کرمانی مقدم: انگار هر کدام از بازیکنان از یک نقطه جهان آمده اند

- نظرات : 1 اظهار نظر - بازدید [ 756 ] - دوشنبه, 4 آذر 1398

کرمانی مقدم: انگار هر کدام از بازیکنان از یک نقطه جهان آمده اند

مهاجم سابق قرمز پوشان می گوید که هواداران بازهم صبوری کنند، یک گلزن به تیم اضافه شود، مشکلات برطرف خواهد شد. این گفت وگو را بخوانید: *پرسپولیس بازهم باخت! ساب... 5 out of 5 based on 1 ratings.
کرمانی مقدم: انگار هر کدام از بازیکنان از یک نقطه جهان آمده اند

مهاجم سابق قرمز پوشان می گوید که هواداران بازهم صبوری کنند، یک گلزن به تیم اضافه شود، مشکلات برطرف خواهد شد. این گفت وگو را بخوانید: *پرسپولیس بازهم باخت! ساب...

ارتش سرخ دات كام :

مهاجم سابق قرمز پوشان می گوید که هواداران بازهم صبوری کنند، یک گلزن به تیم اضافه شود، مشکلات برطرف خواهد شد. این گفت وگو را بخوانید:

*پرسپولیس بازهم باخت!
سابقه نداشته در این سال ها که پرسپولیس تا اینجای فصل این قدر ببازد.

*علاوه بر این، خوب هم بازی نمی کند. برخی از یکی، دو بازی یاد می کنند که پرسپولیس عملکرد خوبی داشته، اما به نظر من که اصلا این فصل خوب نبودیم.
منم همین فکر را دارم. یکی می گوید مقابل فولاد خوب بودیم، یکی بازی با شهر خودرو را می گوید. اما من هم معتقدم خوب بازی نکرده ایم.

*سال گذشته اگر خوب بازی نمی کردیم، لااقل نتیجه می گرفتیم اما امسال نتیجه هم نمی گیریم.
یک مقدار برانکو خوش شانس بود و توپ هایش وارد گل می شد، اما این بنده خدا خوش شانس نیست و توپ هایش وارد گل نمی شود. یک موقعی دنیزلی سرمربی تیم بود، تیم با او قهرمان نشد اما آن قدر خوب بازی می کرد که مردم لذت می بردند. اگر هم می باختیم باز هوادار تشویق می کرد ولی امروز خوب بازی نمی کنیم، نتایج هم خوب نیست، تیم رو به جلو و روان بازی نمی کند، انگار هرکدام از این بازیکنان از یک نقطه جهان آمده اند و از آن تیمی که روان بازی می کرد، خبری نیست.

*چقدر باید صبر کرد و فرصت داد؟
من چند وقت پیش هم در مصاحبه ام گفتم که مشکل تیم نداشتن یک تمام کننده خوب است. اگر همین موقعیت ها و توپ هایی که داریم داخل گل برود، مشکل حل می شود. ما پارسال که خوب هم بازی نمی کردیم اما هوادار راضی بود چون با یک گل هم شده حریف را شکست می دادیم. تمام مشکل تیم، خط حمله است، آن جلو ضعیف هستیم. علی علیپور بدجور درافت است. من جای مربی بودم اصلا یکی دو بازی او را بیرون می گذاشتم و به جایش از همین عبدی جوان استفاده می کردم که اقلاً انگیزه زیادی دارد. در کل تیم مان مریض است. یک زمانی هست که یک بازیکن افت کرده، اما اکنون کل تیم در افت است. فوتبال زیبایی بازی نمی کنیم، تماشاگر هم راضی نیست. البته خود انصاری فرد بازیکن پرسپولیس بوده، مدیری قوی است، باید تیم را تا نیم فصل جمع کرد و بعد چند بازیکن خوب گرفت.

*هواداران بعد از شکست مقابل نفت مسجدسلیمان، خواستار برکناری کالدرون شدند.
نه، این اشتباه است، این همه برای او هزینه شده، الان اگر بخواهند یکی دیگر را بیاورند، هم باید پول کالدرون را بدهند و هم هزینه مربی دیگر را. این عاقلانه و حرفه ای نیست. همین مربی را باید حفظ کرد، چون تیم همان تیم سال گذشته است و تغییرات زیادی نداشته. فقط باید چند بازیکن خوب و گلزن اضافه شوند. باید تیم را به لحاظ روحی – روانی آماده کرد. حاشیه دور تیم را باید کم کرد. انصاری فرد خودش این کارها را بلد است. تا نیم فصل دوام بیاوریم، بعد بازیکن جدید می آید. اگر بازیکن جدید به تیم اضافه نشود، در هر سه جام به مشکل می خوریم.

*البته بازیکن جدید به شرطی خوب است که کارایی داشته باشد. پرسپولیس در این سال ها هرگز بازیکن خارجی فوق العاده ای جذب نکرده، خصوصا در پست مهاجم.
حالا خوب است دیگر به این بازیکن برزیلی بازی نمی دهند. او آمده اینجا که ایران را ببیند و به کشورش برگردد. نمی دانم این برزیلی را مدیریت باشگاه آورده یا سرمربی تیم. امیدوارم در مورد اضافه شدن بازیکنان جدید به تیم، دیگر شاهد چنین انتخاب هایی نباشیم.

*با این اوصاف می گویید با همین وضعیت باید ساخت تا نفرات جدید به تیم اضافه شوند؟
توصیه ام به عنوان یک پیشکسوت به هواداران این است که صبوری کنند تا نیم فصل. اوضاع درست می شود.


مرتبط با موضوع

چيدمان به ترتيب :
  • amir abedyan
    amir abedyan :
    تا یک سیستم که بازیکن در قالبش هماهنگ نباشن ایجاد نکنه مسی رو هم بیاری فایده نداره. الان هر تمی بدی گواردیولا فوتبال بازی میکنه.همون تیم رو بده مورینیو داغونش میکنه..

نظرسنجی

کدام دروازه بان را برای ادامه لیگ مناسب می دانید؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پیکان
پیکان
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : شهرقدس
داور مسابقه : ؟؟؟
دوشنبه, 2 تیر 1399 / ساعت : 17:00
پرسپولیس
پرسپولیس
3 - 1
شهرخودرو
شهرخودرو
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : علی صفایی
پنجشنبه, 8 اسفند 1398 / ساعت : 18:30

گلزنان برتر پرسپولیس

مهدی ترابی
# نام بازیکن تعداد گل
1مهدی ترابی8
2علی علیپور7
3وحید امیری5
4احمد نورالهی3

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2020 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن