گواهینامه شایستگی AFC برای کانون هواداران پرسپولیس

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 1215 ] - یکشنبه, 3 آذر 1398

گواهینامه شایستگی AFC برای کانون هواداران پرسپولیس

کانون هواداران پرسپولیس در بخش جایزه آسیایی رویایی از سوی کنفدراسیون فوتبال آسیا، گواهینامه شایستگی دریافت کرد. کنفدراسیون فوتبال آسیا، در نامه ای به امضای دا... 5 out of 5 based on 6 ratings.
گواهینامه شایستگی AFC برای کانون هواداران پرسپولیس

کانون هواداران پرسپولیس در بخش جایزه آسیایی رویایی از سوی کنفدراسیون فوتبال آسیا، گواهینامه شایستگی دریافت کرد. کنفدراسیون فوتبال آسیا، در نامه ای به امضای دا...

ارتش سرخ دات كام :

کانون هواداران پرسپولیس در بخش جایزه آسیایی رویایی از سوی کنفدراسیون فوتبال آسیا، گواهینامه شایستگی دریافت کرد.

کنفدراسیون فوتبال آسیا، در نامه ای به امضای داتو وینزور جان (دبیر کل) به فدراسیون فوتبال ایران، کانون هواداران پرسپولیس را در جریان جایزه های آسیایی رویایی 2019، مستحق دریافت گواهینامه شایستگی معرفی کرد.

کانون هواداران پرسپولیس این گواهینامه را در پی فعالیت های فرهنگی و اجتماعی خیرخواهانه و انسان دوستانه چون جمع آوری و ارسال کمک های نقدی و غیر نقدی به مناطق سیل زده، کمک به افراد بی خانمان و مواردی از این دست، دریافت کرد.

در این نامه که همراه با لوح و گواهینامه کنفدراسیون فوتبال آسیا ارسال شد، چنین آمده است؛

جناب آقای ابراهیم شکوری

سرپرست محترم دبیر کلی فدراسیون فوتبال ایران

به این وسیله، قدردانی خود را از کانون هواداران باشگاه پرسپولیس برای صرف وقت و تلاش ایشان در خصوص کاندیدایی جایزه آسیایی رویایی کنفدراسیون فوتبال آسیا 2019 (سازمان های غیر دولتی) تقدیم می داریم. برندگان هر گروه توسط پانل های داوری مستقل و بر پایه معیارهای وضع شده کنفدراسیون فوتبال آسیا مشخص شده اند.

متاسفانه ایشان موفق به کسب یکی از سه جایزه بهترین ها نشدند ولی ما موقعیت را مغتنم می شماریم و گواهینامه شایستگی آسیایی رویایی کنفدراسیون فوتبال آسیا 2019 را به کانون هواداران باشگاه پرسپولیس اهدا می نماییم تا به این وسیله قدردانی خود را برای حضور ایشان ابراز داشته و از همکاری ایشان با اجتماعات محلی در ورزش عظیم فوتبال تشکر نماییم. کنفدراسیون فوتبال آسیا از طرف آن اجتماعات از سعی و تلاش کانون هواداران پرسپولیس تشکر می نماید.

ما برای این کانون در فعالیت های آتی ایشان بالاترین موفقیت ها را آرزومندیم. امیدواریم در سال 2020 آنها در جوائز آسیایی رویایی کنفدراسیون حضور داشته باشند.

گفتنی است؛ پیش از این در بخش انفرادی، جوایز آسیایی رویایی 2019 علیرضا بیرانوند از باشگاه پرسپولیس مقام دوم و مدال نقره را دریافت کرده بود.


مرتبط با موضوع

نظرسنجی

کدام دروازه بان را برای ادامه لیگ مناسب می دانید؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پیکان
پیکان
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : شهرقدس
داور مسابقه : ؟؟؟
دوشنبه, 2 تیر 1399 / ساعت : 17:00
پرسپولیس
پرسپولیس
3 - 1
شهرخودرو
شهرخودرو
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : علی صفایی
پنجشنبه, 8 اسفند 1398 / ساعت : 18:30

گلزنان برتر پرسپولیس

مهدی ترابی
# نام بازیکن تعداد گل
1مهدی ترابی8
2علی علیپور7
3وحید امیری5
4احمد نورالهی3

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2020 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن