همه ملی پوشان افت کرده بودند غیر از نوراللهی

- نظرات : 1 اظهار نظر - بازدید [ 955 ] - یکشنبه, 3 آذر 1398
همه ملی پوشان افت کرده بودند غیر از نوراللهی

سرخ ها در حالی چهارمین باخت شان طی فقط یازده هفته را تجربه کردند که کاپیتان این تیم یکی از دلایل باخت را دیر اضافه شدن ملی پوشان و ناهماهنگی آنها اعلام کرد. ا...

ارتش سرخ دات كام :

سرخ ها در حالی چهارمین باخت شان طی فقط یازده هفته را تجربه کردند که کاپیتان این تیم یکی از دلایل باخت را دیر اضافه شدن ملی پوشان و ناهماهنگی آنها اعلام کرد. این مسأله البته در حالی مطرح می شود که به خاطر نداشتن اردو و بازی تدارکاتی برای تیم ملی بعد از باخت به عراق ملی پوشان پرسپولیس که تعدادشان هم زیاد بود از روز شنبه در اختیار کادرفنی پرسپولیس بودند و در تمرینات شرکت کردند. در واقع اینکه ملی پوشان دیر به تمرینات برگشتند و ناهماهنگ بودند حداقل این بار توجیه مناسبی نیست اما در اینکه به اندازه کافی آماده نبودند می شود بیشتر بحث و جست و جو کرد.

در این بازی هر شش ملی پوش پرسپولیس که در اردوی اخیر حاضر بودند به میدان رفتند اما در نمایش برخی از آنها ناآمادگی مشهود بود. این ناآمادگی را بیشتر از بقیه می شد در نمایش مهدی ترابی مشاهده کرد. مهدی ترابی که در 10 هفته ابتدایی فصل بهترین و مؤثرترین بازیکن پرسپولیس بود بعد از اردوی تیم ملی در این مسابقه کارآمد نشان نداد و نسبت به بازی های قبلی افت کرده بود. این اتفاق در حالی برای ستاره پرسپولیس افتاده بود که کالدرون بار قبل گفته بود وقتی بازیکنانش به اردوی تیم ملی می روند و بازی نمی کنند ناآماده برمی گردند. موضوعی که در مورد ترابی مصداق داشت.

بیرانوند، نادری، امیری، کنعانی زادگان و نوراللهی دیگر ملی پوشان پرسپولیس بودند که مقابل عراق بازی کردند و در مقابل نفت مسجدسلیمان هم به میدان رفتند اما غیر از نوراللهی بقیه در شرایط خوبی نبودند و با آمادگی صددرصد فاصله داشتند. بیرانوند که گل بدی خورد، نادری در پست غیر تخصصی خوب کار نکرد و روی گل مقصر بود. امیری مثل بیشتر بازی های این فصل روز بدی را پشت سر گذاشت، کنعانی هم کند و سنگین نشان داد.


مرتبط با موضوع

تبلیغات
اخبار پرسپولیس
چيدمان به ترتيب :
  • محسن فهیم
    محسن فهیم :
    من نمیدونم واقعاً پرسپولیس چرا نیمه اول همه بازیها را از دست میده!!؟ ما توی بیست دقیقه اول گل بزنیم خیلی راحت تر میتونیم کار را دنبال کنیم.

نظرسنجی

بهترین بازیکن پرسپولیس برابر ذوب آهن کدام بازیکن بود؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
گل گهرسیرجان
گل گهرسیرجان
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : ؟؟؟
سه شنبه, 19 آذر 1398 / ساعت : 17:30
ذوب آهن
ذوب آهن
0 - 3
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : فولادشهر
داور مسابقه : بیژن حیدری
پنجشنبه, 14 آذر 1398 / ساعت : 17:30

گلزنان برتر پرسپولیس

مهدی ترابی
# نام بازیکن تعداد گل
1مهدی ترابی5
2علی علیپور4
3مهدی عبدی1
4احمد نورالهی1

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2019 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن