گزارش تمرین: تمرین برای گلزنی از عمق و کناره ها

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 854 ] - یکشنبه, 3 آذر 1398

گزارش تمرین: تمرین برای گلزنی از عمق و کناره ها

تیم فوتبال پرسپولیس تمرین امروز یکشنبه را پس از جلسه ای که مدیر عامل با سرخپوشان داشت، از ساعت 11 و 30 دقیقه در مجموعه شهید کاظمی آغاز کرد. سرخپوشان ایران تمر... 5 out of 5 based on 2 ratings.
گزارش تمرین: تمرین برای گلزنی از عمق و کناره ها

تیم فوتبال پرسپولیس تمرین امروز یکشنبه را پس از جلسه ای که مدیر عامل با سرخپوشان داشت، از ساعت 11 و 30 دقیقه در مجموعه شهید کاظمی آغاز کرد. سرخپوشان ایران تمر...

ارتش سرخ دات كام :

تیم فوتبال پرسپولیس تمرین امروز یکشنبه را پس از جلسه ای که مدیر عامل با سرخپوشان داشت، از ساعت 11 و 30 دقیقه در مجموعه شهید کاظمی آغاز کرد.

سرخپوشان ایران تمرین امروز یکشنبه خود را از ساعت 11 و 30 دقیقه و پس از جلسه ای که با مدیر عامل داشتند در سالن بدنسازی آغاز کردند. تمرین و گرم کردن در سالن حدود 15 دقیقه به طول انجامید و پس از آن، بازیکنان راهی زمین چمن شدند.

تمرین در زمین مثل همیشه با پاسکاری آغاز شد. در ادامه، دو تمرین تاکتیکی متفاوت از سوی کالدرون در برنامه بازیکنان قرار گرفت. در تمرین اول، بازیکنان باید با حرکت سریع به سمت دروازه و در عین حال پاسکاری متناوب از منطقه مرکزی ایجاد موقعیت گلزنی می کردند و در پایان به سمت دروازه شوت می زدند.

در تمرین بعدی، بازیکنان در گروه های سه نفره به سمت کناره ها رفته و از آنجا روی دروازه توپ ارسال می کردند. در این تمرین، همه بازیکنان از جمله آریا برزگر حاضر بودند و تنها غایب تیم، بشار رسن بود که قرار است امشب به سمت تهران پرواز کند.

پایان بخش تمرین امروز، تنیس فوتبال بود که با کرکری و رقابت زیاد بین گروه ها همراه بود. در جریان همین بازی، محمد انصاری چند بار از ضربات قیچی برگردان استفاده کرد که کادر فنی و همبازیانش را به وجد آورد.

در پایان تمرین امروز، محسن ربیع خواه، احمد نورالهی، آدام همتی، وحید امیری و علی علیپور تمرین شوتزنی داشتند که در این زمان، زمانه گلر جوان تیم، در درون دروازه بود.


مرتبط با موضوع

نظرسنجی

کدام دروازه بان را برای ادامه لیگ مناسب می دانید؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پیکان
پیکان
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : شهرقدس
داور مسابقه : ؟؟؟
دوشنبه, 2 تیر 1399 / ساعت : 17:00
پرسپولیس
پرسپولیس
3 - 1
شهرخودرو
شهرخودرو
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : علی صفایی
پنجشنبه, 8 اسفند 1398 / ساعت : 18:30

گلزنان برتر پرسپولیس

مهدی ترابی
# نام بازیکن تعداد گل
1مهدی ترابی8
2علی علیپور7
3وحید امیری5
4احمد نورالهی3

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2020 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن