رقابت جذاب برای نیمکت نشینی!

- نظرات : 2 اظهار نظر - بازدید [ 2473 ] - دوشنبه, 4 آذر 1398

رقابت جذاب برای نیمکت نشینی!

شاید در فصل جاری کمتر پیش آمده یا به عبارت صحیح تر هیچ وقت اینطور نبود که گابریل کالدرون همه نیروهایش را در اختیار داشته باشد اما در اتفاقی بی سابقه او می توا... 3 out of 5 based on 2 ratings.
رقابت جذاب برای نیمکت نشینی!

شاید در فصل جاری کمتر پیش آمده یا به عبارت صحیح تر هیچ وقت اینطور نبود که گابریل کالدرون همه نیروهایش را در اختیار داشته باشد اما در اتفاقی بی سابقه او می توا...

ارتش سرخ دات كام :

شاید در فصل جاری کمتر پیش آمده یا به عبارت صحیح تر هیچ وقت اینطور نبود که گابریل کالدرون همه نیروهایش را در اختیار داشته باشد اما در اتفاقی بی سابقه او می تواند روی تمام نیروهای تحت اختیارش برای دیدار با صنعت نفت حساب باز کند.

بعد از بازگشت کمال کامیابی نیا به شرایط بازی با در نظر گرفتن اینکه بالاخره پرسپولیس برای این مسابقه بازیکن محروم و مصدوم ندارد و البته با در نظر گرفتن اینکه بشار رسن دیشب هم به تهران برنگشت و البته با احتساب آریا برزگر مهاجم جوان تازه واردش برای نخستین بار 28 بازیکن در اختیار دارد که می تواند 2+18 نفر آنها را برای بازی با صنعت نفت در جام حذفی انتخاب کند. آن دو سهمیه مربوط به نفرات زیر 19 سال است که حالا آریا برزگر می تواند یکی از آنها باشد و دیگری به ساسان زمانه دروازه بان جوان سرخ ها اختصاص دارد که البته تاکنون طعم نیمکت نشینی در مسابقات رسمی را نچشیده است. به هر حال با توجه به تعدد بازیکن و اتفاق نادری که برای کالدرون افتاده او برای انتخاب لیست 18 نفره کار راحتی نخواهد داشت. هر چند پیش بینی می شود او روی نام جوان هایی مثل امیرحسین بیات، احسان حسینی، سعید حسین پور و امیر روستایی خط بکشد یا بشار رسنی که حدود سه هفته در تمرینات نبوده تا حدودی کار کادر فنی را راحت کند اما کالدرون  باز هم کار سختی برای ردیف کردن لیست 18 نفره اش خواهد داشت. در عین حال اگر تصور کنیم جونیور براندائو برای دومین بازی متوالی از لیست بیرون بماند و آدام همتی نیز مثل بیشتر مسابقات این فصل راهی به فهرست مسابقه پیدا نکند، کالدرون 19 بازیکن آماده و باانگیزه دیگر در اختیار دارد. در این شرایط بعید نیست کالدرون با توجه به اولویت ها ریسک نکرده و قید حضور کامیابی نیا در لیست را هم بزند مگر اینکه سورپرایزی برای لیست 18 نفره اش داشته باشد و یک بازیکن آماده را کنار بگذارد.

در واقع اگر کالدرون بخواهد کمال را به لیست بیاورد باید یکی از هافبک ها و مدافعانش را کنار بگذارد. مثلاً ربیع خواه باید بیرون بنشیند اما با توجه به چندپسته بودن ربیع خواه باز هم امکان بیرون نشستن این بازیکن زیاد نیست. در این شرایط حسین ماهینی می تواند گزینه بیرون ماندن از لیست باشد. با این وجود به نظر می رسد خود کمال هم توقع نداشته باشد در لیست این بازی باشد و در صورت خط خوردن نامش چندان غمگین نخواهد شد هر چند ماهینی هم آنقدر بیرون نشسته که انگار سکو و نیمکت برایش فرقی نمی کند.


مرتبط با موضوع

چيدمان به ترتيب :
 • محسن فهیم
  محسن فهیم :
  تمام قدر از گابریل حمایت می کنیم. هر تصمیمی در مورد ترکیب و بازیکنان و حتی کنار گذاشتن برخی از بازیکنان بگیره حمایت می کنیم.
 • OMID PERSI
  OMID PERSI :
  شما حمایت میکنی آقای فهیم
  ماها چیزی از کالدرون ندیدیم که از هر تصمیمیش حمایت کنیم
  هروقت نکته مثبتی دیدیم چشم!

نظرسنجی

کدام دروازه بان را برای ادامه لیگ مناسب می دانید؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پیکان
پیکان
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : شهرقدس
داور مسابقه : ؟؟؟
دوشنبه, 2 تیر 1399 / ساعت : 17:00
پرسپولیس
پرسپولیس
3 - 1
شهرخودرو
شهرخودرو
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : علی صفایی
پنجشنبه, 8 اسفند 1398 / ساعت : 18:30

گلزنان برتر پرسپولیس

مهدی ترابی
# نام بازیکن تعداد گل
1مهدی ترابی8
2علی علیپور7
3وحید امیری5
4احمد نورالهی3

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2020 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن