد اما این بار شکست خورد. پرسپولیس در حالی مقابل نفت مسجدسلیمان به میدان رفت که م...

ارتش سرخ دات كام :

گابریل کالدرون تیمش را بدون تغییر نسبت به بازی قبلی مقابل فولاد به میدان فرستاد اما این بار شکست خورد. پرسپولیس در حالی مقابل نفت مسجدسلیمان به میدان رفت که محمد نادری مثل بازی با فولاد در سیستم 2-4-4 به عنوان هافبک چپ به میدان رفت و باز هم کارآیی لازم را در این پست نداشت.

نادری که در بازی با فولاد در پست غیر تخصصی اش سردرگم و گیج به نظر می رسید با وجود توانایی هایش در پیش بردن توپ و تکنیک بالایی که دارد در نهایت کاری از پیش نبرد. در واقع کالدرون با بازی دادن به نادری در پست غیر تخصصی اشتباه دیدار مقابل فولاد را تکرار کرد و بالانس سمت چپ تیمش را دوباره به هم ریخت. این اتفاق در حالی رخ داد که محمد انصاری نیز روز خوبی را پشت سر نگذاشت. نادری و انصاری در این دیدار نتوانستند زوج خوبی را تشکیل دهند و انصاری آنقدر توپ لو داد که در نهایت از زمین بیرون رفت.

به نظر می رسد کالدرون بعد از بازی های درخشان نادری در پست مدافع چپ تصور کرده او با بازی در نقش هافبک چپ نیز می تواند از قدرت نفوذش استفاده کند اما این دو بازی اخیر نشان داد مدافع چپ باید در خط دفاع به میدان برود و شاید بهتر باشد هافبک هایی مثل نعمتی و عالیشاه که این بازی روی نیمکت بودند یا بشار و احمدزاده که از بازی بعدی در اختیار سرمربی آرژانتینی هستند در خط میانی به میدان بروند.

جالب اینجاست که نادری در سی دقیقه اول هافبک چپ بود بعد جایش را با ترابی در هافبک راست عوض کرد اما دوباره به جای قبلی اش برگشت و در نهایت او بعد از تعویض انصاری به دفاع چپ رفت تا در طول 90 دقیقه در سه پست بازی کند.


مرتبط با موضوع

چيدمان به ترتيب :
  • محسن فهیم
    محسن فهیم :
    تعویض پست ها اشکالی نداره ولی باید کم باشه و بازیکن در بهترین پست بازی کنه. بهترین پست برای نادر همون دفاع چپ است ولی در کل بازیکن کم تجربه ای است و پختگی لازم را ندارد. اما ترکیب مناسب اینکه شجاع بجای ربیع به هافبک دفاعی بیاد و عالیشاه بجای نادری هافبک چپ بازی کنه و نعمتی بجای امیری هافبک تهاجمی.

نظرسنجی

پرسپولیس در مقابل الدحیل به چه نتیجه ای دست پیدا خواهد کرد؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
الدحیل
الدحیل
ورزشگاه : اجوکیشن سیتی
داور مسابقه : ؟؟؟
دوشنبه, 31 شهریور 1399 / ساعت : 18:30
پرسپولیس
پرسپولیس
1 - 0
التعاون عربستان
التعاون عربستان
ورزشگاه : اجوکیشن سیتی
داور مسابقه : مهند قاسم (عراق)
جمعه, 28 شهریور 1399 / ساعت : 22:30

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور12
2مهدی ترابی11
3وحید امیری6
4مهدی عبدی4

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2020 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن